1.
Kapitola
1.časť
„Mámi!“ kričala na mňa malá Amy.. „Ano
zlatíčko?“ dala som jej pusu na líčko. „Povedz mi o tom ako ste sa
s ockom spoznali“ táto veta ma prekvapila. „No dobre. Tu si sadni. Mala
som vtedy 16 rokov.“
________________________________________
„Idem
na tréning čáute“ zakričala som rodičom „Ahoj Mia“ a vydala som sa na
ihrisko pár metrov od domu. Bývala som v Nitre. Nie priamo ale
v okolí. Futbal milujem celým srdcom. „Ahoj Sof“ objala som sa
s najlepšou kamarátkou.. vlastne sestrou. „Ahoj“ usmiala sa na mňa. „Tak
baby do radu vedla seba a 100 brušákov“ kričal tréner a my sme museli
poslúchnuť. „Čo dnes?“ spýtala sa ma Sofia po ceste domov z tréningu. Bol
to čistý zabijak. „Je sobota“ žmurkla som na ňu. „Diskoo“ zavrieskala a ja
som sa iba smiala. O pár dní končí škola takže sa nemáme veľa učiť. „Dobre zlatko stretneme sa o ôsmej na
zastávke pá“ objala som sa s ňou a šla svojou cestou. „Čo si
oblečiem.. hmm“ hovorila som si sama pre seba. „Toto!“ zvrieskla som
a vytiahla zo skriňe čiernu sukňu pod prsia a sivobiele filtrované
tričko bez ramienok. Skočila som ešte do sprchy a mohla som začať.
Obliekla som sa, na rad prišiel make-up, zvolila som jemné sivé tiene, púder
a broskyňový lesk. Vlasy som si natočila. Obula som sa a vydala sa na
cestu. „Tak kam dnes ideme?“ zasmiala som sa keď som ju videla
nedočkavo čakať na zastávke. „Ibiza!“ zasmiala sa aj ona. Dorazili sme na Ibizu
(discoclub) zábava bola v plnom prúde.. stretli sme sa tam aj
s kamarátkami, pili sme, fajčili a ani neviem ako som sa dostala
domov. No to je jedno :D. Hlavné je že keď som sa ráno zobudila čakalo ma
nemilé prekvapenie. „Mia sťahujeme sa“ oznámil mi otec počas toho ako si balil
knihy. Život sa mi zastavil. „Kam?“ mala som slzy v očiach. „Do Londýna“
tento krát sa mi ráčila odpovedať mamička. „Načo?Prečo?“ ešte stále som
neverila. „Ockovy tam ponúkli omnoho lepšie platenú prácu.“ .. „Kedy
odchádzame?“ nedýchala som. „Zajtra
v noci, choď sa začať pomaly baliť“ ... z veľkým revom som zabuchla
dvere na izbe a vytáčala číslo Sofie. „Áno?“ .. „Sof“ vzlikla som „Mia?
Deje sa niečo“ .. „My- My sa sťahujeme“ rozrevala som sa. „Čo? Kde?!“ ...
neverila „Do Londýna“ .. „Počkaj hneď som u teba“ .. „Dobre“ zložila som
a rozrevala sa do vankúša. „O 15 minút mi vošla do izby Sofia. „Miláčik, nemôžeš
odísť. Čo budem bez teba robiť?“ .. „Nemám na výber“ obydve sme sa rozplakali.
Po chvílke ležania na posteli sme sa ukludnili. „Tak poď aspoň ti pomôžem
pobaliť.“ Pomaly sa postavila a vytiahla kufre a krabice. „Tak dobre“
postavila som sa. Pomaly sme balili veci a zabávali sa, užívali si
posledné hodiny strávené spolu. Našli sme komu vecí na ktoré bolo veľa
vtipných, krásnych ale aj smutných spomienok. „Pozri čo som ti priniesla.“
Vytiahla z tašky malého medvedíka. „Aby si na mňa nezabudla“ ... „Nikdy na
teba nezabudnem!!“ rozplakala som sa a objala ju... do izbi vošla mama.
„Baby viem že je to ťažké ale rozlúčte sa.“ .. odprevadila som Sofiu pri dvere
a ešte aspoň 15 minut sme sa objímali.
Vybehla som do izbi, zavrela dvere, lahla do postele a plakala.
Ráno som sa zobudila na buchot. Otvorila som oči a neverila moja izba
bola prázdna, taká bez života. Nahrnuli sa mi slzy do očí. Bude mi to tu
chýbať. Tá škvrnka čo sme sa ohadzovali so Sofiov s jablkom, ktorú som
zakrila obrazom. Musela som sa nad tým iba pousmiať. Bolo pol tretej. Prvý krát
v živote som sa takto neskoro zobudila. A však čo už. „Sofia obleč sa
a rozlúč sa let sa presunul letíme poobede. „No pekne“ slesnuto som vstala
z postele a rýchlo sa obliekla a bežala k sofii.. „Ahoj“ ..
„Ahoj“ objala ma. Videla som na nej že aj ona plakala. „Sestrička moja“
rozplakali sme sa. „Prišla som sa rozlúčiť“ „Čo? Prečo? Však tento deňs
i ešte užijeme však letíš až v noci..“ .. „Nie let sa presunul letíme
poobede“ „Ach nie, slubujem že ťa budem navštevovať najviac ako sa bude dať“ ..
„Priniesla som ti menší darček“ podala som jej do ruky fotku nás dvoch na našom
mieste pri rieke o ktorom sme vedeli iba my dve. „Ach Ďakujem“ rozlúčili
sme sa a ja som bežala domov pobaliť posledné veci . „Cestujúci letom číslo
25338 do Londýna dostavte sa k bráne číslo 3.“ Oznamoval rozhlas na
letisku... pomaly sme všetci nastúpili do lietadla .. ja som iba zavrela oči
... a zaspala..
2. časť „Vstávaj už sme tu“ budila
ma mama. „Čo? Kde? Mne sa nechce do
školy mami“ začula som iba smiech a vtedy som si uvedomila že sedím
v lietadle. „Miláčik do školy ťa pojdeme zajtra zahlásiť ešte tam treba
chodiť 2 týždne, to zvládneš “ smiala sa mama. „Zvládnem ne?“ nadurdená som si
rozopínala pás. Počkali sme si na kufre a keď sme vychádzali hlavným
východom, bolo tam neskutočne veľa ludí. Zaujímalo ma čo alebo kto tam je,
lenže vážne sa mi nechcelo predierať sa tým davom, videla som len 4 osoby. Keď
som nasadala do auta obzerala som sa dookola, môj pohľad sa stretol
s chalanom v kapucni. Nádherné čokoládové oči. Celú cestu domov, no
domov, môj domov je na slovensku, som rozmýšlala nad ním, mal velmi tajomné
oči. Nevadí kašlem na to. „Sme tu“
povedal otec keď sme zastavili pred obrovskou vilou. „Woow“ neverila som
vlastným očiam. „Pekné že“ vyškierala sa mama. „Kde ste na to zobrali“ pomaly
som otvárala dvere. „ To ocko dostal z práce“ mama s ocom niesli
kufre dnu do domu. Nábytok tam bol už zariadený. „Kde mám izbu“ s úžasom
som sa rozhliadala po obrovskej kuchyni. „Tvoja izba je vlastne celé horné
poschodie“ usmial sa otec. „Čooo ?? Peckáá“ vybehla som hore po schodoch.
„Wuááááw“ tentokrát som už anozaj nevedela dýchať. Postel mala asi 2.5x2.8,
kúpelna bola obrovská asi jak moja izba na Slovensku a tá bla dosť velká.
Otvorila som som dvere v rohu izbi a neverila som vlastným očiam!
Šatník bol podla mňa väčší ako ten čo má Paris Hilton .. Budem musieť ísť na
nákupy. Zasmiala som sa sama pre seba. V izbe som už mala kufre a aj
krabice, pomaly som si vybalila. Zišla dole, z chladničky som si vybrala jogurt
a sadla si k telke. Mama si po chvílke prisadla ku mne. „Tak čo páči
sa ti?“ vyškierala sa. „Je to tu úúúúúúúúžasné“ smiala som sa. Iba sa na mňa
usmiala, bola šťastná že som šťastná. „Mami?“ „áno“ odtrhla zrak od telky „a ty máš akú prácu?“ zasmiala sa. „Ja
budem ockova sekretárka“ vyvalila som oči. „Pekne mami, pekne“ smiala som sa
s ňou. Keď som dojedla jogurt tak soms a postavila, kelínok hodila do
drezu a lyžičku do koša. „To čo si spravila?“ s údivom sa ma pýtal
otec. „Čo? Prečo?“ prišiel ku košu a odtial vybral lyžičku,
„:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD“ ja som spustila rehot jak nikdy a aj on
somnou.... „Mámi ocí idem sa prejsť“ zakričala som, vzala loptu a zabuchla
dvere. Bolo to tu krásne.. Na tejto
ulici bývali asi dosť bohatý ludia, všade samé vily. Ako som tak išla narazila
som na malý park, bolo tam malé jazierko a jedna lavička, vyhodila som
loptu a kopala si, pretože som si musela udržať kondičku. Po hodine som sa
pekne unavila tak som si sadla na tú jedinú lavičku, a sklonila hlavu,
chýba mi Sofia. V tom som zacítila
nieču ruku na ramene .. a začula
som ako niekto vraví „Ahoj smiem si prisadnúť?“ ..
3. časť V tom som zacítila
nieču ruku na ramene .. a začula
som ako niekto vraví „Ahoj smiem si prisadnúť?“ .. Otočila som sa a zbadala som drobnú
postavu s dlhými čiernymi vlasmi a tmavohnedými očami. „Ahoj, jasné .. Ja som Mia“ „Ja som
Kate“ usmiala sa a sadla si vedla mňa. „Si tu nová? pretože som ťa tu ešte
nevidela“ .. „Áno, dneska som sa prisťahovala zo Slovenska“ „Slovensko?
a to je kde?“ zasmiala som sa .. „No vieš slovensko, to je stred Európy“
.. „Zaujímavé“ tiež sa zasmiala. „Vidím že máš rada futbal“ a ukázala na
loptu. „Hej, je to jedna zo štyroch vecí
ktoré ma vedia upokojiť“ usmiala som sa na ňu. „Aha, a aké sú tie ďalšie
tri. Ak smiem teda vedieť“ zasmiala sa. „Spev, hra na klavír a skladanie
piesní“ .. „Oh aj ja rada spievam a hrám na gitare“ .. „Niekedy si môžeme
spolu zahrať a zaspievať „ .. „Budem rada“ .. „Inak kolko máš rokov?
a kde vlastne bývaš?“ .. „No ja mám o 3 dni 18 a bývam tam
v tom dome a ty?“ ... „No ja bývam tam kúsok od teba .. to je super a
ja mám 16 takže kluby zatiaľ asi nič“ zamračila som sa. „Ale tu to neberú tak
vážne ani ja nemám zatiaľ 18 a v kluboch ma už všetci poznajú“
zasmiala sa. „Super tak to je paráda .. ale už by som mala ísť mama vôbec nevie
kde som“ .. „Tak mi daj aspoň tvoje číslo a v sobotu si vyrazíme ..
a inak kam chodíš do školy ?“ .. „Sem tu do tej najbližšej“ .. „Oh aj ja
takže sa asi vidíme.. a inak chodím do 2hej lebo som prestupovala, takže
je možné že budeme spolužiačky“ zasmiala sa. Vymenili sme si čísla, facebooky
a twittery a každá si šla svojou cestou.
Ráno: „Mia ! Stávaj budeš meškať hneď v prvý deň!“ .. „Už idem“ vstala som a pobrala sa do
sprchy .. spravila rannú hygienu, namaľovala som sa a časť na oblečenie ..
to zas bude .. čo si oblečiem .. nakoniec som si obliekla (na obrázku) .. vlasy
som si natočila .. zobrala malú kabelku cez plece a vydala sa na zastávku.
Tak som sa stretla s Kate... „Ahoj si krásna“ povedala .. „Ďakujem ty
taktiež“ nastúpili sme do autobusu .. a začali rozoberať všelijaké dámske
záležitosti .. cesta trvala okolo 20 minút... keď sme tam dorazili .. nevedela
som sa vynadívať .. obrovská škola, vela ľudí .. šli sme po chodbe
a uvidela som obrovskú húfu dievčat .. a 5 chalanov .. „Kto to je?“
spýtala som sa Kate .. „To sú One Direction .. ty ich nepoznáš? .. Chodia sem
na túto školu .. majú síce okolo 21 ale koli X-Factoru museli školu prerušiť ..
takže tento rok sem nastúpili do tretej triedy 4 z nich a jeden chodí
somnou do triedy .. ten brčkavý .. Harry sa tuším volá .. myslia si o sebe
neviem čo ... že môžu mať každú .. strašná namyslenosť z nich ide .. ja sa
s nimi do reči račej nedávam“ zasmiala sa. „Tak budem sa riadiť tebou“
tiež som sa zasmiala. A šli sme k riaditeľovi .. po kratšom zoznámení s ním som vyšla
z kancelárie .. „Som 2.C ..“ ukázala som rozvrh Kate.. „Oh aj ja!! sme
spoužiačky“ začalio sme skákaťa
vrieskať.. „Klud slečna Wilsonová“ zakričala na Kate .. asi profesorka
.. vyzerala strašidelne .. ja som iba sklonila hlavu a čakala kým prejde
.. „Tak poďme to triedy“ zavelila Kate. Vošli do triedy a jediné volné
miesto bolo vedla ...
