štvrtok 7. novembra 2013

I Still Miss You - Smutné (Larry)

                                                 

 Nieje to nič extra ale snažila som sa :)
                                                                           Song

Rozboľavený pohľad mladého chlapca sa nedal nevšimnúť. Vyžaroval z neho zármutok a žiaľ.   Bolo vidieť, že už dlho sa poriadne nevyspal a nenajedol. Slabol. Chladný vánok mu ovieval tvár a tým sušil horúce slzy, ktoré sa mu pomaly kotúľali po červených lícach.  V ruke niesol kyticu červených ruží. Pre toho, ktorého tak miloval. Kráčal kamennou cestičkou až k bledému náhrobnému kameňu. 
Zadíval sa na zlatý epitaf: Len láska zostane, tá smrť nepozná. 1 Kor. 13,8
             
                                          Louis Tomlinson  *1991 XII 24    †2013 IV 27

Krvou podliate oči presmeroval na zlatý kahanec, v ktorom ešte horela sviečka z jeho včerajšej návštevy. Roztrasenými rukami ho pomaly zodvihol a sviečku sfúkol. Z vrecka jeho čierneho kabátu vytiahol novú . Stačilo jemné škrtnutie zápalkou a oranžový plamienok už znovu osvetľoval biely mramorový náhrobok. Kyticu položil k tým ostatným ružiam, ktoré mu nosil každý deň odkedy ho opustil.
„Ahoj láska“ potichu prehovoril chrapľavým hlasom, „dnes máš narodeniny tak som ti priniesol kyticu červených ruží, ktoré tak veľmi miluješ“ pokračoval sotva počuteľne. Ale on vedel, že on ho počuje a to je dôležité. „Chýbaš mi. Viem, že ti to vravím každý deň ale bolí to. Stále to tak ukrutne bolí,“ hlas sa mu zlomil a znovu sa rozvzlykal, nohy sa mu podlomili a klesol na kolená. Tvár si zahalil rukami a smútku dovolil vyjsť na povrch.
„Zase som spadol. Už nevládzem. Ľudia sa ma pýtajú –O čo ti ide? Prečo si stále zamilovaný?- možno to tak má byť. Možno mám byť sám. Ale ja nechcem byť sám, chcem byť s tebou!“ šepkal pričom jeho slzy voľne padali na zem. „Ešte stále verím, že raz sa otvoria dvere môjho bytu a ty s veľkým úsmevom zakričíš –Som doma!- aj keď si nechcel so mnou bývať. Bol si môj najlepší priateľ no ja som ťa miloval. A viem, že aj ty mňa! Aj keď si hovorieval: „Si ako môj malý braček“ vedel som, že to hovoríš len preto lebo si bol chorý. Nechcel si byť so mnou pretože si sa bál, že keď sa to stane tak mi ublížiš. Lenže to bolo absolútne jedno a ja som ťa už miloval. Keby som mohol aspoň raz ochutnať tvoje horúce pery, dotýkať sa ťa a dávať ti všetku tú lásku čo si zaslúžiš.“ Zo zármutného monológu ho vyrušil šum lístia.
„Harry mali by sme už ísť, začína pršať“ muž tmavšej pokožky s rovnako tmavými očami sa pomaly blížil k vysokému telu kučeravého chlapca. Zdvihol ho za pás a ruku mu prehodil okolo jeho krku. Pomaly sa potácali k čiernemu terénnemu autu.
Zarosené okná mu opäť pripomenuli, že jeseň je už pomaly v polke. Stále ho fascinovalo toto ročné obdobie. Listy menia farbu a opúšťajú svoj strom. Už vedia, že je to ich koniec. Nevyberajú si ho. Je to tak určené osudom. Keby neopadli na jar by nenarástli nové, krásne a čerstvo zelené.  Ľudia zomierajú aby sa mohli narodiť deti. Ale on bol ešte dieťa, 21 ročné dieťa. Podvedome sa usmial nad jeho myšlienkou. No v tom mu došlo..
 „Zayn, nerozlúčil som sa! Otoč sa! “ vyľakaným a zároveň prosebným pohľadom hľadel na vedľa sediaceho chlapca.
„Harry som na diaľnici to sa nedá“ Zayn mu odpovedal ľahostajným tónom. No chlapec s tmavohnedými vyčesanými vlasmi nevedel čo to pre Harryho znamená.
„Vráť sa!“ Harry začal hystericky kričať a metať sa. Rozopol si pás a otvoril dvere. Nemyslel na to čo sa môže stať, potreboval sa s ním rozlúčiť! Nemohol ho nechať samého, bez rozlúčky!   V stotine sekundy ležalo bezvládne telo smutného chlapca na kraji cesty. Nechcel predsa nič zlé iba sa rozlúčiť s osobou, ktorú tak bezhlavo miloval. Kvapky dažďa dopadali na asfaltový povrch zeme, pripomínalo to slávnostné bubnovanie, ktorým sa vítali šľachtický ľudia. Bolo to presne tak, aj Harryho vítali anjeli medzi sebou...


nedeľa 3. novembra 2013

Nobody Knows What I Know 17.časť

Áno pridávam ďalšiu časť ! Neuveriteľné ja viem .. neviem sa donútiť napísať Ďalšiu :( Toto ma prinútila Story Of My Life :3 <3 Najkrajší klip na svete .. Čo si myslíte Naozaj Dory nenávidí Harryho? Alebo k nemu niečo cíti? Alebo niečo cíti k Mattovi? Komentujte Ďakujem vám za predošlé komentáre ! 6 WOW! <3 Ani som neverila :) Inak všimli ste si že nejak *ebe na tu knihu o Mattovi? :D A ja neviem prečo :DD

„Don't you ever say I just walked away, I will always want you..“  jemné tóny vychádzali z môjho hrdla, počas horúceho kúpeľa. Stále rozmýšlam nad Harrym  Vieš veľmi mi pripomínaš jednu ženu, ktorá mi ničila život no aj tak som ju miloval myslel to vážne? Keď som sa vrátila za Mattom, všetko som mu musela povedať. No túto vec som si nechala pre seba, možno mu to poviem ale keď bude správny čas.  Chápem, že chce všetko vedieť je to jeho práca ale toto je moja minulosť a moje súkromie. Prestáva ma táto hra baviť  a to som ešte ani nezačala. Je mi Harryho ľúto ale zaslúži si to a aj ostatní za to čo mi spravili. Po pravde v určitých momentoch mi aj prišlo, že sme si s Harrym blízky no potom prišiel úder kedy to úplne pokašlal ako napríklad vtedy ..
Pamätám si ako som ležala na gauči a hrali sme vadí nevadí, bolo to asi v polke augusta..
„Niall vadí, nevadí?“  Niall namiesto odpovedi iba naznačil hlavou nie ..
„Hmm no tak, sprav kotrmelec vzad“ Liam ceril zuby akú ťažkú úlohu mu zvolil .. Naše tváre sa nedali prehliadnuť, boli sme prekvapený ako ho mohla napadnúť takáto sprostosť.
„Oh Liam ty si zo mňa robíš srandu?“ ale Liam dobre vedel prečo Niallovy túto úlohu dal. Niall totiž práve zjedol 2 hamburgery a veľkú kolu.
Liamova odpoveď bol len úškrn od ucha k uchu.. Niall sa teda s povzdychom presunul ďalej od nás, ale na naše prekvapenie spravil ukážkový kotúľ vzad! Nemohol si odpustiť víťazoslávnu poklonu. A my sme mu ponúkli zaslúžený aplauz. Smiech sa rozlieval po celej miestnosti.  Až ho prerušil Niall ..

„Hmmm Harry. Vadí nevadí?“
„Nevadí“ usmieval sa Harry..
„Pobozkaj Dors na zadok!“ teraz sa smiali všetci okrem mňa! Myslím, že som splývala s tým červeným gaučom! Harry sa iba šibalsky usmial. „To mám bozkávať tak veľký zadok?“
Velmi dobre vedel, že na zadok som háklivá. Jediná vec, ktorá mi  na mne vadila. Ušiel sa mu jeden vražedný pohlad.
„Srandujem“ jemne sa usmial, prisadol si ku mne... keď boli naše pery tesne pri sebe, citíla som jeho horúci dych, jemné kučierky mu šibalsky odstávali a mňa jemne šteklili na tváry. Vtedy keď sa mohla stať velmi príjemná vec ma prudko zodvihol a prehodil si ma cez rameno! Môj vreskot aj so smiechom chalanov sa niesol celým domom. V tom momente ma Harry pohryzol do zadku! Až vtedy som zrevala ako ešte nikdy. Do očí mi vhŕkli slzy a celá tvár mi očervenela v momente ako ma položil na zem, sa mu hlava otočila asi o 180 stupňov, ruka mi vyletela a tento krát mal Harry červené líce. Nohy sa mi rozbehli a zamkla som sa v izbe. Problém nebol v otm, že ma pohrýzol. Áno sranda to chápem, áno aj to bolelo, ale problém bol v tom, že  toto mi robieval Dominik a on to dobre vedel! Vedel to a aj tak to spravil! Vedel, že mi ho to pripomenie. Vedel..
Vždy to pokašlal a toto bolo asi najmenej bolestivé, preto s týmto neskončím a dokážem, že Harry má na krku predaj drog! Aj keby to nebola pravda! ..
Voda už bola vlažná, bolo načase ísť spať.. V mobile som si našla neprijatý hovor od matky, ty kokos neverím, že si na mňa spomenula. A SMSku od Harryho: -Ahoj kráska čo by si povedala na raňajky v mojej spoločnosti? Harry -
Ha! Plán vychádza. Vnútorná pani sa skoro nevidene usmiala popod fúz.
-Samozrejme, už som si myslela, že si na mňa zabudol. Dory-
Odpoveď dorazila ihneď: -Vôbec! Čo si ty o mne myslíš?! Zajtra o 9:30 pred Starbucksom-
9:30?! To sa ešte len obraciam na druhý bok, no čo už..

