Ty si moje svetlo v tme

  • Domov
  • Nobody Knows What I Know
  • Koniec je nový začiatok - ukončený
  • Jednodielovky

Nobody Knows What I Know

Príbeh je o 1D ale dosť veľkú rolu tam hrá aj herec Matt Bomer. 

Nobody Knows What I Know 1. časť
Nobody Knows What I Know 2. časť
Nobody Knows What I Know 3. časť
Nobody Knows What I Know 4. časť
Nobody Knows What I Know 5. časť
Nobody Knows What I Know 6. časť
Nobody Knows What I Know 7. časť
Nobody Knows What I Know 8. časť
Nobody Knows What I Know 9. časť
Nobody Knows What I Know 10. časť
Nobody Knows What I Know 11. časť
Nobody Knows What I Know 12. časť
Nobody Knows What I Know 13. časť
Nobody Knows What I Know 14. časť
Nobody Knows What I Know 15. časť
Nobody Knows What I Know 16.časť
Nobody Knows What I Know 17.časť
Odoslať e-mailomBlogovať!Zdieľať v sociálnej sieti XZdieľať v službe FacebookZdieľať v službe Pinterest

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Domov
Prihlásiť na odber: Príspevky (Atom)

Translate

Následníci

Počúvajte a sledujte :)

  • Mac And Devine Go to High School - odporúčam pozrieť úžasný film ale je po anglicky
  • P!nk - Just Give Me A Reason ft. Nate Ruess
  • Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild and Free ft. Bruno Mars
  • P!nk - Try
  • Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko
  • Rihanna - Diamonds
  • Olly Murs - Troublemaker
  • Little Mix - Turn Your Face
  • Taylor Swift - 22




Ďalšie blogy :)

  • Ja ti ukážem čo je láska !

Ďakujem :3

A girl knows her limits but a wise girl knows she has none. - Marilyn Monroe

O mne

Unknown
Zobraziť môj úplný profil

Archív blogu

  • ▼  2013 (24)
    • ▼  novembra (2)
      • I Still Miss You - Smutné (Larry)
      • Nobody Knows What I Know 17.časť
    • ►  augusta (1)
    • ►  júla (2)
    • ►  júna (1)
    • ►  mája (3)
    • ►  apríla (15)

Niečo pre zlepšenie nálady

Podíde muž k prekrásnej žene:
- Pomilovali by ste sa so mnou za milión korún?
- Hm, myslím, že áno.
- A za stovku?
- No dovoľte, čo si vy myslíte, že som nejaká štetka?
- Na tom, čo ste, sme sa už zhodli. Teraz sa už len dohadujeme na cene.


Chlapec: Budeme to robiť u mňa?
Dievča: Jasné!
Chlapec: Dobre, ale spím v poschodovej posteli s mladším bratom a ten si myslí, že robíme chlebíčky, takže to zakódujme:
Syr - rýchlejšie
Kečup - tvrdšie
...Dievča: Dobre
~Neskôr~
Dievča: SYR SYR KEČUP SYR!
Brat: Prestaňte už s tými chlebíčkami, mám celú posteľ od tatárskej!

Dvaja robotníci sa zhovárajú na stavbe:
- Ty vidíš tú muchu na konci lešenia?
- Akú muchu?
- Chlapi, končíme, je zlá viditeľnosť :D
Motív Okno s obrázkami. Používa službu Blogger.