4. časť Vošli do
triedy a jediné volné miesto bolo vedla ... toho kučeráka! No pekne! Prišla som k lavici
a zložila si veci. „Ahoj“ milo som pozdravila. Neviem čo som očakávala,ale toto
bolo vela proste čistý ignor a ďalej si ťukal do toho mobilu. „Trapas“
povedala som po tichu. Asi ma nepočul keď nič nehovoril alebo zase iba obyčajný ignor. Je to trapák.
V momente ked som si sadla do triedy vošla profesorka. Predstavila ma
spolužiakom a mohla pokračovať vo svojom nudnom výklade o nukleárnej
energii. NUDÁ! Prežila som ďalšie 4
hodiny, čo som neprehovorila asi ani jedno slovo a šla som s Kate na
obed. No to bola ešte väčšia hrôza ako vtedy na chodbe! Milion dievčat
nalepených na jednom stole, ale tak brala som to pozitívne, pri pulte nebol
rad. Ďalšie 3 hodiny bolo živé utrpenie!
Ten chlapec je čistý idiot. Ale tak kašlem naňho. Toto bude ťažký semester. Po
škole som mala v pláne ísť do výberu futbalového týmu. A tak som aj
spravila. Boli tam samí chalani. Dokonca aj tí 5 namyslení imbecili. „Ale čo?
my sme tvrdý team. My tu nepotrebujeme malé dievčatká.“ smiali sa asi najväčšie
„hviezdy„ teamu. Ignorovala som to a šla som sa prezliecť do šatne. Na
moje nemilé prekvapenie bola spoločná. Račej som si švihla, hodila na seba dres
Neymara. Milujem toho chalana. On je proste dokonalý. Ale speť k veci,
prezliekla, rozcvičila som sa a bolo sa pripravená nakopať tým namysleným
trapákom zadky. „Takže rozdelíme sa na 2 teamy“ začal tréner a kto bude
podla mňa spĺňať podmienky, ten sa stane členom teamu.“ jednoduché. Ešte
som zvedavá jak nás rozdelí. „Takže team číslo jedna: Louis , Zayn, Mark,
Edward, Simon, Josh, Mike, Eric, Philip, Jacob, Jack. Team číslo dva: Harry,
Joshua, Michael, Liam, Paul, Samuel, Niall, Julian, James, Victor a Mia.“
„Nie prečo ju máme v teame my?“ zabŕdal ten baran sprostý. „Pretože som
povedal.“ tréner nám rozdelil pozície. „Takže všetci na miesta“ zavelil. Zápas
sa začal. Pravá otočka, salto a výkop presne do horného pravého rohu
brány! „Goool!!“ zvrieskol tréner. Všetci sa zastavili a iba na mňa
čumeli. Dala som si ruky v bok a vychutnávala si závistlivé pohlady.
Zapás skončil 5:3 pre nás z čoho som ja dala 3 góly. Kto by to čakal, že ma prijali do teamu.
Samozrejme že prijali aj tých ťuťmákov. Há ale nie všetkých iba toho barana
a toho Lewis či Louis alebo ako sa to volá. Ale tak mám u riti,
hlavné je že som tam ja. Domov som išla sama a docela som sa ponáhlala.
Dneska idem s ockom kúpiť klavír. Joj velmi sa teším. .................
Dorazila som domov , hneď sa prezliekla a už čakala v aute oca.
V obchode s hudobnými nástrojmi som si našla ten pravý. Bol z čerešnového
dreva. Čiže jeho farba bola do bordova. Na prvý pohlad som sa doňho
zamilovala. „Smiem si ho vyskúšať?“
spýtala som sa vážne dobre vyzerajúceho predavača. „Samozrejme“ ponúkol mi
stoličku pri klavíry a ja som spustila http://www.youtube.com/watch?v=lT67liGjZhw najskôr
som iba hrala. Lenže neskôr soms a do toho tak ponorila že som sa nevedela
udržať a začala som spievať. Keď som dohrala, otvorila som oči
a okolo mňa bol velký dav ludí a všetci tlieskali. Ja som sa iba postavila
a ďakovala všetkým.. nemohla som si nevšimnúť že tam stál aj ten chalan
z tej skupiny .. A už viem s kade mi bol povedomí .. Tie
oči! Na letisku som ho videla. Otec šiel
vyplatiť moju novú lásku a ja som si ju zatial obzerala. „Ahoj, bola si
úžasná“ počula som pre mňa nie velmi známi hlas ..
5. časť „Ahoj,
bola si úžasná“ počula som pre mňa nie velmi známi hlas .. zdvihla som hlavu
a zbadala som chalana z tej skupiny .. Nádherné tmavé oči sa mu
leskli a úsmev na tvári nemizol.
„Ďakujem .. poznáme sa?“ snažila som sa byť milá a robiť sa že
neviem kto to je .. lenže to prvé mi tak trochu nevychádzalo .. povedala som to
trošku odporne .. a však čo prežije hviezdička. „Ty si tá nová čo chodí do
triedy s Harrym nie?“ kukám naňho že čo ja s tým ? .. „Áno
a pointa?“ .. „No prepáč že som sa chcel zoznámiť..“ sklonil hlavu
a odišiel. „Počkaj .. prepáč ja som to tak nemyslela..“ rýchlo sa otočil
a s úsmevom prišiel ku mne „Ja som Zayn“ podal mi ruku .. „You dont
say“ zasmiala som sa „Ja som Mia.“ podala som mu ruku .. v tom sa ku mne naklonil a objal
ma.. zostala som zarazená. „Neskočíme niekde?“ .. „Prepáč ale ja nie som tvoj
typ“ povedala som a sledovala som nádhernú gitaru. „Nie je krásna?“ ..
spýtala som sa „Je .. ale prečo by si
nemala byť môj typ?“ opýtal sa ma s velmi prekvapeným výrazom a na
moju druhú otázku reagoval iba s obyčajným je .. asi ich má doma milion ..
a však čo môže si dovoliť . „Pretože ja nie som úžasná, ja nemám miery
90:60:90, moja výška neni 180cm a nemám prebytok peňazí. Som proste iba
obyčajné dievča o ktoré taký chalan ako ty nikdy ani len nezakopne ..
prepáč už musím ísť.“ otočila som sa a vykráčala z obchodu za ockom.
Keď som vychádzala všimla som si v zrkadle jeho prekvapený výraz. Keď som
dorazila domov netrpezlivo som čakala na auto čo mi malo doviesť môj nový
zmysel života. Auto dorazilo do pol hodinky a dvaja gádžovci preniesli môj
klavír do rohu mojej obrovskej izby. Hneď som si zaň sadla a začala som
hrať .. „Ehm .. prepáčte“ bol to jeden z tých dvoch pánov .. „áno?“ .. „Na
túto adresu sme mali doviesť ešte aj toto .. nech sa páči“ podal mi do ruky tú
krásnu gitaru a odišiel. Schytila som ju a začala obzerať .. ocko mi ju
kúpil ? .. alebo nie počkať tu je nejaký lístoček. Máš pravdu nie si úžasná, ty si
viac. Dúfam že ťa gitara potešila a bol by som rád keby sme si spolu
niekam vyrazili. Ak by si somnou rada išla tak zajtra na obedovuú prestávku sa
stretneme pri fontáne. Budem ťa čakať.
xx Zayn.. OMG! Ten chlapec sa nezdá. Ale s nejakou úžasnou, dokonalou,
nádhernou gitarou si ma nezíska. Ale tak
poďakovať mu môžem. ... Ráno som sa prebudila, šla do školy, prežila prvé 4
hodiny vedla toho barana čo samozrejme zase ani slovo neprehovoril .. a nastala obedová prestávka. Kate som
povedala, že nie som hladná, že si idem
sadnúť von na vzduch. Sadla som si na
lavičku pri fontánu a čakala .. 10minút, 15minút a potom som ho
zbadala. Kráčal ku mne s tým najkrajším úsmevom aký som kedy videla ..
6. časť Kráčal ku mne s tým
najkrajším úsmevom, aký som kedy videla .. „Tak predsa si si to rozmyslela
a pôjdeš so mnou“ sadol si vedľa mňa a vyškieral sa. „Nie Ďakujem
ešte stále si myslím že nie som typ dievčaťa pre teba. Len som sa ti prišla
poďakovať za tú gitaru“ sklonil hlavu
a úsmev z tváre mu zmizol. „Prečo si na mňa taká?“ .. „Pretože viem
že keby s tebou idem tak o týždeň bude v novinách titulka že
–Zayn Malík má novú priateľku- a o to vážne nestojím prepáč.“
postavila som a chystala sa na odchod. „No počkaj však ty so mnou pôjdeš
ja to tak nenechám.“ krásne sa usmial a odišiel. „Čo má ten chlapec za
lubom.“ povedala som si po tichu
a vybrala sa pomaly na hodinu. Prisadla k tomu ingnoratovy ... celá
hodina prebehla v pohode len ten vy*ebaný baran na mňa stále kukal. Stále!!
Odišla som na WC a keď som sa vrátila začalo to zase .. stále, furt,
v kuse na mňa pozeral. „Kurnik čo máš za problém?!“ vybehla som naňho lebo
mi už praskli nervy. Nič nepovedal iba sklonil hlavu a čítal si. Jebem
naňho! Zobrala som si veci a odsadla do vedľajšej lavice, pretože Ema chýbala
a začala som sa baviť s Dory.
„Slečna Mia Thayson dostavte sa do kancelárie riaditela. Pozrela som divne na
Dory, vstala a vybrala sa smerom k riaditelni. Zaklopala som. „Ďalej“
počula som hlas staršieho pána. „Dobrý deň volali ste ma?“ .. „Oh Mia. Áno
sadnite si. Ako som pozeral na vaše vysvedčenia z minulej školy tak ste
velmi dobrá vo Francúzkom jazyku.“ .. „Áno to je pravda“ „Tak som vás chcel poprosiť či by ste
nedoučovali jedného žiaka na celé letné prázdniny. Samozrejme mali by ste to
velmi dobre platené.“ .. „Oh samozrejme to beriem hneď bez váhania“ usmiala som
sa. „Ale je v tom menší háčik bývajú v úplnom strede Londýna čiže to
by bolo od vášho domu ďaleko takže by ste museli bývať u nich.“ .. „U nich ? Však ste povedali že iba jedného nie?“
.. „Áno iba jedného je to váš spolužiak. Ale on býva aj so svojimi priatelmi ..
poviem vám kto to je len prosím nezačnite jačať.“ .. pozrela osm naňho že prečo
by som mala začať jačať. „No počúvam“ .. „Je to Louis Tomlinson“ .. Čo ?! .. „V žiadnom prípade!!“ vybehla
som. „Ale, prosím vás o to. Ak to pre školu spravíte máte zjednané
štipendium na najlepšiej umeleckej škole .“ tak toto bola rana pod pás. Po tom
túžim od detstva. „Ach tak toto ste ma dostali. Beriem.“ „Tak to som rád.“ usmial sa na mňa v tom
niekto zaklopal. „Ďalej.“ .. „Oh dobrý pán Tomlinson toto je vaša nová
doučovateľka francúzkeho jazyka .“ vyškieral sa od ucha k uchu. Ďakujem
pekne .. toto mám jak za trest. „Ja som
Louis“ predstavil sa mi keď sme višli von z riaditelne a podal mi ruku
a milo sa usmial. „Ja som Mia. Tu máš moju adresu v pondelok sa stav
pre mňa o 10 ráno. Ďakujem.“ otočila som sa a odkráčala.
____________________________________________________________________
„Ahoj teta El“ prerušila moje rozprávanie mala Amy. „Aho zlatko“ povedala eleonor.
„Čo robíte?“ .. „Rozprávam jej príbeh jak som spoznala jej ocinka“ .. El na mňa
vyvalila oči „Ten príbeh si nikdy nikomu nechcela povedať. „Ja viem ale má
právo ho vedieť“ ... „A smiem sa pridať?“ .. „Samozrejme už mi je to jedno.“
____________________________________________________________________
Nastal deň môjho letného utrpenia .. ale čo nespravím pre školu mojho sna....
2.
Kapitola
7. časť Nastal deň môjho
letného utrpenia .. ale čo nespravím pre školu mojho sna.... "Kefku
mám, kozmetiku mám, uteráky mám.." hovorila osm si sama pre seba. Natiahla
som na šortky, volné tričko, vansy a na oči wayfarerky. Mešká už pol
hodinu. To čo za chuja ! "Kks aby som sa sama trepala s tymito kuframi cez
celú ulicu." šomrala som si po pod nos a ťahala za sebou 2 velké
kufre. Ešteže bývam blízko metra. Kúpila som si lístok, nastúpila, sadla som si
na moje miesto, dala si slúchadka a nechala sa unášať nádhernímy tónmy piesne
Skycraper od Demi Lovato. Keď som vystúpila, stopla som taxík a nadiktovala
adresu.Keď som dorazila na miesto, zaplatila som taxikárovy a doterpala sa pred
obrovskú bránu kde som zazvonila. "Ano? Kto je? " počula som chlapský
hlas z prístroja vedla mojej hlavy. "Mia Thayson" ..
"Ach to si ty? Louis sa ospravedlňuje že nemohol prísť. Poď ďalej."
.. "No díky" zašomrala som. V tom momente sa začala otvárať tá veľká
brána. Čo ti jebe?! že jaký luxus. To zas bude, som zvedavá na tie namyslené
hviezdičky. Prišla som pred dvere a tam ma čakal ten blonďák. "Ahoj ja som
Niall" usmial sa a podal mi ruku. "Ja som Mia" odvrkla som a
odignorovala jeho slušné gesto na zoznámenie. Predrela som sa cez vchodové
dvere a ťahala za sebou kufre. "Ukáž pomôžem ti" usmial sa a zobral
mi kufre z ruky. "No že ťa to aj napadlo" zašomrala som. "Poď
ukážem ti izbu" prehovoril po chvílke keď sme sa túlali rôznimi chodbami,
tak som ho bez slova nasledovala. "Izba zariadená špeciálne pre teba"
usmial sa. Keď otvoril dvere ostala som v nemom úžase. Bola nádherná! O takejto
izbe sa mi ani nesnívalo. Niall si asi všimol ako zazerám s otvorenými ústami a
tak sa iba zasmial. "Čo sa smeješ? Ja som iba obyčajné dievča! Nie som na
takéto veci zviknutá" odvrkla som mu. "Však aj ja obyčajný
chlapec" uškrnul sa. "No to iste" zašomrala som si popod nos. "Tak
nechám ťa vybaliť si a zabývať sa tu. Keď príde Louis tak ho sem pošlem."
povedal a zavrel dvere. "Počkaj!!" .. rýchlo som zakričala.