Hra začína Styles ..


sobota 31. augusta 2013

Nobody Knows What I Know 16.časť

tak po 100 rokoch pridávam ďalšiu časť .. dúfam že sa vám bude páčiť :) 4+ komenty a dám ďalšiu :-* :) A Ďakujem vám ktorý čakáte a preíčtate si to .. vaše komentáre ma velmi tešia a tlačia do písannia ďalšej časti )

Momente ako som vystúpila z auta ma oslepil blesk fotoaparátov.
„Si Darcy nezabudni!“ precedil pomedzi zuby Matt pritom ako mi preložil ruku cez jeho rameno.
Jemne som prikývla a usmievala sa do každého fotoaparátu, ktorý som stihla zaregistrovať. Vo vnútri nás usadili pár metrov od stolu kde sedeli One Direction. Asi desať krokov od nášho stolu som zaregistrovala Little Mix, ďalej tam bola Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus, Taylor Swift. Ďalej tam nemohli chýbať Justin a Selena. Samozrejme že tu boli aj známi herci ako napríklad Johny Depp, Channing Tatum s manželkou, Liam Hemsworth a tak ďalej.
„Dobrý deň pán Bomer, slečna.. Predávanie začne o 15 minút. Nech sa páči“ položila na stôl 2 poháre so šampanským, Matt jemne prikývol a čašníčka odišla.
Ceny dostali mám pocit, že tí ktorí si to naozaj zaslúžili. Po predávaní sme sa presunuli na after party. Tam som nastúpila ja.
Harry sedel pri bare a popíjal whisky. Môj zadok dopadol na stoličku vedla neho, barman predo mňa položil jedneho Jacka Daniellsa s ľadom. Moja ruka automaticky vystrelila a vzala pohár, ktorý som si jemne priložila k perám. Všimla som si že ma Harry pozoruje.
„Nepoznáme sa?“ skúmavým pohľadom prechádzal po mojej tvári.
„Ehm, je to možné som spisovateľka“  usmiala som sa. Jáj jak by som ti napchala ten pohár do krku Styles. Pousmiala som sa nad svojou myšlienkou.
„Je tu niečo vtipné?“ zmetene na mňa hľadel.
„Ale nie“ ...
„ A čo robí spisovateľka na afterpárty, na ktorú smú len vybraní ľudia?“
„Asi som potom vybraný človek“ koketne som sa usmiala. „Píšem knihu o Mattovi Bomerovi, tak chodím všade kde on.“
„Ten má ale šťastie“  milo sa usmial.
„Čo by si povedala keby sme sa šli prejsť, von odtiaľto“ vyvalil na mňa tie zelené kukadlá.
„Samozrejme prečo nie“ príjemne som sa usmiala a odprevádzaná jeho telom som vyšla von. Kráčali sme smerom k parku, všade bola tma no nebolo ticho. Zo všetkých strán bola počuť hudba z neďalekých barov.
„Ja vlastne ani neviem ako sa voláš“ zasmial sa, keď sme si sadali na lavičku.
„Tak to je milé“ smiechom som prerušila vetu „som Darcy“ iba prikývol a znova sa usmial.

Po krátko m trápnom tichu znova začal: „Vieš veľmi mi pripomínaš jednu ženu, ktorá mi ničila život no aj tak som ju miloval“ sklonil hlavu a hral sa s prstami. „Ona bola novinárka“ úsmevom prerušil svoju myšlienku „ niečo podobné ako si ty“

Moja tvár zamrzla. Nerozpráva on ..
„Volala sa Dorothée“ .. o MNE !

„Oh to je tá čo o tebe písala tie články?“ snažila som sa tváriť prekvapene. Smutne prikývol ...

„Ale nechajme minulosť minulosťou aj keď to bolí musím zabudnúť ..“
Toto nebol ten Harry, s ktorým som žila celý rok. Prečo? Prečo mi to nepodal skôr?
„Povedz mi niečo o tebe“ skenoval moju tvár.
„No volám sa Darcy, mám 20, mám rada špagety, nenávidím McDonald“ pri vyslovení toho známeho fastfoodu som sa striasla „aa čo ešte, aha mám panický strach z holubov a nenávidím namyslené celebrity.“ Vycerila som zuby keď sa na mňa prekvapene pozrel. No po chvílke sa začal smiať.. „Si divná vieš?“ sklonila som hlavu a mykla ramenami „Ale páčiš sa mi .. Pripomínaš mi Dory“ .. no čím to asi bude Styles, že by tým, že som to ja ?
Tak rada by som mu to povedala ale nemôžem, miesto toho som sa iba usmiala .. 

streda 24. júla 2013

Som vďačná za Directioners Family

Ach nie :( Keď si to vezmeme tak sa to môže stať naozaj :( Je to strašné .. Ach jaj ale my nedopustíme aby sa niečo také stalo ! My sme Directioniers mi dokážeme všetko keď chceme .. Lebo my sme najväčšia rodina a milujeme sa :3 Aj keď sú malé hádky medzi Larry Spippers a Elounor Shippers nikdy nás to nerozdelí! V žiadnom prípade. Mám vás rada neviem čo by som bez vás a chalanov robila ♥ -Lubi-



štvrtok 11. júla 2013

Nobody Knows What I Know 15. časť

Áno nezdá sa vám to po mesiaci som pridala novú časť.. nečakané že som ju pridala tak "skoro" a tak čo mám robiť.. vždy si to premyslím večer v posteli na druhý deň to idem písať a zabudnem .. -_- Ale vážim si že to aspoň niekto číta   aspoň dúfam :D .. a ďakujem vám a sľubujem keď tu bude 4+ koment tak pridám do týždňa novú časť :) 


„Anna?“ opäť sa ozvalo zvonenie. „Aha takže nič“ povedala som si sama pre seba, pričom som stlačila červené tlačidlo zrušiť. Ležala som v posteli a rozmýšľala čo sa vlastne teraz stalo. Nemyslím si, že je dobrý nápad hrať sa na nedostupnú. Ten chlap vie, že už len pohľad naňho mi ničí rovnováhu tela. Tie jamky keď sa usmeje, žiarivé oči, telo ako Boh. Keď ho vidím neviem myslieť nie to ešte rozprávať. Mala by som sa pozberať a napísať aspoň niečo, lebo moja kariéra padne na dno. Nechce sa mi ani dýchať nie sa ešte postaviť. Vstávaj lenivec smrdíš malými prstíkmi si moje svedomíčko zapchávalo nos. Má pravdu, včera večer som sa síce osprchovala no po zážitku s pánom Bomerom som sa nejak potila.
„Dobré ráno“ sladko sa na mňa usmievala Muriel a pobehovala po kuchyni. „Čo vám pripravím na raňajky?“
„Ďakujem zvládnem to aj sama“ pomaly som otvárala chladničku no malá bledá ruka mi zastavila tú moju. „To nech vás ani nepadne Dory“ nahnevane skrivením obočím na mňa zazrela. „Aj vy viete, že nie som Darcy?“ opäť sa jej  tvár roztiahla do úsmevu. „Samozrejme ja som ako druhá mama pána Bomera.“
Je veľmi milá a dobrá, kiežby som mala takú mamu. Tá moja podľa mňa ani nevie že existujem a otec taktiež. Keby som nemala starkú a Dominika .. Ach Dominik. Nie nebudem si kaziť do cela dobrú náladu. „A kde je Matt?“ zdvihla som oči od syrovej omelety a zahľadela sa na Muriel, ktorá práve umývala riad. „Odišiel na nejakú schôdzku kvôli nejakému filmu.“
„On je naozaj aj herec?“ zmetený pohľad som opäť zdvihla k milej starej panej.  „Samozrejme a čo si myslíte, že teraz kto hral vo všetkých tých filmoch?“ smiala sa.
„Pravda..“ potichu som si zamrmlala a zadívala sa do taniera. Červeň sa mi nahrnula do líc.
„Oh áno a mám vám odkázať, že o 19:00 pre vás príde a mate sa dať do  šiat vhodných  na dnešné odovzdávanie hudobných a filmových cien.“ V momente mi zabehlo. „Ako prosím? Ja s ním idem na preberanie cien?“ zapila som môj výbuch pomarančovým džúsom.  „Presne tak“ prikývla a odišla z miestnosti. Hmm zaujímalo by ma prečo ma tam berie.
Celý deň som prespala a písala som článok o Miley. Zmena z dievčatka na ženu. Blížila sa 18sta hodina a ja som sa pomaly začala chystať. V skrini som si vyhliadla dlhé čierne šaty, topánky s vysokým opätkom, zlatý náramok a prsteň s drahokamom, ktorý som dostala od Dominika. Vlasy som zopla do donutky na pery naniesla červený rúž a oči zvýraznila linkou. Ľahký a obyčajný make-up dúfam že som to nebrala na ľahkú váhu a nebudem za blázna, pretože idem tak jednoducho na tak veľmi dôležitú ceremóniu.




„Dorothée už vás čakám 20 minút, viete čo je to 19:00“ nie veľmi ľahostajným hlasom na mňa kričal Matt. „Už idem!“ dala som si pomalú chôdzu po schodoch aj keď ma nikto nesledoval -_- . Matt stál chrbtom ku mne. Pásikavú košeľu zapravenú v elegantných nohaviciach, čiernu kravatu,  navrch čierne sako a tmavé topánky. Keď sa otočil na perách sa mu objavil jemný úsmev. „Si krásna..“ .. „Vážne nie je to moc obyčajné?“ uhládzala som si sukňu. „Nie, je to dokonale.“ 


James mi otvoril dvere a ja som pomaly nastúpila na zadné sedadlo, kde už vedľa mňa sedel Matt. Som zvedavá akých známych ľudí tam stretnem. „Chcem ti iba povedať, že tam bude Styles. Vlastne preto ťa tam beriem.“ Úsmev mi zamrzol na tvári a čo som si myslela, že ma tam chce.. Iste. „Jasné, som na to psychicky pripravená.“ Falošne som sa usmiala,zadívala sa na upršaný Londýn za autom čierneho Bentley  a ponorila sa do modernej hudby z rádia. http://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA 

sobota 1. júna 2013

Nobody Knows What I Know 14. časť

Baby moje veľmi ma potešili komentáre, mne je to tak ľúto, že nemožem pridávať časti  častejšie ale nemám čas :/ .. Ale slubujem že ďalšiu dám keď tu bude 4+ komentárov :)



Na 3tí pokus som našla tie správne. Matt sedel za stolom a kontroloval papiere. „Myslela som, že ste herec a nie voľajaký účtovník,“ tajomným hlasom som sa prihovorila, po tom čo som bez zaklopania vošla do jeho pracovne. „Viete slečna Dorothée u nás je zvykom, slušne vychovaných ľudí, klopať“ prekvapený pohľad, ktorý doslova vyžaroval z mojej tváre sa určite nedal prehliadnuť. „Ja-a ..“ hlas sa mi zadrhával a dlane začali potiť. Pre Boha! Odkiaľ to vie. „Prepáčte ale asi ste si pomýlili meno, ja som Darcy,“ to už nezakryjem. Viečka som silno k sebe pritisla a snažila sa dýchať zhlboka. Jeho krásne mužné telo sa v momente týčilo predo mnou, pohľadom sme sa navzájom prepaľovali. Jeho teplý dych my spôsoboval husiu kožu, priklonil sa ešte bližšie. Naše tváre od seba boli maximálne 2 centimetre. „Ale Dory obidvaja predsa vieme, že je to len veľká lož,“ chytil moju parochňu a ladným pohybom mi ju zložil, moje ryšavé vlasy mi padali na ramená a jemu tvár zdobil krásny úsmev.

