streda 24. júla 2013
Som vďačná za Directioners Family
Ach nie :( Keď si to vezmeme tak sa to môže stať naozaj :( Je to strašné .. Ach jaj ale my nedopustíme aby sa niečo také stalo ! My sme Directioniers mi dokážeme všetko keď chceme .. Lebo my sme najväčšia rodina a milujeme sa :3 Aj keď sú malé hádky medzi Larry Spippers a Elounor Shippers nikdy nás to nerozdelí! V žiadnom prípade. Mám vás rada neviem čo by som bez vás a chalanov robila ♥ -Lubi-
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
My tebe taky,Directioner family forever <33
OdpovedaťOdstrániťPresne tak :)
Odstrániť