"Ano?" vletel mi do izby. "Mám menšiu prosbu... potrebujem tu
môj klavír." .. "Žiadny problém pošlem niekoho preň" usmial sa a
chystal sa odísť "A Niall? Kto všetko vie že som tu?" zasmial sa
"Zatial iba ja, Louis a Paul. Chalani budú prekvapení" začal sa smiať
ešte viac. "Tak idem ja do kuchyne keby niečo potrebuješ budem tam."
.. "dobre" otočila som hlavu a ďalej si robila svoje. Ešte chvílu tam
stál. Asi čakal na poďakovanie. No ja niesom taká. Mňa život už vela naučil
nenechám s aoklamať milými rečičkami. Neviem na čo sa hrá ale ja mu
nenaletím. Snaží sa byť milý ale také su hviezdičky neni. Ja som ho už
prekukla. Všetých 5tich. po asi pol hodine keď som už všetko mala vybalené som
sa pomaly prezliekala do kraťasov a tielka .. A ako na potvoru keď som bola iba
v spodnom prádle mi do izby vletel Louis "Ahoj prep .. " zastavil a
iba na mňa hladeľ . "Louis!!!" zvrieskal som naňho. On sa asi
uvedomil a otočil sa. " Prep- prepáč" zadrhával sa "
Naozaj som nechcel. A prepáč že som neprišiel a ani nezavolal len si mi nedala
číslo a ja so musel súrne odísť." "Toto si ešte odsereš. A už sa
môžeš otočiť." "Veď som sa ospravedlnil." nahodil na mňa psí
pohlad. " Na mňa takéto veci nezaberajú a som hladná" .. "Tak
poď do kuchyne a naozaj prepáč." .. "Hovorím že sa ti to vráti .
čoskoro" uškrnula som sa. "Mám strach" zasmial sa. "Však
máš aj prečo mať" .. vyšla som z izby a nasledovala ho. Vošla som do
kuchyne a zase ma skoro prekotilo. Tento dom je ako raj až na tých 5 chujov čo
to tu kazí. Pro stole sedel Baran, Niall a Zayn. "Tá tu čo robí?"
spýtal sa so zdvihnutým obočím Kučerák a ja som sa iba uškrnula ... "Toto
bude ešte zábava" pomyslela som si ..8. časť"Tak tam je
chladnička" .. "You dont say" odvrkla som ironicky, iba sa
zasmial. "chovaj sa ako doma .. teraz si tu vlastne doma" "Chceš
aby som zase použila moju oblúbenú frázu?" uškrnula som sa. "Nie
prosím .. len som chcel byť milý.. ale s tebou sa tak nedá tak rob si čo steš
.. od 14-16 hodiny mame francúžtinu." povedal nahnevaným tónom a prisadol
si k chalanom. "Tak to si jej dal" očula som ako hovorí ten baran ..
asi si myslí že som hluchá. Nebudem ho riešiť. Z chladničky som si vybrala
jogurt a snažila sa nájsť lyžičku .. už som otvorila asi ôsmi šuflík a lyžička
nikde. "Kurva toto čo je za kuchyňu!" začala som si nadávať sama pre
seba. Počula som hlasný smiech. Otočila som sa a všimla som si že sa na mne
dobre bavia. "Čo je?" odvrkla som. "Hladáš niečo?" spýtal
sa ma Niall. "Áno prosím mohol by si mi dať lyžičku?" povedala som
milo a usmiala sa. Ostali na mňa kukať s otvorenou hubou. "Ach ten môj
herecký talent" zasmiala som sa. "No kde máte té lyžice?"
povedala som už tentokrát drzo. "Tam" ukázal na spodný šuflík úplne v
rohu a smiali sa ďalej. "Prestaňte chalani tie lyžičky by tu nikto
nenašiel" .. zastavil ich Zayn a ďalej sa o niečom bavili. "To prečo
máte v rohu kuchyne lyžice? " čudovala som sa. "Liam" odpovedali
zborovo všetci 4ria. "Aha .. " povedala som si pre seba po tichu aj
keď som to trochu nepochopila čo má Liam s lyžicami. Nebudem sa račej do toho
miešať. NEmám chuť sa zoznamovať. Zobrala som lyžičku a zamierila hladať
obývačku. Keď som ju našla tak zase som stála 10 minút v úžase. Nebudem to
rozoberať. Salda som si do kresla a pustila MTV no a ako naschvál tam išli
tieto hviezdičky. "Kurva toto je zlý sen" zašomrala som a prepla ..
išli tam samé blbosti. Keď som dojedla jogurt vyletela som hore do izby zobrala
notebook a pomaly sa vrátila na svoje miestečko v obývačke. Po chvílke si ku
mne prisadol Zayn. Iba som sa naňho kukla a vrátila svoj pohlad na obrazovku
notebooku. "Prečo sa tak správaš?" zase som odvrátila zrak od
facebooku "Ako?" .. "Tak odporne a odmerane" .. "Nemám
záujem sa zoznamovať, som tu len kôli škole." .. "Aha tak prepáč že
som rušil" postavil sa a odchádzal."Počkaj Zayn." ..
"Áno?" usmial sa. "Ďakujem za tú gitaru a za to ako si sa ma
zastal vtedy v kuchyni" .. "Nieje za čo Mia" úprimne sa
usmial a odišiel. "Pfuu tak toto bude ešte ťažké" .. pomyslela som
si. "Vstávaj Mia!!" .. "Č-čo je?" vyskočila som z gauču.
"Prespala si celú moju hodinu francúžtiny" .. "Ty pako čo si ma
nezobudil" .. "Bola si taká sladká keď si spala" uškrnul sa.
Hodila som po ňom vankúš "Naser si!" .. iba mi vyplazil jazyk.
"No speť k veci, dnes máme rozhovor vo večernej show, tak sa choď
nachystať." .. "čože? to načo tam mám ísť aj ja?" ..
"Nemôžme ťa tu nechať samu, môžeš to tu zneužiť a predávať naše spodky na
internete" hovoril vážne. Ja som naňho iba vyvalila oči. "Kto by
kupil vaše spodky?!" čumela som. "To yb si sa čudovala" zasmial
sa. "No hybaj sa obliecť čakáme ťa pri dverách" .. Lenivo som sa
zdvihla a vybrala sa do izby. Bolo sedem hodín. Pekne zaujímalo by ma kedy som
zaspala. Pozrela som sa do zrkadla a čudovala som sa že neprasklo. Celá
strapatá a rozmazaná. "čas na rýchlu sprchu." vbehla som do kupelne
spravila hygienu a dostavila sa ku obrovskému šatníku. Natiahla som na seba (na
obrázku), vlasy som si natočila a nechala volne padať na plecia. Chalani už
čakali pri dverách. Dala som si pomalú chôdzu po schodoch a užívala si to ako
na mňa čumeli s otvorenou hubou. "Si k.." nedokončil vetu Niall
"Ja viem" pretože som mu skočila do reči. Odignorovala som
všetky pohlady a vydala sa k autu .. cesta netrvala dlho len som bola strašne
natlačená na baranovy a Zaynovy. Horor ... 9.časť Odignorovala som
všetky pohlady a vydala sa k autu .. cesta netrvala dlho len som bola strašne
natlačená na baranovy a Zaynovy. Horor ... A ešte k tomu mať šaty s vážnym
výstrihom .. A znášať neustáli Haroldov pohlad naň .. tak to už je sila .. Keď
sme vystúpili tak som si iba zlakla vydýchla .. "No čo? Tešíš sa?"
vyškieral sa Harry .. "Na čo sa mám tešiť?" nechápala som. "Však
uvidíš" uškrnul sa ešte viac. No do p*** čo zase vymysleli. Auto zastavilo
pri vedlajšom vchode a všetci sme sa rýchlo presunuli do budovy. Maskérky nám
prepúdrovali nosy a mohlo sa začať vysielať. "Dobrý večer Londýn zdravím
vás zo štúdia a po mojom pravom boku sedí najznámejšia Britská skupina One
Direction aj s ich novou priatelkou Miou Thajson. Kto je táto záhadná slečna?
Môžte sa dozvedieť velmi lahko volajte na číšlo +44 20 888 999 a
svoje otázky jej môžte položiť osobne." .. "Máme prvého volajúceho
ako znie vaša otázka?" "Ahoj ja som Emili a zaujímalo by ma kto si
prečo sa lepíš na Harryho ?" položila mi otázku volaka malá protivná
čupka .. no ja som sa neudržala a spustila som obrovský rehot. Všetky oči
na mne. "prepáč že som tak vybuchla ale na tomto sa nedalo nesmiať. JA som
s Harrym prehovorila za tie 2 dni čo som unich asi jedno až dve slová"
odpovedala som ešte stále s obrovským úškrnom na tvári a žmurkla som do kamery.
"Ale prezradte nám s ktorým členom skupiny si asi najviac rozumiete a s
ktorým naopak najmenej? dodala moderátorka" .. "No ja som s týmito
iluminátmi tak trošku na silu ale keď už mám niekoho povedať tak to je asi
Zayn. Je to proste chalan ktorý mi rozumie a dá sa s ním dobre porozprávať a
naopak .. indivum s ktorým som neprehovorila ani najprimitívnejší dialóg je
Harold." zasmiala som sa a somnou všetci okrem Harryho. Ale všimla som si
že aj jemu trhalo kútikmi ale hral sa na urazeného. "Ja som neni
individum" dodal s odutou spodnou perou. "ZAujímavé" zasmiala sa
moderátorka. "A máme tu ďalšieho volajúceho ahoj ako sa voláš?"
"Ahoj tu Lenka Kelebercová a chcela by som sa opýtať slečny Mii že prečo
mi o takejto zaujímavej príhode v jej živote nedala vedieť" ozval sa v
repráku mne velmi známi hlas. Teraz som sa začala smiať ešte viac. "No nazdar
moja najmilšia sestranička. No vieš nemala som ako tak čas."
"Samozrejme že nemala keď polku dňa prespíš" dodal Louis a všetci sa
začali smiať. Iba som naňho zagánila a pokračovala. "Hneď ako sa dostavím
domov ti všetko vyrozprávam" zasmiala som sa. "No tak to som
zvedavá" dodala so smiechom Lenka. Po tomto rozhovore som amla docela fajn
náladu ešte som odpovedala na pár orázok volajúcich .. to boli zvičajne typu s
kadial som? kolko mám rokov? kde študujem? a tak ďalej .. No lenže po poslednom
rozhore sa stalo niečo čo som nečakala... zatial čo mi na ksicht dávali asi 3
vrstvu púdru .. do štúdia preniesli klavír. Úsmev mi náhle klesol.
Tak toto bolo asi to na čo som sa mala "tešiť" do pitle. Kukla som
očkom na Harolda a ten na mňa iba žmurkol. "Mia počula som že rada
hráte na klavír čo takto si zahrať a spievať vám do toho môže napríklad Zayn
keď si tak rozumiete" vyškierala sa na mňa ta blonďatá čupka
(moderátorka). Ja som sa iba nesmelo usmiala, salda som za klavír so zaynom som
sa dohodla na pesnička Goodbye My Lover .. zhlboka som sa
nadýchla a spustila... keď sme skončili spustil sa obrovský aplauz .. iba som
sa do široka usmiala.. vtedy Zayn spravil vec ktorá ma velmi prekvapila
..
Zayn spravil niečo čo som nečakala .. Objal ma. Ostala som
tam stáť bez pohybu, okolo mňa ludia vrieskali a skakali ... No ja som sa
nezmohla ani na jeden pohyb."Mia je ti niečo?" spytal sa ma po chvili
Louis .. "Mia!!" .. "A-ano?" zakoktala som sa a nahodila
usmev. "Stalo sa niečo?" spytal sa starostlivo. "Čo by sa
malo? Kedy ideme?" odvrkla som. "Zachvilu chod do auta."
odpovedal mi tento krat hladne a bez citu. Pomaly som sa zobrala a kračala k
autu. "Mia počkaj!" utekal za mnou Zayn. "Čo je?" ..
"Ja len že .. Nechcel som .. Neuvedomil som si čo robim." pozeral na
mňa tymi temnymi očami. "Tak si nabuduce dobre premysli čo robiš!"
zvišila som naňho hlas. "prepáč nevedel som že ťa to tak naštve len
som bol šťastný že nam to vyšlo tak dobre.. Tak som chcel niekoho
objať" sklonil hlavu. "Zapamätaj si že ja niesom vhodný človek na
objatia." odrkla som, otočila som sa na mojom 17cm opetku a odkráčali si
to k autu. Cestu som prespala s iPodom v ušiach. Keď son dorazila do ich domu
(nebudem hovoriť domov pretože to nieje moj domov) hneď som vybehla do izbi a
už som na skype vytáčala Lenku.
10.
časťKeď som dorazila do ich domu (nebudem hovoriť domov pretože to nieje
moj domov) hneď som vybehla do izbi a už som na skype vytáčala Lenku.