                                                                          (Dory)


 Naprázdno som prehltla: „Tak čo sa tu deje?“
Opäť sa vzdialil, oprel sa o roh stola a premeriaval si ma od hora dole. „Vieš Dory, Ja nie som len herec a ty nebudeš len spisovateľka. V tom momente vytiahol z vnútorného vrecka saka odznak. „FBI.... neboj sa, nie som tu kvôli tebe. Tvoj register je skoro čistý“ zatváril sa kyslo, no opäť sa usmial. „Určite vám hovorí niečo meno Harry Styles,“ nemohla som si odpustiť prekrútenie očami, „Toto už viac nerobte Dorothée“ zašepkal a prepaľoval ma pohľadom. „Neviete čo je to za hajzla“ precedila som cez zuby a päste zaťala. „To máte pravdu to teda neviem ale viem, že ho poznáte. Rok ste pracovali s ním a s jeho skupinou,“ prerušila som ho, „áno to všetci vieme, tak o čo tu teda ide?“  oči prižmúril k sebe. „Ešte raz ma prerušíte a ukážem vám kto som,“ povedal tajomným a chrapľavým hlasom, pričom sa  ku mne približoval. Odstúpila som o krok dozadu. „Tak pokračujte!“ drzo ale zvodne som sa usmiala. „Odoberá drogy od známeho francúzskeho dílera Jérômeho a ty sa budeš musieť k nemu dostať, a ako inak cez Har..,“ opäť som ho prerušila, „Tak na to zabudnite hneď v tomto momente.“ už som otvárala dvere, že odídem no chytil ma za zápästie a pritiahol ku sebe, naše telá boli spojené, tváre od seba len pár milimetrov. „Hovorí ti niečo meno Dominik Ballay ?“ krutá rana pod pás, moje oči skoro vypadli z jamiek, „odkiaľ to viete?“ zasmial sa. „Dory ja som z FBI , ja viem všetko,“ záhadným pohľadom si ma skenoval od hlavy po päty. „Takže čo hovoríš na moju ponuku?“ hlavu som si zložila do dlaní. „Súhlasím, ale čo moja škola?“ iba mávol rukou. „To všetko sa vybaví ..“ chytil ma za pás a pritiahol si ma k sebe. Vypracovaná hruď sa dotýkala mojich pŕs a jeho teplý dych ma šteklil pri uchu.. „Tak čo povieš na to keby ti ukážem, že kto vlastne som?“ letmými bozkami robil imaginárnu cestičku od šiji, okolo ucha, cez líce aj k mojim perám. Rukami prechádzal po mojich bokoch, jazykom zablúdil do mojich úst z ktorých mi vyšiel jemný ston. Teplé, plné a jemné pery chutili ako ten najsladší sen.
„Tak to by pre dnešok stačilo, dobrú noc prajem Dory..“ zašepkal mi do ucha, otočil sa a odkráčal preč z miestnosti .. 


pondelok 27. mája 2013

Prečo? Pretože ťa milujem - SMUTNÉ

Inspširovala som sa týmto videoklipom :) http://www.youtube.com/watch?v=S-yD4OfY8cM


 Po parku sa preháňalo mnoho ľudí, no ja som sa som myslel len na dve veci. Urobiť čo najkrajší záber, za ktorý by som dostal slušnú sumu aby som ju mohol zdokonaliť ešte viac jak je a na to kedy konečne pocítim rozpálenú čiernu kožu cez nohavice, pocítim vietor v tvári a budem sa môcť ponoriť do svojho sveta. „Nie, nie teraz tú červenú,“  chytil som svoj čierny Nikon a zaostril na veľkú Kawasaki Ninja. Cvak! V  momente som sa zarazil, na fotke nebola motorka ale dievča. Dievča so sivými očami, ktoré mali všetkých svojich 50 odtieňov, plnými červenými perami a bledou pokožkou. Blond vlasy jej vietor unášal do všetkých smerov. S prekvapeným výrazom sa mi ospravedlňovala no ja som nereagoval, sledoval som plné pery ako sa pohybovali pri vyslovovaní slov ale nepočul som ich, moja myseľ bola opantaná jej krásou. 



„Zayn! Zayn! Haloo brácho! ..“ pocítil som na ramene ruku svojho najlepšieho priateľa. „Videl si ju Hazza?“ s úžasom v hlase som sledoval ako odchádza, ladné krivky pohybujúce sa v rytme jej chôdze a dlhé vejúce vlasy. Jej vôňu som ešte cítil hoci prešlo už pár minút. „Nevieš kde ju nájdem?“ s nádejou hlase som sa otočil ku kučeravej hlave a nesmelo sa usmial. „Keby si nepozeral len na jej zadok,“ zasmial sa, „ tak by si si všimol, že v ruke držala baletné piškoty.“ Chytil som sa za bradu, snažil sa vyzerať zamyslene. „Ták,“ pokračoval som v škrabkaní imaginárnej briadky, „z toho vyplýva, že sa bude nachádzať,“ snažil som sa nezačať smiať, „hmmm.“ „Zayn ty si taký tupec,“ Harryho päsť dopadla na moje rameno. „Au ty.. ty!“ uškŕňal sa na mňa. „Čo sa smeješ jak slniečko na hnoji?“ daroval mi vražedný pohľad a išiel pripraviť ďalšiu motorku na fotenie.
Práve som vyvolával fotografie Ilford Multigrade som položil späť hore na poličku, vrchnák som niekde stratil ale veď  to nevadí „Práve som ti kúpil lístok na baletné predstavenie“ Harryho chraplák mi opäť zdvihol náladu. „Poslal som ti ich po poslíčkovi.“

 Čierne sako som posledný krát vyrovnal, upravil kravatu a vstúpil do baletnej sály. Žena v čiernom kostýme ma usadila na moje miesto, svetlá sa zhasli a ja som sa ponoril do pomalej klavírnej skladby. Vtedy som ju uvidel, jemne ružový baletný trikot, biela baletná sukňa a vlasy vypnuté v donutke pripevnené červenou stuhou. Pohybovala sa tak ladne a krásne. Nikdy som si nemyslel, že niekedy uvidím niečo tak nádherné. Vytiahol som svoj fotoaparát a urobil zaber, svetlo z blesku ju asi oslepilo, zatočila sa jej hlava a spadla. Všetci ľudia obrátili svoj pohľad na mňa, a ona tiež. Na ramene som zacítil niečiu ruku: „Pane opustite sálu, fotografovanie je zakázané!“ veľký chlap v čiernom zle padnutom obleku sa nado mnou týčil ako Eifelova veža. Radšej som sa postavil a odišiel.

Ona prišla, priniesla môj fotoaparát, ktorý mi vzali. Predstavte si oni si mysleli, že som novinár. Nevadí ľudia sa predsa mýlia. Hlavné je, že ju opäť vidím. Tentoraz sedí na stoličke, za ňou biele plátno a ja fotografujem jej nádhernú tvár.

„Harry poď sem a odfoť nás!“ podal som fotoaparát kučeravému chlapcovi a postavil sa k Olivii. Hazzov prst pristál na striebornom tlačídku a mňa oslepil blesk. Bola to najkrajšia fotka akú som kedy videl, otočil som sa k nej, pozrel sa jej do očí a spojil naše pery. Boli horúce, jemné a moje. Už iba moje. S Oliviou bol môj život dokonalý, viezol som ju na motorke, učil ju sám jazdiť aj keď to nedopadlo najlepšie, všetok čas sme trávili spolu.

„Úsmej princezná“ zaostril som na jej bielu tvár a krásny úsmev. –Cvak!Bzz-klp- aha áno práve sa minul film. „Prinesiem film,“ postavil som sa z bieleho koženého kresla. „Nechaj tak, počkaj!“ zakričala pričom už bežala do miestnosti kde som fotografie vyvolával.

„Áááá!“ počul som jej jemný hlas asi v najvyššom tóne. Pre Boha! „Olivia!“ žeravá kyselina, ktorá sa používa na vyvolávanie fotografií sa leskla na jej krásnej tvári. „Moje oči!“ kričala, jej drobné telo sa triaslo. Ihneď som volal sanitku. Objal som ju a ticho tíšil vo svojom náručí. Plakala, priam revala od bolesti. Bože ja som taký hlupák! Ponáhľam sa a nemyslím na to čo robím! Mohlo mi napadnúť, že sa stane niečo podobné! Prázdnu fľašu kyseliny som hodil do steny, párkrát do nej kopol a šiel tam kde sa vždy ukludnim. Nasadil som si prilbu a pridal na najvyššiu rýchlosť aká sa dala. Na trase som bol sám, vietor som počul aj napriek hrubej prilbe, posledný krát.

Olivia

Zobudila som sa po operácii. Nejaký dobrý človek mi daroval oči. Neviem kto to bol, zakázal doktorom aby mi to povedali. Myslela som, že mu osobne poďakujem ale tak čo už. Klavírna skladba hrala na celú zrkadlovú sálu a ja som sa pohybovala v jej rytme. Zayn sa mi vyparil zo života, každú minútu som naňho myslela. Nedokázala som naňho zabudnúť. Zastavila som sa a zapozerala sa do zrkadla a videla som ho! Stál za mnou a usmieval sa. No v momente keď som sa otočila tak tam nebol. Moje oči už nie sú sivé. Sú také tmavé a temné. Tieto oči som už raz videla a mal ich iba on. V tom momente mi to došlo. Zayn! To on mi daroval oči. Jeho krásne čokoládové oči. Horúca slza sa mi skotúľala po bledom líci. Dvere na sále sa otvorili a stál tam on po boku s Harrym. Na očiach mal čierne okuliare. V jednej z rúk držal čiernu slepeckú palicu a v tej druhej fotografiu. Moju prvú fotografiu z parku. Rozbehla som sa za ním a objala ho, konečne som pocítila jeho vôňu, jeho horúcu pokožku a jeho šťavnaté pery. „Prečo Zayn? Prečo si to spravil! Kvôli mne si si zničil život. Prečo Zayn?“ slzy mi tiekli po tvári a ledva som sa udržala na nohách. Ten pocit, že človek, ktorý vám vrátil zmysel do života je ON! Moje pocity boli zmiešané chcela som plakať, kričať ale aj smiať sa. Prečo? Pretože aj keď spravil asi najväčšiu chybu vo svojom živote spravil ju kvôli mne. Chytil ma za ruku: „Prečo?“ stisol mi dlaň, priblížil sa ku mne. Jeho horúci dych som cítila na tvári. „Pretože ťa milujem...“ 




pondelok 6. mája 2013

Nobody Knows What I Know 13. časť

No vidíte dodržali ste 3 komentáre a ja hneď na druhý deň dávam časť :) tak teraz 4+ komentárov :-* Ďakujem vám moc :)

Izba bola nádherná, biele steny a biely rustikálny nábytok osvetľovalo obrovské čierne gotické okno zahalené priehľadnými do zlata sfarbenými závesmi. Čierne saténové obliečky, boli úhľadne uložené na gigantickej posteli nad ktorou visel baldachýn rovnakej farby ako závesy. V strede miestnosti visel zlatý kryštálový luster. Pod ním sa krásne črtal zlato-hnedý koberec. Z izby viedlo dvoje dverí prvé viedli do zlato-čiernej kúpeľne. Môj pohľad ihneď zastal na starožitnom zrkadle so zlato-bronzovým hrubým rámom. Vaňa mala veľké rozmery žeby sa v nej vykúpali aj dvaja ľudia naraz. Druhá miestnosť bol, ako som očakávala, šatník. Biele skrine a poličky vytvárali moderný dojem. Lenže jedna vec mi tam nesedela. Rustikálny toaletný stolík v rohu izby ma presvedčil, že táto miestnosť moderná vôbec nie je. Všetko toto bolo pre mňa nádherné, vedela by som si zvyknúť. Škoda že to nemôžem používať ako Dorota a nie ako Darcy. Ešte aj to, že musím skrývať môj francúzky prízvuk, na ktorý zvyčajne balím chlapov. Potichu som sa uchechtal no Matt si to všimol. „Nepáči sa ti?“ skenoval ma pohľadom pričom zatínal päste. Dych sa mi zrýchlil. „Nie je to krásne, až moc“ kútiky sa mi zdvihli v jemnom úsmeve a rukou som jemne prešla po saténových návlečkách. „Som rád že sa ti tu páči, Muriel som nakázal nech to tu zariadi podľa seba. Mohlo mi napadnúť, že staršia dáma sa skôr nakloní k tomu rustikálnemu štýlu.“ Prezeral si miestnosť pričom na mňa každú minútu obrátil pohľad.
Vybalené som mala hneď a môj žalúdok si žiadal naplniť, no lenže ja sa hanbím! Toto nie som ja, hneď by som zišla dole a premávala sa v krátkych šatách pred Mattom ale teraz ani len v teplákoch a krátkom tričku neviem vyjsť z izby. Možno to bude aj tým. Zo zamyslenia ma vytrhol zvuk päste dopadajúcej na mohutné dvere.
„Áno?“ zodvihla som hlavu od notebooku a zahľadela sa na staršiu, nižšiu dámu v modrých šatách a bielej zásterke okolo pásu.
„Čo si dáte na večeru slečna Darcy?“ milo sa usmiala.
„Čo ponúkate?“ úsmev som nežne opätovala. Táto pani mi pripomenula moju babičku. Dávno som ju nevidela mala by som ju navštíviť.
„Tak pán Bomer zvolil omeletu, na čo máte chuť vy tak to neviem,“ zasmiala sa pričom odhalila rad bielych zubov.
„Omeleta bude fajn,“ žmurkla som. Bola to pravdepodobne Muriel, slúžka pána Bomera. Milá pani.
„Slečna Darcy?“ konečne Matt prelomil trápne ticho pri večeri.
„Počúvam?“ pomaly som prežúvala posledné sústo pričom som ho naňho hľadela ako na anjela.
„Pripravte sa na noc a príďte do mojej kancelárie“ moje telo stuhlo. Načo tam mám ísť? A v pyžame? Prikývla som a odpila z pohára minerálky v ktorej plával krúžok citrónu.
Bez slova vstal a odišiel...

Vybehla som hore schodmi do izby a hneď si to zamierila do kúpeľne. Po skvelej sprche som na seba hodila biele tričko Lakers a kraťasy. Vlasy som stiahla do chvostu a zamierila si to do pracovne Pána Bomera. Už ju len nájsť v tomto paláci.. Mierne som si povzdychla a pozrela na chodbu, ktorej viedlo asi 10 bielych dverí. 



nedeľa 5. mája 2013

Nobody Knows What I Know 12. časť

Baby zase neskoro ale chcem vás poprosiť komentujte to tie komenty ma posielajú k pc písať ďalšiu časť lebo ma to teší a mám z toho radosť .. takže komentujte a keĎ bude 3+ komentov tak pridám časť :)


Pohlad Louis:

„Mám pocit, že dnes to nevyjde Harry. Kašli na to,“ jemne som ho pohladil po ramene aby sa už konečne ukludnil. „Ja-a ju zabijem!“ zavrčal pričom päsťou buchol po stole. „Harry ukludni sa, takto nič nezmôžeš, máš nervy. Sám nevieš čo rob.. Harry vráť sa!!“ snažil som sa ho zadržať no odsotil ma a ďalej bežal von z domu na záhradu.. kde sa na jej bledú pokožku snažila chytiť trošku bronzu.
Pohľad Harry:

„Ty špina“ chytil som ju pod krk načo zhíkla a začala metať nohami. „Pusť ma!“ zachrapčala skoro nepočuteľne. Následne som ju pustil, jej telo sa zložilo na zem. V momente vstala a dala mi facku. Na tvári sa jej pohrával povýšenecký úsmev. Načo som jej ku krku priložil nôž, ktorý som stihol vziať z kuchyne. Celá zmeravela a úsmev jej hneď zmizol z tváre, keď zistila, že si nerobím srandu. Na zem som hodil časopis. Na titulke veľkými písmenami svietilo: TAYLOR SWIFT(23) PODVIEDLA SVOJHO PRIATEĽA HARRYHO STYLESA (19). 
„Ako si robíš svoju prácu?! Ja nemám vlastný život a ty sa tu muckáš s každým druhým?! Taylor uvedom si, že ja ti platím! Ja som tvoj šéf a TY budeš poslúchať!“ vrieskal som po nej a ona sa mi iba usmievala do tváre. „Na to zabudni drahý, možno mi platíš ale mal by si mi byť vďačný, že kryjem tvoj homosexuálny vzťah s Louisom“ kývla hlavou smerom k dverám, kde bol Louis podopretý a potichu nás sledoval. „Si blázon! Nekryješ môj vzťah s ním !! Si tu na to aby si to ľudia nemysleli! A nerob sa, že si hlúpa! Vlastne .. No nič,“ uškrnul som sa, „Ešte raz a naposledy ti to hovorím! Tvoja riť sedí na tomto lehátku v mojom dome len, preto, že moje priateľstvo s Louisom ľudia spájajú s homosexualitou. Nikdy som nebol na chlapov a ty to dobre vieš!“ opäť som zúril a cítil som červeň v mojej tvári. Stále sa iba usmievala, vôbec ju nezaujíma čo hovorím. „Harrynko ty si taký sexy keď sa hneváš“ zavrčala. „Taylor ty s..“ päste mi horeli, žili mi navreli, keby ma v tej minúte Louis nechytí tak ju asi zabijem.



Tak som sa radšej otočil a šiel dnu. Otvoril whisky a rovno z fľaše som si dal poriadne 4 glgy. Z dverí ma sledoval Louis. „Ach Louis, nikdy ju neuvidím a ešte si myslí, že sme ju ignorovali dobrovoľne. Pozri ničí mi život a ani len netuší, že ju milujem,“ hlava mi klesla do dlani a z veľkým povzdychom som si logol z fľaše. 





Pohľad Dory:
„Vy budete Darcy, ja som Matt,” muž v skvele padnutom obleku mi pobozkal ruku. V momente keď zodvihol hlavu sa mi zastavilo srdce veď to je Mathew! iPod som v momente skryla do vačku na saku, na moje šťastie si to nevšimol. Nádherné telo a ten úsmev, vlasy, oči. Našla som dokonalosť. Mala by som dostať nobelovku. Vôňa drahej kolínskej si našla cestu do mojich nosných dierok, mala som čo robiť aby som sa tam pred ním nezosypala. „Ehm..“ uviedol ma späť do reality. „Ach ano prepáčte.“ Ústa sa mi zvlnili do toho najmilšieho úsmevu aký som v takejto situácii dokázala vytvoriť. Skenoval ma pohľadom od kotníkov až po moje jemné hnedé vlasy. Keď sa nám stretli pohľady jemne som si zahryzla do pery. V momente keď si to všimol sa mu rozšírili očné zreničky a zrýchlil dych. Rázne sa otočil, pričom som opäť mala možnosť zacítiť jeho dokonalú vôňu. „Poďte ukážem vám vašu izbu.“ Bez záujmu som ho nasledovala. „Smith vám tam už odniesol batožinu,“ kútiky sa mu zdvihli keď si všimol ako som zmeravela. Kedy to ten Smith stihol.
Kútikom oka som zazrela obrovské biele krídlo v rohu obrovskej miestnosti krémovej farby. Tapety hnedých drobných kvetín sa ťahali cez celú krátku stenu, dlhá stena totiž bola celá pre sklenená. Tmavé červené závesy dopoly zakrývali krásny výhľad na Temžu osvetlenú pouličnými lampami. Mierne som pootočila hlavu a všimla si ako ma Matt sleduje. Pohľady sa nám opäť stretli. Do líc sa mi nahrnula červeň, následkom čoho som pohotovo zohla hlavu k zemi.



sobota 27. apríla 2013

Koniec je nový začiatok 1.-21. časť





1.    Kapitola


1.časť
„Mámi!“  kričala na mňa malá Amy.. „Ano zlatíčko?“ dala som jej pusu na líčko. „Povedz mi o tom ako ste sa s ockom spoznali“ táto veta ma prekvapila. „No dobre. Tu si sadni. Mala som vtedy 16 rokov.“