"Ahoj Miuškoo" zavrieskala a mne skoro hlavu roztrieskalo. Ihneď som
dávala volume na minimum. "Čo tak vrieskaš pre Boha?" zasmiala som
sa. Náš rozhovor prebiehal v slovenskom jazyku tak som nemusela mať strach že
by ma počúvali za dverami. "Počúvaj kočka to s jakými 5 chlapčekmi
bývaš?" zasmiala sa Lena. "Ale pre Boha .. toje nadlho .. "
skrivila som ústa. Iba sa zasmiala. "Ja mám čas" žmurkla. "Ale
mňa to takto nebaví. Inak kde sa momentálne na svete nachádzaš?" uškrnula
som sa. Ona totižto stranše vela cestovala po svete. Proste modelka. Čo dodať
hérečka moja. "Vieš čo momentálne som na Kréte ale o 2 dni mám 2
mesiace volno tak zabehnem za mamou na slovensko" .. ."Čo keby si ma
došla kuknúť? Možno by som ti dokázala vybaviť na také 2 týždne aby si tu
somnou bývala." usmiala som sa. "No to nieje zlý nápad dávno som ťa
nevidela. A nebude im to prekážať?" .. "Ale kde" zasmiala som sa
.. ale v mojom smiechu bolo počuť neistotu. "No to ti tak verím, zavolaj
sem jedného z tých gádžov a predomnou sa ho to spýtaš či mu to nebude
vadiť" uškrnula sa. Ja som iba vyvalila oči a išla otvárať ústa ..
"Al.." "Žiadne ale buď ano alebo nedojdem" pozorne na mňa
kukla. "Hibaj do riti" odula som spodnú peru. "Zayn
!!!!!!!" zvrieskla som z mojej izby. Lenč iba skrivila ústa a zapchala si
uši. Potichu som sa na tom zasmiala. "Čo sa deje pre Boha?" pribehol
mi iba v uteráku do izby Zayn a ja som sa iba smiala. "To si koli mne
vyšiel zo sprchy?" vyškierala som sa a obzerala si jeho telo. Velmi ma
zaujali tetovania. Všimol si že nemožem odtrhnúť oči od jeho tela a iba sa
zasmial. "Čo sa smeješ?" vyhrkla som. Iba na mňa divne pozrel.
"Počúvaj Zayníík mám na teba jednu prosbu" usmievala som sa.
"Takže Zayník čooooo ???" vyškieral sa. "O čo ide?" ..
"Vydíš túto kočku?" ukázala som na obrazovku kde sa Lena vyškierala
do kamery. "No a čo s ňou?" .. "To je ta Lenka ktorá mi volala
do rádia a moja prosba znie či by ma nemohla prísť navštíviť na také 2
týždne" usmievala som sa. "Však prečo nie? prečo sa ma to
pýtaš?" smial sa. "Ale ja som myslela že by tu prespala"
nahodila som psie oči. .. "No tak to sa musím spýtať chalanov, ale tak
pochybujem že povolia." lútostivo sa usmial. "Tak mi to vybav
prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím" ... "Za
pusu" zaškeril sa Zayn. "Prosim?" zdvihla som obočie."V
žiadnom prípade" .. "Tak nič no.. " ZAyn sa postavil a chystal
sa na odchod. "Tak dobre!!" zvrieskla som. On sa iba zaškeril a
nastavil líco. Dala som mu malú pusu a hodila po ňom vražebný pohlad.
"Skúsim s tým niečo spraviť" zasmial sa a pobral sa do svojej izby.
Kukla som na Lenu a tá sa iba vyškierala. "Ten po tebe surovo ideee!!"
zavrieskala. "Drž hubu!" odbila som ju. "Sa uvedom" kukla
na mňa pohladom WTF?! .. "Klud kočka" zasmiala som sa. "Tak ak
teda budem môcť tak rovno z Kréty by som došla k tebe" ... usmiala som sa.
"Nie ku mne ale k nim" žmurkla som. "Dobre dobre .. neumri z
toho" smiala sa. "Dobre takže ja ťa čakám papa a dobrú" ...
"Aj tebe" poslala som vzušnu pusu do kamery. Zaklapla notebook a
pomaly sa brala do kúpelne keď v tom mi do izby vtrhol Zayn. "Nevieš
klopať chuj?" vyhrkla som po slovensky. Iba na mňa kukal. Tak som mu to
pekne rýchlo preložila. "Tak sorry no ale došiel som ti oznámiť že som ti
všetko vybavil" zaškeril sa. "Ako to?" neverila som.
"Nooooooo .. najskôr nesúhlasili ale keď som im povedal že to nieje
fanúšička a že je modelka z Harrolda hneď vyšla kladná odpoveď. Liamovy to bolo
jedno a Louis bol rád že spozná nového človeka." usmial sa. "A čo
Niall?" .. "No ten je ešte furt za to že to nieje vhodné .. Ale to
netreba riešiť za áno máš od 4/5 skupiny." .. "Tak ti ďakujem no ...
dojde pozajtra" usmiala som sa. "Dobre lenže je tu ešte jedna vec ...
v piatok čiže pozajtra .. tu budeš iba ty a Niall .. Ja idem za rodinou, Liam
ide s Dan do Paríža, Harold s Louisom idú na nejaký charitatívny futbalový
zápas a Niall teda nema nič .. takže tu ostanbe s tebou" oznámil mi a vyšiel
z izby. No pekne ja nemám vodíčák. Pošlem pre ňu Nialla .. dúfam že pôjde ..
však teraz dostal vodičák.
Nastal deň keď mala konečne dojsť
moja čupka. S Niallom som sa neskutočne pohádala. Ale nakoniec prikívol a pojde
po ňu. Lenže Lena má velmi bojovú povahu ona si nedokáže nechať hovoriť nič.
Tak dúfam že sa nepochytí s Niallom. Niall už vyrazil .. takže zatial chystám
hosťovskú ... Z pohladu Lenky : Posledné veci som nahádzala do kufra.
Vlasy si natočila. Hodila na seba sukňu, tričko bez ramineok, kristusky, škulky
a moju oblubenú Versace voňavku ..... Nastúpila do taxíku a nechala sa
unásať gréckymi ulicami na letisko. Na letisku som všetko porebne na odlet
vybavila a už sedím s iPodom v ušial vo svojej prvej triede. Na letisku ma má
čakať nejaký blonďák. Som zvedavá ako ho najdem, sice som si ho vygooglila ale
furt iné vlasy, furt iný štýl, kto ho má potom rozoznať, ale tak ako Boh dá tak
bude. S touto myšlienkou v hlave som zaspala... 11. časť Z pohladu Leny:Som zvedavá ako ho najdem, sice som si ho
vygooglila ale furt iné vlasy, furt iný štýl, kto ho má potom rozoznať, ale tak
ako Boh dá tak bude. S touto myšlienkou v hlave som zaspala... Let
prebehol v pohode až na menšie turbolencie. Kufor som si vyzdvihla a už 10
minút čakám pred hlavným vchodom keď v tom som zbadala obrovský húf dievčat a
strašný krik. No ďakujem pekne čo za hviezdičku sa to sem nesie. Vtom ma niekto
stiahol do toho davu a ťahal k čiernemu autu. Očula som iba "Nastúp"
tak som poslúchla. V tom si na miesto vodiča sadol blonďak. Takže toto bol môj
odvoz. "Ahoj, ja som Lena" .. "Čau, daj si pás" odvrkol.
Kukla som naňho že či mu jebe .. že ako sa to chová, ale poslúchla som. Cesta
trvala okolo trištvrte hodiny. Celý čas som pozerala von oknom. V Londýne som
bola už asi 3 krát ale nikdy nie na prázdniny iba pracovne a to som si moc
neužila. Auto zastavilo pred obrovským barákom .. vystúpila som z auta s
otvorenou hubou a išla si vybrať kufre. V tom momente mi niekto skočil na hrbát
a začal vrieskať do ucha. "Mia!! ty tela sproste!!" zvrieskla som so
smiechom po slovensky. Blonďák sa na mňa iba divne pozrel a šiel dnu. "Tak
pooď pomôžem ti .. keď ten ťuťák nevie čo sa sluší" zagánila na
blonďáka. Z pohladu Mii: Konečne došla !! Tak som sa tešila ..
Ukázala som jej izbu a nechala ju vybaliť sa. "Počuj nezajdeme do
Starbuksu ?" spýtala som sa milo. "Tuto je mrtvo" zasmiala som
sa. " No to je dobrá nápad" usmiala sa .. Z pohaldu Mii : "Počuj nezajdeme do
Starbucksu ?" spýtala som sa milo. "Tuto je mrtvo" zasmiala som
sa. " No to je dobrá nápad" usmiala sa . Obliekli sme sa a
vyrazili sme. "Kam idete?" spýtal sa Niall. "Čo si
zvedavý?" odvrkla Lena. Iba som sa uškrnula a šla von. Dorazili sme
do Starbucksu "Čo si dáš?" .. spýtala som sa "čokoládové latte
.. počkám ťa tam pri stole" zamierila k stolu v rohu kaviarne. "Jedno
čokoládové a kokosové latte prosím" nadiktovala som objednávku vážne dobre
vyzerajúcemu predavačovy. "Hneď to bude" usmial sa. Po piatich minútach
som v ruke držala jedno čokoládové a jedno kokosové latte. Sadla som si k Lenke
a preberali sme čo nové, môdne trendy a tak ďalej .. "Počkaj čo to máš na
tom hrnčeku ?" skúmala mi pohár z papiera Lena. "To je nejaké číslo a
pritom napísané Philip." "no nehovor" zasmiala som sa. To bude
asi ten chalan z pokladne .. rozmýšlala som. Kukla som smeromm k nemu. Iba sa
usmial, palec a malíček si priložil k uchu a znázornil telefón iba som sa naňho
usmiala a žmurkla. Zobrala som kúsok servítky a napísala naň moje meno a číslo.
Keď sme odchádzali iba som mu to položila na pult a odišla. Ešte sme si
vyrazili na nákupi. Tolko peňazí jak teraz som neminula pekne dávno. Nakupovať
s Lenč je môj bankrot. Keď sme dorazili domov už tam boli všetci chalani okrem
Harryho a Louisa. "Ahojte" pozdravila Lena a vybrala sa do mojej
izby. "Čaute" zamrmlala soms i popod nos a následovala ju. "Hej
Mia!!" .. zakričal Zayn a rozbehol sa zamnou. "Ano?" usmiala som
sa. Tento chlapec ma udivuje. Rozumiem si s ním ako s nejakou dobrou
kamarátkou. "Mia idem do sprchy!!" zavrieskala zamnou Lena.
"Dobre!!!!" skríkla som speť. "Pomôžem ti?" ponúkol sa milo
Zayn a zobral mi tašky z ruky. "Ďakujem" úprimne som sa usmiala.
Sadli sme si u mňa v izbe na postel a rozprávali sa o sprostostiach. V tom mi
zazvonil telefon. Cudzie číslo "Áno? tu Mia" .. "Ahoj to som ja
Philip zo Starbucksu .. nemáš dneska večer čas?" prekvapivo som kukla.
"Oh áno samozrejme" usmiala soms a do telefónu. "Tak o 19:00 pri
Starbuckse?" "Platí" súhlasila som. "Super teším sa."
.. "Aj ja maj sa" .. zložila som s pripečeným úsmevom na tváry. Zayn
sa na mňa divne kukol "kto to bol?" .. "Čo si
zvedavý?" odvrkla som. "No dobre tak ja račej idem" .. zdvihol
sa Zayn a odišiel. Po chvílke sa vrátila Lena do sprchy a všetko som jej
povedala. Tešila sa somnou až na to že čo tu bude ona robiť.
"HArold!!!" zvrieskla som v tom momente .. lebo som počula že
prišiel. Napochodoval do izby ako nejaký môj panáčik. Iba som sa v duchu
zasmiala. "Čo je?" ... "Harry toto je Lena .. Lena toto je
Harry" .. "Teší ma odpovedali nezaujato. "No mňa nezaujíma či si
sadnete alebo nie ale dneska máte spoločné plány!" povedala som nahnevane.
Harry iba vyvalil oči. "Ale ja som chcel ísť do baru" odvrával
kučerák. "To mňa tak vôbec nezaujíma .. čo si myslíš že ona nechodí do
baru?" .. "Dobre dobre " povedal Harry .. "Tak o21:00 buď
dole pri dverách." žmurkol na Lenu a ta iba prikívla. "No ďakujem
pekne. To sa mám ožrať s malým deckom?" odula spodnú peru. "Buc rada že
aspoňs niekym" zaškerila som sa. "Blbaňa" hodila po mne
vankúš. Iba som jej vyplazila jazyk a vbehla do kúpelne. Dala tak som si
sprchu, vlasy vysušila, spravila jemné vlny a šla do skrine nájsť niečo na
seba. Obliekla som si (na obrázku) a bolo presne 18:45 som sa rozlúčila s
Lenkou a vyrazila.
Z pohladu Leny :
Ten brčkavý chalan Harry .. mi ešte asi 3 krát došiel povedať že o
21:00 pri dverách .. iba som sa na tom smiala. JE 19:00 Mia už išla tak som si
šla spraviť Make-Up .. vlasy si vypla do vrkoču a zviazala stuhou, obliekla som
si (na obrázku) a bolo oko 20:40 ... to mi teda trvalo tak som ešte zobrala
kabelku a dala si do nej mobil a peňaženku. A aby som nezabudla občiansky ...
Pri dverách ma už čakal Harry .. Nastúpili sme do auta a nechala som sa viezť
cestou necestou .. Jáj jak sa milujem svoje umelecké frázy .. uškrnula som sa
sama pre seba. "ČO sa usmievaš?" spýtal sa ma .. "Nemožem?"
odvrkla som. "Tak prepáč .. že soms a vtedy tak správal" .. "Je
mi to jedno" . .. "Celý večer budeme spolu takže dúfam že somnou
aspoň jedno slovo prehovoríš" odul spodnú peru. "Hej hej .. to sa
neboj koli tebe si zábavu neskazím" .. po tejto vete ostalo ticho.