________________________________________

„Idem na tréning čáute“ zakričala som rodičom „Ahoj Mia“ a vydala som sa na ihrisko pár metrov od domu. Bývala som v Nitre. Nie priamo ale v okolí. Futbal milujem celým srdcom. „Ahoj Sof“ objala som sa s najlepšou kamarátkou.. vlastne sestrou. „Ahoj“ usmiala sa na mňa. „Tak baby do radu vedla seba a 100 brušákov“ kričal tréner a my sme museli poslúchnuť. „Čo dnes?“ spýtala sa ma Sofia po ceste domov z tréningu. Bol to čistý zabijak. „Je sobota“ žmurkla som na ňu. „Diskoo“ zavrieskala a ja som sa iba smiala. O pár dní končí škola takže sa nemáme veľa učiť.  „Dobre zlatko stretneme sa o ôsmej na zastávke pá“ objala som sa s ňou a šla svojou cestou. „Čo si oblečiem.. hmm“ hovorila som si sama pre seba. „Toto!“ zvrieskla som a vytiahla zo skriňe čiernu sukňu pod prsia a sivobiele filtrované tričko bez ramienok. Skočila som ešte do sprchy a mohla som začať. Obliekla som sa, na rad prišiel make-up, zvolila som jemné sivé tiene, púder a broskyňový lesk. Vlasy som si natočila. Obula som sa a vydala sa na cestu.  „Tak kam dnes  ideme?“ zasmiala som sa keď som ju videla nedočkavo čakať na zastávke. „Ibiza!“ zasmiala sa aj ona. Dorazili sme na Ibizu (discoclub) zábava bola v plnom prúde.. stretli sme sa tam aj s kamarátkami, pili sme, fajčili a ani neviem ako som sa dostala domov. No to je jedno :D. Hlavné je že keď som sa ráno zobudila čakalo ma nemilé prekvapenie. „Mia sťahujeme sa“ oznámil mi otec počas toho ako si balil knihy. Život sa mi zastavil. „Kam?“ mala som slzy v očiach. „Do Londýna“ tento krát sa mi ráčila odpovedať mamička. „Načo?Prečo?“ ešte stále som neverila. „Ockovy tam ponúkli omnoho lepšie platenú prácu.“ .. „Kedy odchádzame?“  nedýchala som. „Zajtra v noci, choď sa začať pomaly baliť“ ... z veľkým revom som zabuchla dvere na izbe a vytáčala číslo Sofie. „Áno?“ .. „Sof“ vzlikla som „Mia? Deje sa niečo“ .. „My- My sa sťahujeme“ rozrevala som sa. „Čo? Kde?!“ ... neverila „Do Londýna“ .. „Počkaj hneď som u teba“ .. „Dobre“ zložila som a rozrevala sa do vankúša. „O 15 minút mi vošla do izby Sofia. „Miláčik, nemôžeš odísť. Čo budem bez teba robiť?“ .. „Nemám na výber“ obydve sme sa rozplakali. Po chvílke ležania na posteli sme sa ukludnili. „Tak poď aspoň ti pomôžem pobaliť.“ Pomaly sa postavila a vytiahla kufre a krabice. „Tak dobre“ postavila som sa. Pomaly sme balili veci a zabávali sa, užívali si posledné hodiny strávené spolu. Našli sme komu vecí na ktoré bolo veľa vtipných, krásnych ale aj smutných spomienok. „Pozri čo som ti priniesla.“ Vytiahla z tašky malého medvedíka. „Aby si na mňa nezabudla“ ... „Nikdy na teba nezabudnem!!“ rozplakala som sa a objala ju... do izbi vošla mama. „Baby viem že je to ťažké ale rozlúčte sa.“ .. odprevadila som Sofiu pri dvere a ešte aspoň 15 minut sme sa objímali.  Vybehla som do izbi, zavrela dvere, lahla do postele a plakala. Ráno som sa zobudila  na buchot.  Otvorila som oči a neverila moja izba bola prázdna, taká bez života. Nahrnuli sa mi slzy do očí. Bude mi to tu chýbať. Tá škvrnka čo sme sa ohadzovali so Sofiov s jablkom, ktorú som zakrila obrazom. Musela som sa nad tým iba pousmiať. Bolo pol tretej. Prvý krát v živote som sa takto neskoro zobudila. A však čo už. „Sofia obleč sa a rozlúč sa let sa presunul letíme poobede. „No pekne“ slesnuto som vstala z postele a rýchlo sa obliekla a bežala k sofii.. „Ahoj“ .. „Ahoj“ objala ma. Videla som na nej že aj ona plakala. „Sestrička moja“ rozplakali sme sa. „Prišla som sa rozlúčiť“ „Čo? Prečo? Však tento deňs i ešte užijeme však letíš až v noci..“ .. „Nie let sa presunul letíme poobede“ „Ach nie, slubujem že ťa budem navštevovať najviac ako sa bude dať“ .. „Priniesla som ti menší darček“ podala som jej do ruky fotku nás dvoch na našom mieste pri rieke o ktorom sme vedeli iba my dve. „Ach Ďakujem“ rozlúčili sme sa a ja som bežala domov pobaliť posledné veci . „Cestujúci letom číslo 25338 do Londýna dostavte sa k bráne číslo 3.“ Oznamoval rozhlas na letisku... pomaly sme všetci nastúpili do lietadla .. ja som iba zavrela oči ... a zaspala..

2. časť „Vstávaj už sme tu“ budila ma mama.  „Čo? Kde? Mne sa nechce do školy mami“ začula som iba smiech a vtedy som si uvedomila že sedím v lietadle. „Miláčik do školy ťa pojdeme zajtra zahlásiť ešte tam treba chodiť 2 týždne, to zvládneš “ smiala sa mama. „Zvládnem ne?“ nadurdená som si rozopínala pás. Počkali sme si na kufre a keď sme vychádzali hlavným východom, bolo tam neskutočne veľa ludí. Zaujímalo ma čo alebo kto tam je, lenže vážne sa mi nechcelo predierať sa tým davom, videla som len 4 osoby. Keď som nasadala do auta obzerala som sa dookola, môj pohľad sa stretol s chalanom v kapucni. Nádherné čokoládové oči. Celú cestu domov, no domov, môj domov je na slovensku, som rozmýšlala nad ním, mal velmi tajomné oči.  Nevadí kašlem na to. „Sme tu“ povedal otec keď sme zastavili pred obrovskou vilou. „Woow“ neverila som vlastným očiam. „Pekné že“ vyškierala sa mama. „Kde ste na to zobrali“ pomaly som otvárala dvere. „ To ocko dostal z práce“ mama s ocom niesli kufre dnu do domu. Nábytok tam bol už zariadený. „Kde mám izbu“ s úžasom som sa rozhliadala po obrovskej kuchyni. „Tvoja izba je vlastne celé horné poschodie“ usmial sa otec. „Čooo ?? Peckáá“ vybehla som hore po schodoch. „Wuááááw“ tentokrát som už anozaj nevedela dýchať. Postel mala asi 2.5x2.8, kúpelna bola obrovská asi jak moja izba na Slovensku a tá bla dosť velká. Otvorila som som dvere v rohu izbi a neverila som vlastným očiam! Šatník bol podla mňa väčší ako ten čo má Paris Hilton .. Budem musieť ísť na nákupy. Zasmiala som sa sama pre seba. V izbe som už mala kufre a aj krabice, pomaly som si vybalila. Zišla dole, z chladničky som si vybrala jogurt a sadla si k telke. Mama si po chvílke prisadla ku mne. „Tak čo páči sa ti?“ vyškierala sa. „Je to tu úúúúúúúúžasné“ smiala som sa. Iba sa na mňa usmiala, bola šťastná že som šťastná. „Mami?“ „áno“ odtrhla zrak od  telky „a ty máš akú prácu?“ zasmiala sa. „Ja budem ockova sekretárka“ vyvalila som oči. „Pekne mami, pekne“ smiala som sa s ňou. Keď som dojedla jogurt tak soms a postavila, kelínok hodila do drezu a lyžičku do koša. „To čo si spravila?“ s údivom sa ma pýtal otec. „Čo? Prečo?“ prišiel ku košu a odtial vybral lyžičku, „:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD“ ja som spustila rehot jak nikdy a aj on somnou.... „Mámi ocí idem sa prejsť“ zakričala som, vzala loptu a zabuchla dvere.  Bolo to tu krásne.. Na tejto ulici bývali asi dosť bohatý ludia, všade samé vily. Ako som tak išla narazila som na malý park, bolo tam malé jazierko a jedna lavička, vyhodila som loptu a kopala si, pretože som si musela udržať kondičku. Po hodine som sa pekne unavila tak som si sadla na tú jedinú lavičku, a sklonila hlavu, chýba mi Sofia.  V tom som zacítila nieču ruku na ramene ..  a začula som ako niekto vraví „Ahoj smiem si prisadnúť?“ .. 