Vystúpili sme pred obrovským klubom. "Sánka dolu šéfe" .. harry sa
iba zasmial. Vošli sme dnu a zamierili si to k baru. HArry objednával jednu
vodku za druhou keď už sme boli ako tak v nálade nabehli sme na parket
...
12 . časť
Z pohladu Mii :
S Philipom som si dobre rozumela zašli sme na večeru a teraz ideme do
klubu. Dúfam že bude zábava . Dorazili sme k nádhernej obrovskej budove.
Poriadne sme sa opili a vošli na parket .. už som nevládala a aj na Philipovy
som videla že mele z posledného .. V tom ma chytil sa ruku a ťahal von. Zahol
sa roh do temnej uličky. Oprel ma o stenu a začal bozkávať. Nevzpierala som sa
bol to nádherný chalan .. no keď mi rukou zašiel pod tričko tak to už som sa
odtrhla. "Čo je? .. nevzpieraj sa bude sa ti to páčiť." .. zase mi
napchal ajzyk do krku. No tento krát som ho odsotila. pozrel na mňa
"Sprostana sprostá" vlepil mi facku. A stalo sa to čoho som sa tak
strašne bála .. áno znásilnil ma a nechal ma ležať špinavú, roztrhanú a
poškrvnenú tu na zemi v temnej uličke. Po asi hodine som sa pozbierala a začala
som utekať, brucho am enskutočne bolelo, nohy som mala od krvy ale nevnímala
som tú bolesť a iba som utekala .. Keď som dorazila pred domov chalanou iba som
vtrhla dnu a zložila sa na koberec pred dverami. Pribehol ku mne Louis
"Pre b´Boha čo sa stalo?!" zahučal a chytil mi hlavu. Asi si všimol
mojich roztrhaných šiat a krvy na noháh tak sa nič nepýtal. pochopil to.
"Pre Boha Mia" všimla som si v jeho očiach slzy. A z tých mojích sa
hneď spustil vodopád. "Zoberiem ťa do mojej izby, chalani sú neni
doma." .. Louis ma vyniesol na rukách po schodoch. Položil ma na postel.
Pomaly mi vyzliekol to čo z mojho oblečenia ostalo a odbehol do kupelne.
Doniesol som uterák a misku horúcej vody. Pomaly mi začal utierať nohy od lítok
až po brucho. Keď sa dostal na moje najcitlivejšie miesto iba som zasičala od
bolesti ... "To čo za zviera mohlo toto spraviť" krútil hlavou Louis.
Keď skončil natiahol na mňa jeho velké tričko a zakril ma. "Dobrú
noc" pozrel na mňa lútostivím pohladom. "Kde ideš? .. Louis prosím
nenehávaj ma tu samú" rozplakala som sa. "Neplač prosím zostanem tu s
tebou keď chceš" nežne sa usmial. Lahol si ku mne a ja som sa pritlačila k
jeho hrudi. Cítila som sa v bezpečí.
Z pohladu Leny: Keď som došla domov a zistila čo sa stalo Mii tak som
neverila vlastným očiam, zložila som sa do rohu izby, rozplakala sa a spomínala
na to najhoršie v mojom živote... Aj mňa znásilnil .. jeden bastard z
modelingovej agentúry .. a nemohla som ho udať pretože sa mi vyhrážal tým že ma
poškrvní vo všetkých novynách a moja modelingová kariera skončí v jednej
sekunde .. Vtedy si ku mne prisadol Niall .. "Čo je?" kukla som
naňho. "Nehaj ma prosím" rozplakala som sa ešte viac. Nič nehovoril
iba ma objal a pomaly odniesol do postele .. vyzliekla som sa a šla si lahnúť
.. 13.
časť Z pohladu Leny: "Nehaj ma
prosím" rozplakala som sa ešte viac. Nič nehovoril iba ma objal a pomaly
odniesol do postele .. vyzliekla som sa a šla si lahnúť ..
Z pohladu Mii: Ráno som sa zobudila na
velký rev. Nemohla som sa ani pohnúť ako ma všetko bolelo. "Ako to že ju
znásilnil?? A kto? Kurva kto ?!" očula som vrieskať Zayna. "Philip
jeden predavač zo Starbuksu." ticho mu odpovala Lena. Pomaly s kŕčami v
bruchu som sa postavila. "Sss au" zasičala som a pomaly zchádzala
dole schodmi. Vošla som do obývačky a pohlad 6 párov očí na mne. Zayn a Louis
pribehli ku mne a podopreli mi ruky. Mám pocit že ma ten blázon aj poriadne
zmlátil, pretože modriny a škrabance som mala proste všade. "Ďakujem"
kívla som hlavou a sadla na gauč. Prisadla si ku mne Lenka. "Mia
povieš nám čo sa stalo?" .. Iba som si povzdychla a povedala im všetko čo
sa udialo. "A ešte Louis ďakujem že si sa u mňa postaral" na silu som
sa usmiala. "Nezájdeme k lekárovy?" .. "Nie pre Boha už mi je
dobre ... a Louis o druhej ťa čakám v mojej izbe musíme dohnať 2
hodiny" nahodila som poker face . Louis si iba povzdychol
"Musíme?" urobil psie očká. "Keď chceš tak to zruš a ja pôjdem
domov" ironicky som sa usmiala . "No dobre tak to vydržím"
uškrnul sa a žmurkol. Iba som pretočila očami pomaly sa zdvihla a išla do izbi.
Chalani ma najskor chytili za ruky že mi pomôžu ale ja som sa vytrhla. Je to
speť tá milučká Miuška sa už nevráti .. po jeho smrti som si zaprisahala že sa
budem správať bez všetkých emócii.. lenže táto situácia si emócie vyžadovala.
Pomaly som sa doteperila do izby, prezliekla sa a vbehla do sprchy zmyť zo seba
všetko čo som si zo včerajška pamatala.
Z pohladu Louisa: "Toto bolo čo, ja
už som si myslel že sa bude správať normálne.." zavrčal som. "Nerieš
to .. raz vám možno povie dôvod prečo sa tak správa" odvrkla mi Lena a
vybrala sa do svojej izby. "Tak to by ma teda zaujímalo" zahučal som
ešte za ňou. "To mi je jasné" odvrkla. Prisadol som si k chalanom ..
V tom momente sa Zayn postavil, zobral klúče od auta a utekal von. "KDe
ideš?" vrieskal som za ním .. "Pomstiť sa!" zašomral.. ale ja
som to počul. "Idem s tebou" .. nasadol som do auta a vedel presne
kam ideme. Starsburk pri Big Bene. Vystúpili sme z auta a ZAyn hneď vtrhol dnu.
"Kto je tu Philip?" zvrieskol. Pred neho sa postavil uhladený fešák
"Ja som Philip!" povedal so vztýčenou hlavou. V tom momente chlapec
sedel na zemi. Zayn mu jednu napálil .. no v tom sa Philip postavil a ZAyn tiež
peknú schytal .. to som tam už nestál jak poleno ale vrazil som mu aj ja.
Strhla sa velká bitka. Nakoniec sme sa schytili a odišli len tak .. To zas bude
titulka Malik a Tomlinson ako v ringu. Iba som sa nad tým zasmial. Chlapec
dostal čo mu trebalo.
14.
časť
O 2 týždne :
Z pohladu Mii: Lena včera odišla a mne
meškajú krámy, robila som si test no bála som sa naňho pozreť tak som ho
vyhodila. Mala by som zájsť k lekárovy. Obliekla som sa a vyrazila. Mám velmi
milého gynekológa za ten čas čo som v Londýne som tam bola síce iba raz ale
padli sme si do oka. "Tak čo potrebujete slečna Mia" .. "Už
týžden aj volačo mi mešká menštruácia." sklonila som hlavu. "No tak
vyskočte na kozu" usmiala sa. Prezrel ma odsunul sa k stolu a hovorí:
"Gratulujem budeš mamička..." .. v tomto momente sa mi zastavilo
srdce .. v mojom tele je niečo čo je časťou aj toho bastarda. "Chceš si ho
nechať?" .. Pozrel na mňa velkými očami doktor. "Samozrejme"
hneď som vyhŕkla.Síce je to potomok toho odporného sviniara ale ono za to
nemôže. Vo mne je malé babetko, malý život, ďalší človiečik. Usmiala som sa.
"Tak vypíšeme tehotenskú knižku" usmial sa. Keď som dorazila k
chalanom tak som sa iba zvalila pred krb. áno majú tu malú miestonsť s krbom.
Včera som sa o nej dozvedela. Pomaly mi začali stekať slzy po tváry. Po chvílke
ma niekto chytil za rameno. Bol to Louis.. "Mia deje sa niečo?" v
ruke som zvierala tehotenskú knižku. "To nemyslíš vážne? Ja toho sviniara
zabijem" trafil pesťou do steny Louis. "Louis prosím nie"
plakala som. "Prepáč" sklonil hlavu a prisadol si. "Louis mám na
teba otázku" .. "áno?" .. "Prečo sa o mňa tak staráš aj ty
aj Zayn .. keď ja som na vás taká odporná a prosím nepýtaj sa ma prečo. Časom
sa to dozvieš" sklonila som hlavu. "Pretože viem že ty niesi taká že
v tebe sa skríva dobré a milé dievčatko." usmial sa a objal ma.
"Louis si nejaký zvláštny stalo sa niečo?" .. Louis iba sklonil hlavu
a ruka sa mus spustila po mojom ramene. "Vieš mal som priatelku, pred
mesiacom sa somnou rozišla, miloval som ju z celého srdca .. lenže vymenila ma.
Chápeš Taylor Lautner!!... stiekla mu slza po líci. "Ach to ma mrzí ..
chceš vedieť prečo som taká odmeraná?" pozrela som mu do očí.. "Ak mi
veríš" usmial sa cez slzy. "Milovala som ho .. a proste stala sa
strašná vec .... "
3.
Kapitola
15.
časť "Ak mi veríš" usmial sa cez
slzy. "Milovala som ho .. a proste stala sa strašná vec .... "
„Miááááá, Miááá“ zrazu som počula niekoho kričať moje meno.
„Mia!!!“ striaslo ma a ležala som v posteli „Čo? Čo ? Louis? Čo sa deje?“
.. „Ja som ťa zobudil že choď sa nachystať že ideme do tej večernej show
a ty si si tu surovo lala a zaspala ZASE! “ vyškŕňal sa. „Čo? Kde?
Kedy? Louis kolkáteho je?“ .. iba na mňa
kukol. „Ty nevieš kedy je prvý prázdninový deň?“ vyvalila som oči. Iba som
vyskočila z postele začala vrieskať skákať objímať Louisa .. v tom
s velkým hrmotom vošli do izby všetci chalani. „Čo sa to tu deje?“ po
chvíli prehovoril Zayn keď som sa na nich rozbehla a objímala ich. „Si
v poriadku?“ priškrteným hlasom sa ma pýtal Liam keď som ho objímala. „Som
! len som najšťastnejší človek na svete. Mala som živý sen.“ vyvalili na mňa
oči. „A to je čo?“ spýtal sa baran. „No čo asi? Proste že to bol sen a ja
som si myslela že je to naozaj.“ .. „Aha a prečo sa tak tešíš že to bol
iba sen?“ vyškŕňal sa. „To ťa nemusí
zaujímať“ odvrkla som. Zlá Miuška je zase na svete. „Dobre necháte ma pripraviť
sa na tú show?“ iba sa zasmiali. „ČO je?“ .. „Nič že už sa nemusíš chystať
prespala si ju.“ odpovedal mi s úsmevom na perách Niall. „A kolko je
hodín?“ .. „Pol 4tej ráno“ „A to na kerú riť ste ma budili?“ vybafla som. „Lebo
som chcel“ odvrkol Louis s úškrnom na perách a odišiel
s ostatnými v pätách. Lahla som a zaspala ...
Ráno ma zobudil zvuk vyzváňaúceho mobilu
. ON?! No konečne sa ozval. „Áno ?“ zodvihla som . Mia ahoj“ .. „Ahoj Marcus
konečne si zavolal.“ .. „Nebolo času teraz som v Durbane v Južnej Afrike. Nikto nesmie
vedieť že som tu.“ .. „Nemusíš my to hovoriť nie som predsa sprostá.“ .. „Tak
ako to ide?“ .. „Som odmeraná dvoch mám pomaly v sieti takže už iba
jeden.“ .. „Dobre ide ti to fajn, peniaze ti budem posielať každé 2 týždne“
fajnovo pomyslela som si. „Nezabudni neexistujem a hlavne zisti ich
pohľady na sex. Zapleť sa s tými čo si myslíš že budú schopní to
podstúpiť“ odkašlal si. „Už musím končiť. Veľa šťastia“ .. „Maj sa“ dodala som
už do hluchého telefónu. „Takže hra začína.“ Uškrnula som sa sama pre seba ....
Vošla do kúpeľne a dala si sprchu. Pretože ten sen bol asi môj najhorší.
A tak spotená ako teraz som nebola ešte nikdy. Obliekla som sa
a zišla dole do kuchyne kde sa Harry premával nahý. „Pre Boha obleč sa“
povedala som mu pokojným hlasom, pretože som bola zvyknutá na nahých chlapov ..
je to moja práca a mám pocit že Harry postačí ako ten tretí. Áno ešte veľa toho
o mne neviete . Vlastne nič o mne neviete. Šla som si pre jogurt
a sadla si k Louisovy
a Zaynovy...
16. časť
Šla som si pre jogurt a sadla si k Louisovy a Zaynovy...