3. časť V tom som zacítila nieču ruku na ramene ..  a začula som ako niekto vraví „Ahoj smiem si prisadnúť?“ ..  Otočila som sa a zbadala som drobnú postavu s dlhými čiernymi vlasmi a tmavohnedými  očami. „Ahoj, jasné .. Ja som Mia“ „Ja som Kate“ usmiala sa a sadla si vedla mňa. „Si tu nová? pretože som ťa tu ešte nevidela“ .. „Áno, dneska som sa prisťahovala zo Slovenska“ „Slovensko? a to je kde?“ zasmiala som sa .. „No vieš slovensko, to je stred Európy“ .. „Zaujímavé“ tiež sa zasmiala. „Vidím že máš rada futbal“ a ukázala na loptu. „Hej, je to jedna zo štyroch  vecí ktoré ma vedia upokojiť“ usmiala som sa na ňu. „Aha, a aké sú tie ďalšie tri. Ak smiem teda vedieť“ zasmiala sa. „Spev, hra na klavír a skladanie piesní“ .. „Oh aj ja rada spievam a hrám na gitare“ .. „Niekedy si môžeme spolu zahrať a zaspievať „ .. „Budem rada“ .. „Inak kolko máš rokov? a kde vlastne bývaš?“ .. „No ja mám o 3 dni 18 a bývam tam v tom dome a ty?“ ... „No ja bývam tam kúsok od teba .. to je super a ja mám 16 takže kluby zatiaľ asi nič“ zamračila som sa. „Ale tu to neberú tak vážne ani ja nemám zatiaľ 18 a v kluboch ma už všetci poznajú“ zasmiala sa. „Super tak to je paráda .. ale už by som mala ísť mama vôbec nevie kde som“ .. „Tak mi daj aspoň tvoje číslo a v sobotu si vyrazíme .. a inak kam chodíš do školy ?“ .. „Sem tu do tej najbližšej“ .. „Oh aj ja takže sa asi vidíme.. a inak chodím do 2hej lebo som prestupovala, takže je možné že budeme spolužiačky“ zasmiala sa. Vymenili sme si čísla, facebooky a twittery a každá si šla svojou cestou.
Ráno: „Mia ! Stávaj budeš meškať hneď v prvý deň!“  .. „Už idem“ vstala som a pobrala sa do sprchy .. spravila rannú hygienu, namaľovala som sa a časť na oblečenie .. to zas bude .. čo si oblečiem .. nakoniec som si obliekla (na obrázku) .. vlasy som si natočila .. zobrala malú kabelku cez plece a vydala sa na zastávku. Tak som sa stretla s Kate... „Ahoj si krásna“ povedala .. „Ďakujem ty taktiež“ nastúpili sme do autobusu .. a začali rozoberať všelijaké dámske záležitosti .. cesta trvala okolo 20 minút... keď sme tam dorazili .. nevedela som sa vynadívať .. obrovská škola, vela ľudí .. šli sme po chodbe a uvidela som obrovskú húfu dievčat .. a 5 chalanov .. „Kto to je?“ spýtala som sa Kate .. „To sú One Direction .. ty ich nepoznáš? .. Chodia sem na túto školu .. majú síce okolo 21 ale koli X-Factoru museli školu prerušiť .. takže tento rok sem nastúpili do tretej triedy 4 z nich a jeden chodí somnou do triedy .. ten brčkavý .. Harry sa tuším volá .. myslia si o sebe neviem čo ... že môžu mať každú .. strašná namyslenosť z nich ide .. ja sa s nimi do reči račej nedávam“ zasmiala sa. „Tak budem sa riadiť tebou“ tiež som sa zasmiala. A šli sme k riaditeľovi ..  po kratšom zoznámení s ním som vyšla z kancelárie .. „Som 2.C ..“ ukázala som rozvrh Kate.. „Oh aj ja!! sme spoužiačky“ začalio sme skákaťa  vrieskať.. „Klud slečna Wilsonová“ zakričala na Kate .. asi profesorka .. vyzerala strašidelne .. ja som iba sklonila hlavu a čakala kým prejde .. „Tak poďme to triedy“ zavelila Kate. Vošli do triedy a jediné volné miesto bolo vedla ...
4. časť Vošli do triedy a jediné volné miesto bolo vedla ...  toho kučeráka! No pekne! Prišla som k lavici a zložila si veci. „Ahoj“ milo som pozdravila. Neviem čo som očakávala,ale toto bolo vela proste čistý ignor a ďalej si ťukal do toho mobilu. „Trapas“ povedala som po tichu. Asi ma nepočul keď nič nehovoril  alebo zase iba obyčajný ignor. Je to trapák. V momente ked som si sadla do triedy vošla profesorka. Predstavila ma spolužiakom a mohla pokračovať vo svojom nudnom výklade o nukleárnej energii. NUDÁ!  Prežila som ďalšie 4 hodiny, čo som neprehovorila asi ani jedno slovo a šla som s Kate na obed. No to bola ešte väčšia hrôza ako vtedy na chodbe! Milion dievčat nalepených na jednom stole, ale tak brala som to pozitívne, pri pulte nebol rad.  Ďalšie 3 hodiny bolo živé utrpenie! Ten chlapec je čistý idiot. Ale tak kašlem naňho. Toto bude ťažký semester. Po škole som mala v pláne ísť do výberu futbalového týmu. A tak som aj spravila. Boli tam samí chalani. Dokonca aj tí 5 namyslení imbecili. „Ale čo? my sme tvrdý team. My tu nepotrebujeme malé dievčatká.“ smiali sa asi najväčšie „hviezdy„ teamu. Ignorovala som to a šla som sa prezliecť do šatne. Na moje nemilé prekvapenie bola spoločná. Račej som si švihla, hodila na seba dres Neymara. Milujem toho chalana. On je proste dokonalý. Ale speť k veci, prezliekla, rozcvičila som sa a bolo sa pripravená nakopať tým namysleným trapákom zadky. „Takže rozdelíme sa na 2 teamy“ začal tréner a kto bude podla mňa spĺňať podmienky, ten sa stane členom teamu.“ jednoduché. Ešte som zvedavá jak nás rozdelí. „Takže team číslo jedna: Louis , Zayn, Mark, Edward, Simon, Josh, Mike, Eric, Philip, Jacob, Jack. Team číslo dva: Harry, Joshua, Michael, Liam, Paul, Samuel, Niall, Julian, James, Victor a Mia.“ „Nie prečo ju máme v teame my?“ zabŕdal ten baran sprostý. „Pretože som povedal.“ tréner nám rozdelil pozície. „Takže všetci na miesta“ zavelil. Zápas sa začal. Pravá otočka, salto a výkop presne do horného pravého rohu brány! „Goool!!“ zvrieskol tréner. Všetci sa zastavili a iba na mňa čumeli. Dala som si ruky v bok a vychutnávala si závistlivé pohlady. Zapás skončil 5:3 pre nás z čoho som ja dala 3 góly.  Kto by to čakal, že ma prijali do teamu. Samozrejme že prijali aj tých ťuťmákov. Há ale nie všetkých iba toho barana a toho Lewis či Louis alebo ako sa to volá. Ale tak mám u riti, hlavné je že som tam ja. Domov som išla sama a docela som sa ponáhlala. Dneska idem s ockom kúpiť klavír. Joj velmi sa teším. ................. Dorazila som domov , hneď sa prezliekla a už čakala v aute oca. V obchode s hudobnými nástrojmi som si našla ten pravý. Bol z čerešnového dreva. Čiže jeho farba bola do bordova. Na prvý pohlad som sa doňho zamilovala.  „Smiem si ho vyskúšať?“ spýtala som sa vážne dobre vyzerajúceho predavača. „Samozrejme“ ponúkol mi stoličku pri klavíry a ja som spustila http://www.youtube.com/watch?v=lT67liGjZhw najskôr som iba hrala. Lenže neskôr soms a do toho tak ponorila že som sa nevedela udržať a začala som spievať. Keď som dohrala, otvorila som oči a okolo mňa bol velký dav ludí a všetci tlieskali. Ja som sa iba postavila a ďakovala všetkým.. nemohla som si nevšimnúť že tam stál aj ten chalan z tej skupiny .. A už viem s kade mi bol povedomí .. Tie oči!  Na letisku som ho videla. Otec šiel vyplatiť moju novú lásku a ja som si ju zatial obzerala. „Ahoj, bola si úžasná“ počula som pre mňa nie velmi známi hlas ..

5. časť „Ahoj, bola si úžasná“ počula som pre mňa nie velmi známi hlas .. zdvihla som hlavu a zbadala som chalana z tej skupiny .. Nádherné tmavé oči sa mu leskli a úsmev na tvári nemizol.  „Ďakujem .. poznáme sa?“ snažila som sa byť milá a robiť sa že neviem kto to je .. lenže to prvé mi tak trochu nevychádzalo .. povedala som to trošku odporne .. a však čo prežije hviezdička. „Ty si tá nová čo chodí do triedy s Harrym nie?“ kukám naňho že čo ja s tým ? .. „Áno a pointa?“ .. „No prepáč že som sa chcel zoznámiť..“ sklonil hlavu a odišiel. „Počkaj .. prepáč ja som to tak nemyslela..“ rýchlo sa otočil a s úsmevom prišiel ku mne „Ja som Zayn“ podal mi ruku .. „You dont say“ zasmiala som sa „Ja som Mia.“ podala som mu ruku ..  v tom sa ku mne naklonil a objal ma.. zostala som zarazená. „Neskočíme niekde?“ .. „Prepáč ale ja nie som tvoj typ“ povedala som a sledovala som nádhernú gitaru. „Nie je krásna?“ .. spýtala som sa  „Je .. ale prečo by si nemala byť môj typ?“ opýtal sa ma s velmi prekvapeným výrazom a na moju druhú otázku reagoval iba s obyčajným je .. asi ich má doma milion .. a však čo môže si dovoliť . „Pretože ja nie som úžasná, ja nemám miery 90:60:90, moja výška neni 180cm a nemám prebytok peňazí. Som proste iba obyčajné dievča o ktoré taký chalan ako ty nikdy ani len nezakopne .. prepáč už musím ísť.“ otočila som sa a vykráčala z obchodu za ockom. Keď som vychádzala všimla som si v zrkadle jeho prekvapený výraz. Keď som dorazila domov netrpezlivo som čakala na auto čo mi malo doviesť môj nový zmysel života. Auto dorazilo do pol hodinky a dvaja gádžovci preniesli môj klavír do rohu mojej obrovskej izby. Hneď som si zaň sadla a začala som hrať .. „Ehm .. prepáčte“ bol to jeden z tých dvoch pánov .. „áno?“ .. „Na túto adresu sme mali doviesť ešte aj toto .. nech sa páči“ podal mi do ruky tú krásnu gitaru a odišiel. Schytila som ju a začala obzerať .. ocko mi ju kúpil ? .. alebo nie počkať tu je nejaký lístoček. Máš pravdu nie si úžasná,  ty si viac. Dúfam že ťa gitara potešila a bol by som rád keby sme si spolu niekam vyrazili. Ak by si somnou rada išla tak zajtra na obedovuú prestávku sa stretneme pri  fontáne. Budem ťa čakať. xx Zayn.. OMG! Ten chlapec sa nezdá. Ale s nejakou úžasnou, dokonalou, nádhernou  gitarou si ma nezíska. Ale tak poďakovať mu môžem. ... Ráno som sa prebudila, šla do školy, prežila prvé 4 hodiny vedla toho barana čo samozrejme zase ani slovo neprehovoril ..  a nastala obedová prestávka. Kate som povedala, že  nie som hladná, že si idem sadnúť von na vzduch.  Sadla som si na lavičku pri fontánu a čakala .. 10minút, 15minút a potom som ho zbadala. Kráčal ku mne s tým najkrajším úsmevom aký som kedy videla ..