______________________________________________________________
Malá Amy išla spinkať ešte pred tým ako som sa dostala k pasáži kde ma
Louis zobudil .. myslí si že potom sa narodila ona .. že proste nemá ocka.
Nebol to sen bola to iba vymyslená pasáž, pravdou bolo že som prespala celú tu
show bez sna .. je mi to ľúto že som jej musela takto klamať. Ale keby vie čo
je jej matka za netvora.. nenávidela by ju. Lenže Eleonor naliehala „Dopovedz
mi to .. Nesmieš to v sebe dusiť. Keď ma máš rada tak mi to povieš. Vieš
že mne môžeš dôverovať.“ .. „Keď ja už nezvládnem spomínať. Tie klamstvá čo som
im natárala. Už len to meno, vek, rodina, škola proste všetko .. nechápem ako
som niečo také dokázala robiť koli peniazom. Ale máš pravdu potrebujem to
niekomu už povedať.
_______________________________________________________________
Keď som dojedla jogurt tak som sa naklonila aby som ho položila na stolík ..
popritom som zacítila oči Harryho na mojom poprsí. Tento chalan sa dá tak lahko
prekuknúť vidieť na ňom že sex má velmi rád. Vybrala som si dobre. „Idem k bazénu .. Louis o pol
hodinu dojdi aj s knihami von budeme sa učiť tam.“ .. „Okej“
nezaujato odrvkol a ani neodtrhol zrak od telky. Iba som si povzdychla
a šla sa do izby prezliecť do plaviek. Keď som bola nachystaná vzala som
krém na opaľovanie, osušku a časopis. Podišla som do obývačky a tam
zrazu 5 párov očí na mne. No čo som už zvyknutá. „Potrebujem natrieť chrbát“
všetci naraz sa postavili a ja som sa musela zasmiať. V tom ku mne
podišiel Zayn a pomaly mi rozotieral mlieko na opaľovanie po chrbte. Keď
skončil iba som sa naňho zaškerila, zobrala mu z rúk krém a šla von.
Veci som si zložila na lehátko a skočila šípku, plávala som si
a užívala pocit ako sa voda dotýka všetkých možných častí môjho tela. Keď
som vychádzala z bazénu akurát došiel Louis. „Prečo sú všetci zavretý
vnútri?“ iba mykol plecami a sadol si na deku ktorú prechvílou
rozprestrel. „Ach tak ideme na to nie?“ usmiala som sa. Prikývol a úsmev mi
opätoval. Tie 2 hodinky prešli rýchlo .. tak ešte raz som si skočila do bazénu
a lahla si na lehátko. Potrebujem chytiť farbu som až moc bledá na môj
vkus. Lahla som si na brucho a podprsenku dala dole. Pomaly som zaspávala.
Po chvíli ma zobudila studená voda na mojom tele kopala som nohami až som sa
vynorila .. keď som zbadala vyškŕňajúce
sa 3 hlavy myslela som že prasknem od zlosti. „Ja vám odjebem tie vaše sprosté
gebule.“ vrieskala som. Iba som vyšla von bez podprsenky a čumeli mi na
kozy ako keby ich nikdy nevideli .. nehanbila som sa ako som vravela, som zviknutá. Zobrala som si osušku, časopis,
krém a šla dnu. Keď som prechádzala cez obývačku Liam na mňa čumel
s otvorenou hubou „Prečo nemáš podprsenku?“ vykoktal sa. „Vy tu môžete
chodiť nahý tak aj ja“ odvrkla som a pokračovala. V kuchyni na mňa
zase vyvaloval oči Niall a pritom si chrumal čipsy. „Nečum“ odpísala som
ho, naliala si pohár džúsu a šla do izby. „Že sa tu musím srať
s ľuďmi o 5 rokov mladšími .. Ach“ povzdychla som si a zvalila
sa do postele. V tom ma myklo .. mobil pri uchu začal hrať na plnú parádu.
Skoro ma šlak trafil. Bol to on. Zase. „Počúvam Marcus“ zodvihla som. „No čo
ako to ide? Viem volal som ti včera ale teraz mám viac času. Tak ma napadlo že
ti zavolám.“ iba som sa usmiala no v tom mi došlo že on to nevidel. „Velmi
rada ťa počujem, chýbaš mi“ .. „Aj ty mne Arielle“ ... „Konečne počujem moje
meno, dosť že musím hovoriť slovenským prízvukom a ešte do toho sa tváriť
ako iba mierne pokročilá dáma vo francúzkom jazyku. Marcus niekdy mám nutkanie
im vykričať do tváre áno mám 24 rokov, som francúzka a volám sa Arielle“
začala som smutne vzlikať do telefónu. Hovorila som po slovensky, Marcus je
napol slovák a napol Francúz. „Erikovi a Karolíne si všetko povedal?“
.. „Áno všetko je vybavené, Karolína nechcela veriť a rozplakala sa.“ Erik
a Karolína sú moji „rodičia“ .. teda adoptovali si ma keď som mala akože
14 .. lenže vtedy som mala už 18 .. falošné doklady dokážu vela a ešte
k tomu keď som malá a drobná a môj vývoj šiel pomalšie ako
u iných dievčat .. dá sa to lahko zahrať „Asi by som tam mala zájsť“
zadumala som. „Nie nechoď tam, veci som ti všetky pobalil .. teda väčšinu čo si
nemala vybalenú. SMS kou ti pošlem adresu kde si veci môžeš vyzdvihnúť
a preniesť si ich do svojho bytu, ktorý už vieš kde sa nachádza.“ cítila
že sa jemne usmieva. „Dobre.“ .. „Dobre Arielle .. budem končiť.“ .. „Marcus?“
.. „Áno?“ .. „Kedy ťa konečne uvidím“ .. „Neviem zlatko. Hlavne si rob svoju
prácu si v nej skvelá. Maj sa dobre“ zložil. Ach tak a naspäť to milé
17 ročné dievča. Idem na to ... Zbehla som dole do obývačky a chalani tam
boli vyvalený. Liam a Zayn hrali videohry, Louis s Harrym sa
o niečo doťahovali a Niall sa iba na nich smial. Sadla som si vedľa
Louisa ktorý mi uštedril peknú päsť do brucha. Iba som zastonala. „ Ach prepáč..
ja- ja som nechcel. Nevšimol som si ťa. Harry pozri čo si spôsobil.“ Harry iba
nechápavo prizeral. Ja som iba pokrútila hlavou. „Za toto pôjdeme večer do
klubu, je sobota a ja sa chcem baviť!“ iba na mňa vyvalili oči. „Ja som
za“ usmial sa na mňa Zayn. „Mám pocit že všetci sme za..“ zasmial sa Louis. „Je
sedem hodín ja sa idem pomaly chystať o pol 9 sa pôjdeme niekde najesť ak
vám to teda neprekáža, lebo mám pocit že nikomu sa teraz nechce variť,
a potom pôjdeme do nejakého klubu. Výber nechávam na vás.“ uškrnula som sa
a pobrala sa do izby. „Ach no .. dnes všetko vypustím z hlavy. Sex
som nemala už ani nepamätám. Musím niekoho uloviť“ rozmýšľala som nahlas počas
hrabania v skrini .. nakoniec som sa rozhodla pre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a skočila som do sprchy. Vyfúkala som si vlasy, vyžehlila a zopla do stuhy .. Na pery som si dala
tmavočervený rúž, jemné tiene, linku, špirálu a môj obľúbený parfum.
Nemôžem zabudnúť na náramky, náušnice a prstene. No čo som Francúzka na
detailoch si potrpím. Pomaly som zišla dole, chalani ma už čakali pri dverách.
Každý jeden sa na mňa uškŕňal .. nechápem prečo. Nevadí posadali sme do auta
a šli do luxusnej reštaurácie .. večera prebehla v pohode. Rozoberali
sa kluby kam sa pôjde, Niall bol celý čas ticho a iba sa napchával. Musela
som sa nad ním pousmiať. Chalani zaplatili a mohlo sa vyraziť žiť Up All
Night!! ..
17.
časť
Chalani zaplatili a mohlo sa
vyraziť žiť Up All Night!! .. Keď sme dorazili ku klubu .. nezmohla som sa ani
na slovo. Vážna paráda .. hneď som letela pri vchod, kúpila vstupné na ktorom
som nechala polku peňazí čo som si vzala. Dúfam že chalani pozívajú, preto som
sem s nimi išla. Uškrnula som sa sama pre seba. Zarezervovaný box „ONE
DIRECTION“ som si hneď všimla. Sadla som si a čakala kým sa hviezdičky
došuchtajú. „Tak čo pijeme?“ položil najdôležitejšiu otázku večera Harold. „Tequila“ skríkla som. „Vodka“ vychrlil zo
seba Louis. „Ja chcem Absinth“ .. dodal Zayn. „Ale najlepšia je Whisky“ zajačal
Niall. Liam iba ticho sedel. „Klud tak
ideme do radu ..“ postavil sa odišiel. Keď sa vratil aj s barmankou za
chrbtom a obydvaja v ruke tácku .. Harry tam mal 5 tequil a 5
absinthov ... Barmanka tam mala 5 krát vodka a 5 krát Whisky a jednu malú kolu .. kukám že to
komu. No v tom sa postavil Liam
a vzal si tu kolu iba som naňho zagánila a nahodila pohlad WTF? .. No
to už som v ruke držala tequilu ..
A hneď ju aj hodila do seba .. za tím nasledovalo ostatné „Ty vole chalani
budeme grcať jak hasiči!“ rehotala som sa a dávala do seba už druhé kolo
tequily. „Tak zlatíčka opúšťam vás .. idem na LOV“ zavrčala som a posilnená
alkoholom sa vydala smerom na parket. Stihla som zaregistrovať Zaynov
a Louisov pohlad. No čo sú mladučký .. ja potrebujem v posteli draka.
Zasmiala som sa sama pre seba a už som hladala večerné potešenie.
A hneď som ho aj našla ...
__________________________________________________________________
„Teda Arielle z teba bola dračica“ zasmiala sa El. „Ach no to je ešte nič“
usmiala som sa. „Tak to som zvedavá pokračuj.“ zavelila El. Musela som sa
zasmiať. „Tak ako som hovorila .. chlapa som našla. Vybehli sme na parket ...
____________________________________________________________________
Vybehli sme na parket a roztočili
to, naše horúce telá sa na seba tlačili, pocítila som že vlhnem, moej citlivé
miesto priam horelo, ja som horela túžbou po ňom. Ani som ho poriadne nevidela
a ani jeho meno som nevedela a už som ho ťahala na wécka. Strhla som
z neho čierne tričko, rozopla opasok a rifle mu hneď spadli ku
kotníkom .. oprel ma stenu, rýchlosťou
svetla mi zdvihol sukňu, ruka mu skĺzla dole, začal mi masírovať a láskať
stvrdnutý klitoris „Si tak šťavnatá, chcem ťa .. chceš byť moja?“ .. počula som
zatajený, jemný .. chraplák. „Chcem!“ zašepkala som. Ani chvílu neváhal, počula som šušťanie obalu .. Presne chlapec
vie čo treba .. natiahol si kondóm a vrazil ho do mňa až po koreň ..
Hlasno som zastonala. Prirážal, stále
rýchlešie a rýchlejšie .. Nechty som mu zarila do chrbtu, blíži sa to .. „Oh
áno!“ stonala som. V tom momente sa to stalo. Moje túžby boli ukojené ..
Mám pocit že aj tie jeho. Pomaly zo mňa vyšiel .. obliekol sa, pobozkal ma
a zmyzol v dave. Tento tajomný chlapík bude v mojích spomienkach
ešte dlho. Rozdýchala som to a pomaly sa obliekla. Šla som pomaly k chalanom, všimla som si
že aj Harry vychádzal z pánskych wécok. Asi si aj on bol užiť. Tak mladý
a tak skazený .. zasmiala som sa sama sebe. „Kde ste boli?“ .. „Boli ste spolu“ ... „Čo ste robili?“
začali na nás chrliť otázky chalani v podnapitom stave. „Nie neboli sme
spolu .. a čo robil Harry ma nezaujíma .. a vás zase nezaujíma čo som
robila ja.“ odvrkla som a sadla si vedla Liama. Po pol hodine sme sa
zdvihli a pomohli Liamovy naložiť Zayna, Louisa a Nialla do auta. Tý
sa zriadili. Iba som sa na nich smiala. „Vezmš-e-e-š si mua Miušenučičkaasds“
zafrflal mi do ucha Louis. „Fuj ty chuj .. áno prosím ešte viac ma opluj.“
drgla som ho. Harry sa iba smial. Všimla som si že nemá tričko iba mikinu ..
„Harry to bolo divoké čo, rada by som spoznala tú šťastnú ?“ ukazovala som iba na holé telo a na ňom
mikinu. „Ver mi nechceš ju spoznať“ vyškieral sa. Nechápala som ale račej som
na to kašlala. Keď sme dorazili domov .. hentých 3 ožranov sme hodili na
koberec do obývačky a ja som sa šla osprchovať. Sprcha mi spravila dobre,
všetky svaly sa mi uvolnili, lahla som do postele a zaspala jak malý
medveď ...
Ráno ma zobudil obrovský vreskot. „Ty
chumaj sprostý..“ počula som ženský hlas. Rýchlo som zbehla dole. „To je ona?“
vrieskala na Louisa drobná bruneta a pri tom ukazovala na mňa. „Ale ona ma
iba doučuje!“ mierne zvýšil hlas Louis. „A preto musí bývať s tebou?!“
hovorila už miernejšie ale stále kričala. „Pretože býva ďaleko
a neoplatilo by sa jej dochádzať sem každý deň“ Louisovy už praskli nervy
a kričal hlava, nehlava. Pomaly som sa presunula k Zaynovy. „Kto je
to?“ zašepkala som. „To je Louisova priatelka a myslí si že ju
s tebou Louis podvádza“ potichu mi odpovedal Zayn. Iba som sa uškrnula.
Podišla som k nej a pekne jej to vysvetlila. Ako to povedať... No
ručne, stručne. Jednu som jej strelila nech sa upokojí. Louis jej všetko
vysvetlil. Na mňa bola ešte stále nahnevaná že som jej vlepila. No potom sme si to všetko vydiskutovali.
___________________________________________________________________
„Však to je jasné, že vydiskutovali. Inak by som tu nesedela.“ vyškierala sa
Eleonor. „No dobre ticho, nech ti to už dopoviem.“ smiala som sa. El iba
prikývla a počúvala.
„Tak ako som povedala vydiskutovali sme si to. Ty si sa stala mojou
priatelkou.“ usmiala som sa na El. Ona mi úsmev iba opätovala a ďalej
počúvala.
_____________________________________________________________________
„1. august čas na dovolenku, pobalte sa!“ vrieskal na celý dom Harry. „Čože?!
Žiadna dovolenka nebola v pláne Louis.“ nadvihla som obočie
a zadívala sa naňho vražedným pohladom. Iba sa uškrnul. „No hibaj sa
pobaliť!“ stále sa vyškieral. „Ale ja nemám peniaze na dovolenku a musíme
dokončiť tú francúžtinu!“ zvíšila som
hlas. „Prestaň platíme my. Zajtra odlietame a tú franinu dobehneme potom“
usmiala sa a postrčil ma do izby. „Hej Louis!!“ ešte som naňho zvrieskla
z izby. „Kde ma to chcete uniesť“ zasmiala som sa. „Karibik drahá“
odkričal mi naspäť. Wow! To bude vzrúšo. Aspoň na niečo je dobré poznať tieto
slávne hviezdičky. Tento deň ubehol rýchlo a ráno som už nastupovala do
lietadla.. Tam som sa usalašila na sedačke v prvej triede a zalahla.
Toto bude ešte dlhá cesta ...
„Mia
pre Boha!“ .. pocítila som že ma niekto drgá.. „Čo? Kde?“ nechápavo som kukala
okolo seba. „Ty si jak nejaký medveď furt v kuse sa hmýriš, nemáš
pokoja?“ naťahoval sa Harold, ktorý mal miesto vedľa mňa. „Hee?“ zagánila som
naňho. „Aké hee? sadni si na svoje
miesto a nerozvaľuj sa tu po mne.“ mrnčal. „No tak sa neposer“ sadla som
si na kreslo a zadívala sa von oknom. „Kedy tam už budeme?“ potichu som sa
spýtala. „15 minút“ nezaujato mi
odpovedal. „Miaa!! Vieš že ťa ľúbim?“ vyškieral sa na mňa Niall. „Nie nedám ti
moju bagetu!“ vyplazila som mu jazyk. „Tak nič“ odišiel so sklonenou hlavou.
Ten chlapec je veľmi divný, stále iba jí. „Pripútajte sa, pristávame“ oznámila
nám milo vyzerajúca letuška. Harry na ňu žmurkol. Iba som nad tým pretočila
očami. No vadilo mi, že to spravil ale neviem prečo. Proste mali ste už taký
pocit, že najradšej by ste tú osobu zabili ale keby sa jej niečo naozaj stane
tak by ste to neprežili? Tak presne toto prežívam pri ňom. Čo to je? Musím sa
z toho dostať !!Nie nemôžem s ním nič mať!! .. Pfú.. Cez letisko sme
rýchlo prekĺzli, a už som sedela v aute. Vystúpila som pred tým
najluxusnejším hotelom .. podla mňa na celom svete. „Vrískam si!“ zakričala som
po slovensky. Iba na mňa kukli. „Použi google translate !!“ Smiala som sa
a už som mierila na recepciu. Po chvílke .. keď sa Harry dorozprával s
„roztomilou a sexy“ (ako ju nazval
on ) -_- recepčnou nám už podával kartičky od izieb. „Sorry ludia ale mali už
iba 3 izby, takže sme po dvoch. Popárujte sa.“
.. „Toto nemyslíš vážne“ vyhŕkla som. „Sorry cica, ja s tým nič
nenarobím“ žmurkol na mňa. „Ak nechceš prísť o zuby tak toto už nerob“
zavrčala som. Všetci sa začali smiať ja som iba vytrhla z baranovej ruky
kartu a šla si hladať izbu. Keď už som mala vybalený kufor niekto zaklopal
na dvere. „Áno?“ povedala som nezaujato. „Mia? Môžem?“ vošiel do izby Niall
s kufrom v ruke. „No.. budeš tu somnou na izbe?“ usmiala som sa
naňho. „Ak môžem?“ nahodil pohlad neviniatka. „Mám na výber trulo?“ smiala som
sa. Vtedy sa už zasmial aj on. „Popravde nie.“ vyplazil mi jazyk a hodil
sa na postel.
Všetci sú na Harryho
a Louisovej izbe .. prišla už aj Eleonor, Perrie a Daniell .. Toto
bude ešte ťažšie keď tu majú frajerky. Nevadí ja to zvládnem, vidím že medzi
Zaynom a Perrie to pekne chrčí. To by sa mohlo podariť.. musím ich
rozdeliť inak Zayn nepodstúpi čo mu prikážem. „Mia?“ práve mi vtrhol do izby.
„Čo?“ kukla som naňho sponad knihy, ktorú som práve čítala. „Nejdeš na pláž?“
jemne sa usmial. „Ale hej“ uškrnula som sa. „Mám ťa počkať alebo dojdeš?“ .. „Počkaj ma“ toto sa dá využiť, konečne
zistím či je to ten správny. „Sadni si na postel, ja sa prezlečiem.“ pomaly som
odkráčala do kúpelne kde som sa aj prezliekla. Vzala som do ruky krém na
opalovanie a podala ho Zaynovy. „Ak ťa smiem poprosiť“ iba sa uškrnul.
„Vieš Mia, neviem či si si to všimla ale medzi mnou a Perrie je to
zvláštne. Neviem čo mám robiť. Mám sa s ňou rozísť?“ hovoril a pritom
mi rozotieral mlieko na chrbát. „Podla mňa to už medzi vami lepšie nebude, ja
by som sa na tvojom mieste s ňou rozišla.“ super ide to podla plánu. „Aj
to spravím, ďakujem za radu. A hotovo“ jemne som sa otočila ale stále som
mu klačala pri kolenách. „Takže si nezadaný?“ nahodila som flirt pohlad.
(:D:D:D) „Presne“ usmial sa. „Tak potom môžem spraviť toto..“ zatlačila som mu
na hrúdník pričom si lahol. Postavila som sa nad neho na štyry a jemne ho
pobozkala. Rýchlo ma pretočil, čiže ležal na mne a vopchal mi do úst
jazyk. Ruka mu pomaly skĺzla do spodného dielu mojích plaviek. Strčil do mňa 2
prsty a začal nimi pomaly kmitať, privádzalo ma to do šialenstva. Už som
cítila že sa dostavý môj vrchol začala som panvou prirážať proti pohybu jeho
prstov. V tom momente sa to stalo. Telo mi zamrzlo.. nedýchala som iba si
užívala ten krásny pocit. „Aaach“ jemne
som vydýchla, postavila som sa a utekala pri dvere. „Tak ideš?“
zavrčala som a uškrnula sa. Pribehol ku mne a capol ma po zadku.
V tom momente som ho drsne oprela o stenu. „Na toto si nezvikaj
chrobáčik“ jemne som mu jazykom prešla po hornej pere a vyšla z izby.
Počkala som ho pri výťahu, zviezli sme sa dole a pobrali na pláž... Na pláži to prebiehalo do cela nudne
.. vlastne pre mňa veľmi nudne, celý čas som iba ležala a čítala knihu. Do
mora som sa išla iba namočiť a aj to iba vtedy keď už som skoro bola
upečená. Chalani s babami sa tam bláznili a Zayn s Perrie si
dali pauzu. Perrie to zobrala v pohode, že už aj ona to videla, že to
nebolo také ako predtým. Tak si jednoducho od seba chcú oddýchnuť. Ja už sedím
na izbe a prezerám sa v kufri, že čo by som si obliekla na večeru.
Nechcelo sa mi v tom hrabať tak som si obliekla jemne letne šaty
a medzitým som hodila Niallovy vankúš do hlavy nech nečumí ako sa
prezliekam. „Nialler nehanbíš sa?“
špatne som naňho pozrela. „Nie!“ vyplazil mi jazyk. „No poď už lebo ti všetko zjedia“ vyplazila
som mu jazyk naspäť a bežala som dole do reštaurácie, vzala tanier
a začala si nakladať večeru. Po chvíľke sa prirútil Niall a začal
brať všetko naokolo, ja som sa iba smiala a miešala si moju obľúbenú
rajčinovú polievku. Dali sme si „romantickú“ večeru pri ktorej som sa smiala
tak, že mi polievka tiekla z nosa. -_- .. „Ideme do klubu“ pribehol k nám Zayn
s pomarančom v ruke. „Ale čo ani deň voľný a už ide hľadať
babenky že?“ .. Iba na mňa špatne kukol. „Trhni si!“ drgol mi do ramena. „Sa
správaj čo som ti ja nejaký kamarát?“ odvrkla som a odišla do izby. „A
nikam nejdem kocúrik?“ ešte som stihla zvriesknuť aby to počuli všetci ľudia
v reštaurácii.
„Tak mi ideme“ oznámil mi Niall. „Keby niečo Harry je v izbe“ .. „Čo že
ten nejde? Čo sa mu stalo?“ dodala som
ironickým tónom. Niall sa iba zasmial a odišiel. Obliekla som si pyžamko
čiže spodné prádlo a na to krátky župan a šla si na balkón zapáliť.
Áno nikto nevedel, že som fajčiar. Však som mala akože 17 rokov. Ako som chcela
tak som aj spravila. Vzala som si cigarety a môj oblúbený Jack Daniels
zapalovač. Sedela som na prútenej stoličke a kochala sa výhľadom na mesiac
odrážajúci sa na hladine mora. V tom mnou mihlo. Pocítila som ruku na
ramene. „Čo je Harry?“ ani som sa neunúvala pozrieť. „Ako si vedela..?“
nedovolila som mu dokončiť vetu. „Proste som vedela... Čo chceš?“ ..“Postav
sa!“ trhol ma za ruku a mňa hneď vystrelo. Oprel ma o stenu
a pomaly sa približoval. „Prepáč miláčik ale si na mňa mladučký“ zaškerila
som sa. „Jáj ty potrebuješ takého akého si mala v klube čo??“ pomaly sa
odsunul a dal dole hlavu. „No niečo také..“ stále som sa škerila. „Tak
prečo sa potom brániš keď sa ti to páčilo“ žmurkol na mňa. „Č-čo? O čom to
hovoríš?“ pozerala som naňho ako na zjavenie. „No predsa to čo sa stal
v klube. Snažil som sa .. a ty si ma ani nespoznala“ nahodila som
poker face. „Neverím ti!“ odvrkla som. „Chceš dôkaz?“ .. „Aký dôkaz?“
preľaknuto som vyvalila oči. V tom momente si stiahol tričko a otočil
sa mi chrbtom. Bolo tam jasne vidieť škrabance. „Pripomína ti to niečo?“
zasmial sa. „Sama si mi povedala že budeš moja.. tak prečo sa brániš?“ zase sa
ku mne priblížil. Teraz som mala možnosť zacítiť tú vôňu. Všetko sa mi
premietlo v hlave. V aute!! Harry nemal tričko! To .. to neni možné.
„To nie je pravda“ .. „Ale je. Inak na sedemnástku si pekne náročná.“ .. „Ale
ja nem..“ zasekla som sa. „Čo nemáš?“ kukol na mňa. „Nič..“ sklonila som hlavu.
Dobre tak aspoň prvého mám preskúšaného. Až moc .. brr. „Choď preč!“ jemne som
zvýšila hlas. „Ale prečo? Veď sa ti to páčilo.“ vyškieral sa. Drsne som ho
oprela o stenu. Jazykom som mu prešla po perách a letmo pobozkala.
„Pretože ti spravím niečo čo s teba vyrazí dušu“ zavrčala som. „Nech sa
páči“ zasmial sa... „Ako si želáš“ odpovedala som zvodným tónom ..
4.
kapitola – rozuzlenie
„Pretože ti spravím niečo čo s teba vyrazí dušu“ zavrčala som. „Nech sa
páči“ zasmial sa... „Ako si želáš“ odpovedala som zvodným tónom .. Nie nie
nie!!! Nemôžem to spraviť!! nesmiem sa nechať prezradiť! .. Iba som ho odsotila
„Raz sa to stane ..“ zavrčala som a odišla si zapáliť ďalšiu na balkón.
„Počkať? Čo? Prečo?“ iba som naňho kukla spod mihalníc. Bol prekvapený, srdce
mi búchalo, je taký mladý a nevinný, za nič nemôže, nedokážem im to
spraviť, už to nedokážem robiť. Prečo som sa na toto nechala na hovoriť. Na
troch !! .. Je to veľmi ťažké
a moje svedomie to už nezvláda. Nevládzem už. Toto už voľajako dokončím
a prestávam, peňazí mám dosť do konca života. Len či mi to čo robím, život
nezničí. Zatiahla som do plúc posledný velký ťah a zahasila cigaretu.
„Harry choď preč!“ zvrieskla som a pomaly mi začala tiecť slza. „Mia? Deje
sa niečo priblížil sa ku mne.“ .. „Nie som MIA!!!“ .. a kurva toto nie!!