6. časť Kráčal ku mne s tým najkrajším úsmevom, aký som kedy videla .. „Tak predsa si si to rozmyslela a pôjdeš so mnou“ sadol si vedľa mňa a vyškieral sa. „Nie Ďakujem ešte stále si myslím že nie som typ dievčaťa pre teba. Len som sa ti prišla poďakovať za tú gitaru“  sklonil hlavu a úsmev z tváre mu zmizol. „Prečo si na mňa taká?“ .. „Pretože viem že keby s tebou idem tak o týždeň bude v novinách titulka že –Zayn Malík má novú priateľku- a o to vážne nestojím prepáč.“ postavila som a chystala sa na odchod. „No počkaj však ty so mnou pôjdeš ja to tak nenechám.“ krásne sa usmial a odišiel. „Čo má ten chlapec za lubom.“  povedala som si po tichu a vybrala sa pomaly na hodinu. Prisadla k tomu ingnoratovy ... celá hodina prebehla v pohode len ten vy*ebaný baran na mňa stále kukal. Stále!! Odišla som na WC a keď som sa vrátila začalo to zase .. stále, furt, v kuse na mňa pozeral. „Kurnik čo máš za problém?!“ vybehla som naňho lebo mi už praskli nervy. Nič nepovedal iba sklonil hlavu a čítal si. Jebem naňho! Zobrala som si veci a odsadla do vedľajšej lavice, pretože Ema chýbala a začala som sa  baviť s Dory. „Slečna Mia Thayson dostavte sa do kancelárie riaditela. Pozrela som divne na Dory, vstala a vybrala sa smerom k riaditelni. Zaklopala som. „Ďalej“ počula som hlas staršieho pána. „Dobrý deň volali ste ma?“ .. „Oh Mia. Áno sadnite si. Ako som pozeral na vaše vysvedčenia z minulej školy tak ste velmi dobrá vo Francúzkom jazyku.“ .. „Áno to je pravda“  „Tak som vás chcel poprosiť či by ste nedoučovali jedného žiaka na celé letné prázdniny. Samozrejme mali by ste to velmi dobre platené.“ .. „Oh samozrejme to beriem hneď bez váhania“ usmiala som sa. „Ale je v tom menší háčik bývajú v úplnom strede Londýna čiže to by bolo od vášho domu ďaleko takže by ste museli bývať u nich.“ .. „U  nich ? Však ste povedali že iba jedného nie?“ .. „Áno iba jedného je to váš spolužiak. Ale on býva aj so svojimi priatelmi .. poviem vám kto to je len prosím nezačnite jačať.“ .. pozrela osm naňho že prečo by som mala začať jačať. „No počúvam“ .. „Je to Louis Tomlinson“  .. Čo ?! .. „V žiadnom prípade!!“ vybehla som. „Ale, prosím vás o to. Ak to pre školu spravíte máte zjednané štipendium na najlepšiej umeleckej škole .“ tak toto bola rana pod pás. Po tom túžim od detstva. „Ach tak toto ste ma dostali. Beriem.“  „Tak to som rád.“ usmial sa na mňa v tom niekto zaklopal. „Ďalej.“ .. „Oh dobrý pán Tomlinson toto je vaša nová doučovateľka francúzkeho jazyka .“ vyškieral sa od ucha k uchu. Ďakujem pekne .. toto mám jak za trest.  „Ja som Louis“ predstavil sa mi keď sme višli von z riaditelne a podal mi ruku a milo sa usmial. „Ja som Mia. Tu máš moju adresu v pondelok sa stav pre mňa o 10 ráno. Ďakujem.“ otočila som sa a odkráčala.
____________________________________________________________________
„Ahoj teta El“ prerušila moje rozprávanie mala Amy. „Aho zlatko“ povedala eleonor. „Čo robíte?“ .. „Rozprávam jej príbeh jak som spoznala jej ocinka“ .. El na mňa vyvalila oči „Ten príbeh si nikdy nikomu nechcela povedať. „Ja viem ale má právo ho vedieť“ ... „A smiem sa pridať?“ .. „Samozrejme už mi je to jedno.“ 
____________________________________________________________________

Nastal deň môjho letného utrpenia .. ale čo nespravím pre školu mojho sna....

2.    Kapitola
7. časť Nastal deň môjho letného utrpenia .. ale čo nespravím pre školu mojho sna....  "Kefku mám, kozmetiku mám, uteráky mám.." hovorila osm si sama pre seba. Natiahla som na šortky, volné tričko, vansy a na oči wayfarerky.  Mešká už pol hodinu. To čo za chuja ! "Kks aby som sa sama trepala s tymito kuframi cez celú ulicu."  šomrala som si po pod nos a ťahala za sebou 2 velké kufre. Ešteže bývam blízko metra. Kúpila som si lístok, nastúpila, sadla som si na moje miesto, dala si slúchadka a nechala sa unášať nádhernímy tónmy piesne Skycraper od Demi Lovato. Keď som vystúpila, stopla som taxík a nadiktovala adresu.Keď som dorazila na miesto, zaplatila som taxikárovy a doterpala sa pred obrovskú bránu kde som zazvonila. "Ano? Kto je? " počula som chlapský hlas z prístroja vedla mojej hlavy. "Mia  Thayson" .. "Ach to si ty? Louis sa ospravedlňuje že nemohol prísť. Poď ďalej." .. "No díky" zašomrala som. V tom momente sa začala otvárať tá veľká brána. Čo ti jebe?! že jaký luxus. To zas bude, som zvedavá na tie namyslené hviezdičky. Prišla som pred dvere a tam ma čakal ten blonďák. "Ahoj ja som Niall" usmial sa a podal mi ruku. "Ja som Mia" odvrkla som a odignorovala jeho slušné gesto na zoznámenie. Predrela som sa cez vchodové dvere a ťahala za sebou kufre. "Ukáž pomôžem ti" usmial sa a zobral mi kufre z ruky. "No že ťa to aj napadlo" zašomrala som. "Poď ukážem ti izbu" prehovoril po chvílke keď sme sa túlali rôznimi chodbami, tak som ho bez slova nasledovala. "Izba zariadená špeciálne pre teba" usmial sa. Keď otvoril dvere ostala som v nemom úžase. Bola nádherná! O takejto izbe sa mi ani nesnívalo. Niall si asi všimol ako zazerám s otvorenými ústami a tak sa iba zasmial. "Čo sa smeješ? Ja som iba obyčajné dievča! Nie som na takéto veci zviknutá" odvrkla som mu. "Však aj ja obyčajný chlapec" uškrnul sa. "No to iste" zašomrala som si popod nos. "Tak nechám ťa vybaliť si a zabývať sa tu. Keď príde Louis tak ho sem pošlem." povedal a zavrel dvere. "Počkaj!!" .. rýchlo som zakričala. "Ano?" vletel mi do izby. "Mám menšiu prosbu... potrebujem tu môj klavír." .. "Žiadny problém pošlem niekoho preň" usmial sa a chystal sa odísť "A Niall? Kto všetko vie že som tu?" zasmial sa "Zatial iba ja, Louis a Paul. Chalani budú prekvapení" začal sa smiať ešte viac. "Tak idem ja do kuchyne keby niečo potrebuješ budem tam." .. "dobre" otočila som hlavu a ďalej si robila svoje. Ešte chvílu tam stál. Asi čakal na poďakovanie. No ja niesom taká. Mňa život už vela naučil nenechám s aoklamať milými rečičkami.  Neviem na čo sa hrá ale ja mu nenaletím. Snaží sa byť milý ale také su hviezdičky neni. Ja som ho už prekukla. Všetých 5tich. po asi pol hodine keď som už všetko mala vybalené som sa pomaly prezliekala do kraťasov a tielka .. A ako na potvoru keď som bola iba v spodnom prádle mi do izby vletel Louis "Ahoj prep .. " zastavil a iba na mňa hladeľ . "Louis!!!" zvrieskal som naňho. On sa asi uvedomil a otočil sa.  " Prep- prepáč" zadrhával sa " Naozaj som nechcel. A prepáč že som neprišiel a ani nezavolal len si mi nedala číslo a ja so musel súrne odísť." "Toto si ešte odsereš. A už sa môžeš otočiť." "Veď som sa ospravedlnil." nahodil na mňa psí pohlad. " Na mňa takéto veci nezaberajú a som hladná" .. "Tak poď do kuchyne a naozaj prepáč." .. "Hovorím že sa ti to vráti . čoskoro" uškrnula som sa. "Mám strach" zasmial sa. "Však máš aj prečo mať" .. vyšla som z izby a nasledovala ho. Vošla som do kuchyne a zase ma skoro prekotilo. Tento dom je ako raj až na tých 5 chujov čo to tu kazí. Pro stole sedel Baran, Niall a Zayn. "Tá tu čo robí?" spýtal sa so zdvihnutým obočím Kučerák a ja som sa iba uškrnula ... "Toto bude ešte zábava" pomyslela som si ..8. časť"Tak tam je chladnička" .. "You dont say" odvrkla som ironicky, iba sa zasmial. "chovaj sa ako doma .. teraz si tu vlastne doma" "Chceš aby som zase použila moju oblúbenú frázu?" uškrnula som sa. "Nie prosím .. len som chcel byť milý.. ale s tebou sa tak nedá tak rob si čo steš .. od 14-16 hodiny mame francúžtinu." povedal nahnevaným tónom a prisadol si k chalanom. "Tak to si jej dal" očula som ako hovorí ten baran .. asi si myslí že som hluchá. Nebudem ho riešiť. Z chladničky som si vybrala jogurt a snažila sa nájsť lyžičku .. už som otvorila asi ôsmi šuflík a lyžička nikde. "Kurva toto čo je za kuchyňu!" začala som si nadávať sama pre seba. Počula som hlasný smiech. Otočila som sa a všimla som si že sa na mne dobre bavia. "Čo je?" odvrkla som. "Hladáš niečo?" spýtal sa ma Niall. "Áno prosím mohol by si mi dať lyžičku?" povedala som milo a usmiala sa. Ostali na mňa kukať s otvorenou hubou. "Ach ten môj herecký talent" zasmiala som sa.  "No kde máte té lyžice?" povedala som už tentokrát drzo. "Tam" ukázal na spodný šuflík úplne v rohu a smiali sa ďalej. "Prestaňte chalani tie lyžičky by tu nikto nenašiel" .. zastavil ich Zayn a ďalej sa o niečom bavili. "To prečo máte v rohu kuchyne lyžice? " čudovala som sa. "Liam" odpovedali zborovo všetci 4ria. "Aha .. " povedala som si pre seba po tichu aj keď som to trochu nepochopila čo má Liam s lyžicami. Nebudem sa račej do toho miešať. NEmám chuť sa zoznamovať. Zobrala som lyžičku a zamierila hladať obývačku. Keď som ju našla tak zase som stála 10 minút v úžase. Nebudem to rozoberať. Salda som si do kresla a pustila MTV no a ako naschvál tam išli tieto hviezdičky. "Kurva toto je zlý sen" zašomrala som a prepla .. išli tam samé blbosti. Keď som dojedla jogurt vyletela som hore do izby zobrala notebook a pomaly sa vrátila na svoje miestečko v obývačke. Po chvílke si ku mne prisadol Zayn. Iba som sa naňho kukla a vrátila svoj pohlad na obrazovku notebooku. "Prečo sa tak správaš?" zase som odvrátila zrak od facebooku "Ako?" .. "Tak odporne a odmerane" .. "Nemám záujem sa zoznamovať, som tu len kôli škole." .. "Aha tak prepáč že som rušil" postavil sa a odchádzal."Počkaj Zayn." .. "Áno?" usmial sa. "Ďakujem za tú gitaru a za to ako si sa ma zastal vtedy v kuchyni" .. "Nieje za čo Mia"  úprimne sa usmial a odišiel. "Pfuu tak toto bude ešte ťažké" .. pomyslela som si. "Vstávaj Mia!!" .. "Č-čo je?" vyskočila som z gauču. "Prespala si celú moju hodinu francúžtiny" .. "Ty pako čo si ma nezobudil" .. "Bola si taká sladká keď si spala" uškrnul sa. Hodila som po ňom vankúš "Naser si!" .. iba mi vyplazil jazyk. "No speť k veci, dnes máme rozhovor vo večernej show, tak sa choď nachystať." .. "čože? to načo tam mám ísť aj ja?"  .. "Nemôžme ťa tu nechať samu, môžeš to tu zneužiť a predávať naše spodky na internete" hovoril vážne. Ja som naňho iba vyvalila oči. "Kto by kupil vaše spodky?!" čumela som. "To yb si sa čudovala" zasmial sa. "No hybaj sa obliecť čakáme ťa pri dverách" .. Lenivo som sa zdvihla a vybrala sa do izby. Bolo sedem hodín. Pekne zaujímalo by ma kedy som zaspala. Pozrela som sa do zrkadla a čudovala som sa že neprasklo. Celá strapatá a rozmazaná. "čas na rýchlu sprchu." vbehla som do kupelne spravila hygienu a dostavila sa ku obrovskému šatníku. Natiahla som na seba (na obrázku), vlasy som si natočila a nechala volne padať na plecia. Chalani už čakali pri dverách. Dala som si pomalú chôdzu po schodoch a užívala si to ako na mňa čumeli s otvorenou hubou. "Si k.." nedokončil vetu Niall "Ja viem"  pretože som mu skočila do reči. Odignorovala som všetky pohlady a vydala sa k autu .. cesta netrvala dlho len som bola strašne natlačená na baranovy a Zaynovy. Horor ...  9.časť Odignorovala som všetky pohlady a vydala sa k autu .. cesta netrvala dlho len som bola strašne natlačená na baranovy a Zaynovy. Horor ... A ešte k tomu mať šaty s vážnym výstrihom .. A znášať neustáli Haroldov pohlad naň .. tak to už je sila .. Keď sme vystúpili tak som si iba zlakla vydýchla .. "No čo? Tešíš sa?" vyškieral sa Harry .. "Na čo sa mám tešiť?" nechápala som. "Však uvidíš" uškrnul sa ešte viac. No do p*** čo zase vymysleli. Auto zastavilo pri vedlajšom vchode a všetci sme sa rýchlo presunuli do budovy. Maskérky nám prepúdrovali nosy a mohlo sa začať vysielať. "Dobrý večer Londýn zdravím vás zo štúdia a po mojom pravom boku sedí najznámejšia Britská skupina One Direction aj s ich novou priatelkou Miou Thajson. Kto je táto záhadná slečna? Môžte sa dozvedieť velmi lahko volajte na číšlo +44 20 888 999 a svoje otázky jej môžte položiť osobne." .. "Máme prvého volajúceho ako znie vaša otázka?" "Ahoj ja som Emili a zaujímalo by ma kto si prečo sa lepíš na Harryho ?"  položila mi otázku volaka malá protivná čupka .. no ja som  sa neudržala a spustila som obrovský rehot. Všetky oči na mne. "prepáč že som tak vybuchla ale na tomto sa nedalo nesmiať. JA som s Harrym prehovorila za tie 2 dni čo som unich asi jedno až dve slová" odpovedala som ešte stále s obrovským úškrnom na tvári a žmurkla som do kamery. "Ale prezradte nám s ktorým členom skupiny si asi najviac rozumiete a s ktorým naopak najmenej? dodala moderátorka" .. "No ja som s týmito iluminátmi tak trošku na silu ale keď už mám niekoho povedať tak to je asi Zayn. Je to proste chalan ktorý mi rozumie a dá sa s ním dobre porozprávať a naopak .. indivum s ktorým som neprehovorila ani najprimitívnejší dialóg je Harold." zasmiala som sa a somnou všetci okrem Harryho. Ale všimla som si že aj jemu trhalo kútikmi ale hral sa na urazeného. "Ja som neni individum" dodal s odutou spodnou perou. "ZAujímavé" zasmiala sa moderátorka. "A máme tu ďalšieho volajúceho ahoj ako sa voláš?" "Ahoj tu Lenka Kelebercová a chcela by som sa opýtať slečny Mii že prečo mi o takejto zaujímavej príhode v jej živote nedala vedieť" ozval sa v repráku mne velmi známi hlas. Teraz som sa začala smiať ešte viac. "No nazdar moja najmilšia sestranička. No vieš nemala som ako tak čas." "Samozrejme že nemala keď polku dňa prespíš" dodal Louis a všetci sa začali smiať. Iba som naňho zagánila a pokračovala. "Hneď ako sa dostavím domov ti všetko vyrozprávam" zasmiala som sa. "No tak to som zvedavá" dodala so smiechom Lenka. Po tomto rozhovore som amla docela fajn náladu ešte som odpovedala na pár orázok volajúcich .. to boli zvičajne typu s kadial som? kolko mám rokov? kde študujem? a tak ďalej .. No lenže po poslednom rozhore sa stalo niečo čo som nečakala... zatial čo mi na ksicht dávali asi 3 vrstvu púdru .. do štúdia preniesli klavír.  Úsmev mi náhle klesol. Tak toto bolo asi to na čo som sa mala "tešiť" do pitle. Kukla som očkom na Harolda a ten  na mňa iba žmurkol. "Mia počula som že rada hráte na klavír čo takto si zahrať a spievať vám do toho môže napríklad Zayn keď si tak rozumiete" vyškierala sa na mňa ta blonďatá čupka (moderátorka). Ja som sa iba nesmelo usmiala, salda som za klavír so zaynom som sa dohodla na pesnička Goodbye My Lover .. zhlboka som sa nadýchla a spustila... keď sme skončili spustil sa obrovský aplauz .. iba som sa do široka usmiala.. vtedy Zayn spravil vec ktorá ma velmi prekvapila .. 