.. „Čo ?“ pozrel na mňa z prekvapeným výrazom.. „Nič! Vypadni kurva!! Padaj!!“ z očí sa mi
valil prúd sĺz, prečo som to povedala!! Všetko sa pokašle! Iba sa zdvihol
a odišiel.
Ráno som sa zobudila okolo 10tej Niall ešte spal, obliekla som sa, umyla
a šla na raňajky. Po ceste som stretla Harryho. „Harry? Prosím ťa to
čo som včera povedala som ani neviem prečo povedala, šiblo mi
v hlave“ vystrúhala som divnú grimasu. Harry sa iba zasmial. „V pohode
chápem, a už si v poriadku?“ prikývla som hlavou a jemne sa
usmiala. Po raňajkách som sa vybrala k bazénu. Nie čo tu robí?! Je to on.
Zbadal ma, vyceril na mňa úžasné biele zuby a štíhla vypracovaná postava
sa pohla smerom ku mne. Objal ma a dal mi bozk na líce. „Arielle“ jemne vzdychol.
„Marko čo tu robíš?“ hovorila som po slovensky .. Marko je vlastne Marcus. „Prišiel som za tebou, potrebujem vedieť ako
ti to ide, a potreboval som ťa videť.“ letmo ma pobozkal na pery. „Zoznám
ma s nimi Mia“ zaškeril sa. „Skutočne ste sa na mňa uškrnuli pán Marcus“
.. „Samozrejme slečna Thajson.“ obaja sme sa zasmiali. „Chýbala si mi“ znovu ma
objal. „Aj ty mne“ usmiala som sa naňho. Znovu ma pobozkal ale tento krát
z toho bolo cítiť vášeň. „Nezahráme si?“ uškrnul sa. „Marko veď vieš že
s pozíciu subky som už dávno skončila a ty ňou nebudeš ako ťa poznám
pán dominant“ uškrniem sa. „Pravda“ prikývol. „Tak si teda počkám na
chlapčekov, no poď mi ich ukázať“ chytila som ho za ruku a ťahala
k lehátku kde boli všetci okrem Nialla, Perrie a El. „Chalani toto je
môj dávny priateľ Marcus“ usmiala som sa a podišla im za chrbát aby ma
nevideli „toto je Liam, toto Louis“ jemne som chytila Louisa za plece
a prikývla na marcusa hlavou aby vedel že je to jeden z troch „Toto
je Zayn“ zase som prikývla hlavou „A toto Harry“ znovu som prikývla hlavou.
„Tamto je Daniell, Liamova priateľka“ .. „Velmi ma teší“ usmial sa
a s každým si podal ruku. Zayn, Louis a hlavne Harry sa naňho
divne pozerali na rozdiel od Liama ktorý sa úprimne usmieval. „Ari ... Ehm ehm .. Mia môžem s tebou
hovoriť?“ jemne sa mi rozbúchalo srdce, čo som spravila zle? nechcem aby bol
nešťastný a nahnevaný, musím mu prinášať radosť a teší ma keď mu ju
prinášam. „Arielle oni sú z teba úplne hotoví, videla si ako na mňa
zazerali? Oni sú vážne namotaní“ žmurkol na mňa a venoval mi žiarivý
úsmev. Rozplývam sa nad jeho žiarivo bielymi zubami, žiarivo modrými očami
a nádherným telom. Plavky mal zavesené na bedrách a viseli
z neho, dokonale to zvýrazňovalo jeho úchvatnú postavu, Marko na svoj vek
28 rokov vyzeral velmi mlado ale zato neskutočne sexy. To všetko čo som
s ním zažila sa ani nedá opísať, ale aj to všetko čo som koly nemu
spravila sa nedá opísať. Jemne sa ku mne naklonil a pobozkal ma. Opäť tie
motýliky v bruchu, závrat v hlave a zatmenie mozgu. Jemne mi
skusol peru a nežne ma pobozkal na čelo. „Už budem musieť ísť Arielle lebo
ťa tu prehnem cez bar a pretiahnem ťa tu a teraz“ hovoril vážne. Je
to on môj Marko, presne takéhoto ho poznám. Skusla som si spodnú peru a žmurkla
naňho. „Toto už nerob“ zavrčal a rukou mi prešiel od zadku po chrbte,
chytil ma za vlasy a naklonim mi hlavu do zadu. Letmo ma poboskal na krk
„Zbohom“ pomaly sa otočil a odišiel. Znovu je preč. Prečo mi to robí? Zase
sa prejavuje to čo sa nemôže prejaviť! Nemôžem sa zamilovať!! Musím sa
rozptýliť. „Zayn? Poď sem?“ zavolala som a zvodne som sa naňho usmiala.
Pochopil to a vydal sa smerom ku mne ..
Musím sa rozptýliť. „Zayn? Poď sem?“
zavolala som a zvodne som sa naňho usmiala. Pochopil to a vydal sa
smerom ku mne ..
Čo to robím?! Som hlúpa? „Nie Zayn nechoď sem“ iba na
mňa divne kukol, mikol plecami a odišiel za ostatnými. Dovolenka prebehla
do cela rýchlo, už som si v posteli preskúšala aj Louisa.
_______________________________________________________________
„Prepáč El nechcela som aby si to vedela. Je mi to naozaj ľúto.“ „Kašli na to Arielle, prosím ťa pokračuj“
smutne na mňa pozrela.
________________________________________________________________
Keď sme opäť dorazili do Londýna rozhodla som sa, že chalanov zoberiem na
Slovensko. Miesto kde všetko skonči. Opäť sedíme v lietadle
a zapíname si pásy kvôli pristávaniu. Nakoniec sme šťastne pristáli
a už sme aj ťahali kufre smerom k 8 miestnemu taxíku. „Tak ja vás
zoberiem asi do najlepšieho Hotela v Bratislave.“ iba prikývli
a nasledovali ma. V hoteli som všetko za jednala mali sme obrovský
strešný apartmán všetci spolu. Veď predsa tu nebudeme dlho.
„Tak oblečte sa, zbehneme do reštaurácie na večeru a potom vám chcem niečo
ukázať.
Najedla som sa ako keby naposledy v mojom živote. Do kabelky nahádzala
potrebné veci ktoré mi Marko nechal doniesť do hotela. Schytila Zayna
a Harryho pod pazuchu a ostatní nás nasledovali. Prirazili sme
k starému opustenému skladu. „Čo to je? Mia kde sme?“ nevinne na mňa
pozrel Niall tými veľkými modrými kukadlami až ma pichlo pri srdci. Nie z ľútosti ale z nedočkavosti.
Vošli sme do miestnosti s 5timi stoličkami. „Sadnite si!“ zvrieskla som...
„Alebo nie nepočúvajte ma!! Bežte ujdite!!“
začala som vrieskať a oni sa rozbehli k obrovským dverám
a bežali čo im sily stačili..
__________________________________________________________________
„Odvtedy som ich nevidela, asi ani ty. A zmenila som sa. Už som skončila
so všetkým zlým. Chceš vidieť ten sklad kde sa to stalo El?“ jemne som na ňu
kukla spod mihalníc. „Samozrejme, chcem vidieť to miesto kde si si všetko zlé
uvedomila Arielle“ usmiala sa na mňa. Úsmev som jej nežne opätovala. „Tak
poďme!“
Nasadli sme do taxíka a vyrazili sme. Keď sme dorazili, zaplatila som
taxikárovi, ktorý bol vlastne Marko ale to El netušila a vyrazila dnu.
„Poď“ po postrčila som ju.
„Padaj kurva!“ zvrieskla som na ňu a priložila jej zbraň ku chrbtu. „Pre
Boha Arielle čo to robíš?“ rozplakala
sa. A v tom uvidela chalanov zviazaných, špinavých a potichu
vzlykajúcich na stoličke. „Ty! Ty! Ty si ma s tým koncom oklamala! Ako si
mohla! Myslela som že sme priateľky!“ iba som sa uškrnula a položila ju na
5 stoličku. Áno bolo ich tam iba 5. „No vieš teraz nahradíš Zaynovo miesto!
Chudák chlapec to už má za sebou“ hrozivo som sa zasmiala keď som jej ruky
viazala zozadu o stoličku. „Nerob to! Pusť nás! My to na teba nepovieme..“
plakal mi tam Louis. „Ale chrobáčik, to si myslíš že som taká hlúpa? Pozri!
Teraz budeš trpieť“ kútiky som zdvihla do krásneho úsmevu a Eleonor som
schytila pod krk a postavila ju pred neho. Pomaly som ju vyzliekla.
Zobrala nôž a začala robiť jemné pohyby po jej bruchu. Zvrieskla keď som
jemne zatlačila a z miesta pod pupkom začalo tiecť trochu krvi.
„Prestaň !! Prosím!! Eleonor milujem ťa!! Mia! Nebuď hlúpa! Prečo to
robíš?!“ plakal, priam do slova reval
Louis. „Drž hubu!“ vlepila som mu. „A
ináč chlapci chcete sa dozvedieť pravdu?“ s uslzenými očami prikývli.
Eleonor som opeť položila na stoličku a spustila : „Moje meno nieje Mia
a niesom Slovenka ktorá má 17 rokov a doučuje Louisa francúžštinu.“
uškrnula som sa na Louisa. „Volám sa Arielle som francúzska a mám 24
rokov.“ tentoraz som si užívala ich prekvapené pohlady. „Takže koniec pičovinám
! Kto bude ako prvý nasledovať Zayna?“ zasmiala som sa hrozivým smiechom,
schytila Harolda za brčkavé vlasy a prudko ho postavila na nohy. „Keď sa chlapčekovi
z roku 1994 život skončí, pásikovi sa ostrá čepeľ v hrudi zatočí.“
hodila som letmí rým smerom k Louisovy, zbraň som priložila
v Hazzovmu spánku „Budeš mi chýbať baranček“ letmo som ho pobozkala
a starou budovou bolo počuť už iba výstrel. Chudučké, vysoké telo sa
pomaly zložilo na zem, oči dokorán otvorené som jemným pohybom rukou zatvorila.
„Keď sa chlapčekovi z roku 1994 život skončí“ pomaly som sa priblížila
s nožom v ruke k Louisovy. „Pásikovy sa ostrá čepeľ v hrudi
zatočí“ dokončila som rým a vrazila Louisovy nôž do hrude, mierne
s ním zatočila a užívala si vreskot, ktorý sa ozýval
z Louisových úst, sprevádzaný hlasnými vzlykmi Eleonor, Liama
a Nialla. „Takže 2 máme za sebou. „ďalej, hmm ktorý pojde ďalej“ škrabkala
som sa za imaginárnu priadku a sama som sa na tom zasmiala. „Vstávaj!
Chceš byť so svojou láskou?“ uškrnula som sa na ňu. „Ano! Zabi ma!! Zastrel
ma!! Už nemám prečo žiť!“ zvrieskla na mňa. Vlepila som jej že znovu padla na
stoličku. „To ako sa somnou rozprávaš?“ položila som jej otázku mierne zvýšeným hlasom. „Poď!“ zchytila som
ju za lakeť a ťahala k Niallovy. „Predsa ho nenecháš zomrieť ako
panica“ uškrnula som sa. Pomaly som stiahla Niallovy gate a prešla mu po
celej jeho dĺžke. „No Niall nemáš sa za čo hanbiť, Eleonor sadaj!“ Eleonor
s plačom poslúchla no lenže po chvíľke si to začali obidvaja užívať.
V momente keď naraz vyvrcholili a Eleonor
zaklonila hlavu som jej ostrou čepeľou noža prešla po napnutej krčnej žile
a v tom momente už ležala na zemi pod Niallom v kaluži krvi.
Niall s Liamom začali vrieskať! „Držte huby! Budte chlapy! Aj tak zomriete
ale čo vám poviem už ma nebaví hrať sa. Rozlúčte sa. Niall s Liamom na
seba hodili pohľad lásky. „Čo ste teplí?“ zavrčala som. Pomalyčky som podišla
k Liamovy s rukami za chrbtom. „Pravá alebo ľavá?“ uškrnula som sa.
„Pravá“ zvrieskol na mňa no keď to povedal hlas sa mu ku koncu zlomil
a začal vzlikať. No po výstrele z mojej zbrane už ležal nehybne na
zemi. Niall iba sedel a kukal pred seba, čakal už na to. „Sprav to prosím“
pozrel na mňa so zaslzenými očami. „Ach anjelik, ty mi budeš chýbať najviac, tá
tvoja krásna rozkošná tvárička, s tebou si ešte pohrám“ pobozkala som ho
na líčko a prešla nožom po pravom stehne tesne pri jeho kamarátovy. „Prečo??
Prečo mi to robíš?“ zavzlikal. „Pretože chcem“
pozrala som do jeho očí a znovu som prešla nožom po jeho jemnej
pokožke, no tentoraz to bolo líce. „Nebudem ťa už trápiť“ odvrkla som
a odrezala prešla ostrou čepeľou noža po krku. Zrútil sa na zem a ostal
nehybne ležať. „Hotovo!“ zakričala som a do miestnosti vošiel Marko
a Zayn. „Miláčik konečne“ podišiel ku mne Zayn a jemne ma pobozkal na
šiji. „Chcela som sa pohrať“ zasmiala som sa a nežne ho pobozkala. Marko
ma iba objal. „Sestrička budeš mi chýbať“ .. „Aj ty mne braček, nechcem sa
sťahovať, ale musím. Škoda že už končíš. A pochvál malú Amy, tak krásne
zahrať že som jej mamička. Na tvojom mieste by som bola veľmi hrdá na svoju
dcérku“ zaškerila som sa. Vyšla pred budovu, nasladla na morotku za Zayna
a medzitým podpálila moje falošné doklady slečny Arielle a Slečny Mii
.. Hmm ako vám to povedať. Moje meno je Samantha McGover a som obyčajná 24
ročná Američanka...