Zayn spravil niečo čo som nečakala .. Objal ma. Ostala som tam stáť bez pohybu, okolo mňa ludia vrieskali a skakali ... No ja som sa nezmohla ani na jeden pohyb."Mia je ti niečo?" spytal sa ma po chvili Louis .. "Mia!!" .. "A-ano?" zakoktala som sa a nahodila usmev. "Stalo sa niečo?"  spytal sa starostlivo. "Čo by sa malo? Kedy ideme?" odvrkla som. "Zachvilu chod do auta." odpovedal mi tento krat hladne a bez citu. Pomaly som sa zobrala a kračala k autu. "Mia počkaj!" utekal za mnou Zayn. "Čo je?" .. "Ja len že .. Nechcel som .. Neuvedomil som si čo robim." pozeral na mňa tymi temnymi očami. "Tak si nabuduce dobre premysli čo robiš!" zvišila som naňho hlas. "prepáč nevedel som že ťa to tak naštve len som  bol šťastný že nam to vyšlo tak dobre.. Tak som chcel niekoho objať" sklonil hlavu. "Zapamätaj si že ja niesom vhodný človek na objatia." odrkla som, otočila som sa na mojom 17cm opetku a odkráčali si to k autu. Cestu som prespala s iPodom v ušiach. Keď son dorazila do ich domu (nebudem hovoriť domov pretože to nieje moj domov) hneď som vybehla do izbi a už som na skype vytáčala Lenku.
  10. časťKeď som dorazila do ich domu (nebudem hovoriť domov pretože to nieje moj domov) hneď som vybehla do izbi a už som na skype vytáčala Lenku. "Ahoj Miuškoo" zavrieskala a mne skoro hlavu roztrieskalo. Ihneď som dávala volume na minimum. "Čo tak vrieskaš pre Boha?" zasmiala som sa. Náš rozhovor prebiehal v slovenskom jazyku tak som nemusela mať strach že by ma počúvali za dverami. "Počúvaj kočka to s jakými 5 chlapčekmi bývaš?" zasmiala sa Lena. "Ale pre Boha .. toje nadlho .. " skrivila som ústa. Iba sa zasmiala. "Ja mám čas" žmurkla. "Ale mňa to takto nebaví. Inak kde sa momentálne na svete nachádzaš?" uškrnula som sa. Ona totižto stranše vela cestovala po svete. Proste modelka. Čo dodať hérečka moja. "Vieš čo momentálne som na Kréte  ale o 2 dni mám 2 mesiace volno tak zabehnem za mamou na slovensko" .. ."Čo keby si ma došla kuknúť? Možno by som ti dokázala vybaviť na také 2 týždne aby si tu somnou bývala." usmiala som sa. "No to nieje zlý nápad dávno som ťa nevidela. A nebude im to prekážať?" .. "Ale kde" zasmiala som sa .. ale v mojom smiechu bolo počuť neistotu. "No to ti tak verím, zavolaj sem jedného z tých gádžov a predomnou sa ho to spýtaš či mu to nebude vadiť" uškrnula sa. Ja som iba vyvalila oči a išla otvárať ústa .. "Al.." "Žiadne ale buď ano alebo nedojdem" pozorne na mňa kukla. "Hibaj do riti" odula som spodnú peru. "Zayn !!!!!!!" zvrieskla som z mojej izby. Lenč iba skrivila ústa a zapchala si uši. Potichu som sa na tom zasmiala. "Čo sa deje pre Boha?" pribehol mi iba v uteráku do izby Zayn a ja som sa iba smiala. "To si koli mne vyšiel zo sprchy?" vyškierala som sa a obzerala si jeho telo. Velmi ma zaujali tetovania. Všimol si že nemožem odtrhnúť oči od jeho tela a iba sa zasmial. "Čo sa smeješ?" vyhrkla som. Iba na mňa divne pozrel. "Počúvaj Zayníík mám na teba jednu prosbu" usmievala som sa. "Takže Zayník čooooo ???" vyškieral sa. "O čo ide?" .. "Vydíš túto kočku?" ukázala som na obrazovku kde sa Lena vyškierala do kamery. "No a čo s ňou?" .. "To je ta Lenka ktorá mi volala do rádia a moja prosba znie či by ma nemohla prísť navštíviť na také 2 týždne" usmievala som sa. "Však prečo nie? prečo sa ma to pýtaš?" smial sa. "Ale ja som myslela že by tu prespala" nahodila som psie oči. .. "No tak to sa musím spýtať chalanov, ale tak pochybujem že povolia." lútostivo sa usmial. "Tak mi to vybav prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím" ... "Za pusu" zaškeril sa Zayn. "Prosim?" zdvihla som obočie."V žiadnom prípade" .. "Tak nič no.. " ZAyn sa postavil a chystal sa na odchod. "Tak dobre!!" zvrieskla som. On sa iba zaškeril a nastavil líco. Dala som mu malú pusu a hodila po ňom vražebný pohlad. "Skúsim s tým niečo spraviť" zasmial sa a pobral sa do svojej izby. Kukla som na Lenu a tá sa iba vyškierala. "Ten po tebe surovo ideee!!" zavrieskala. "Drž hubu!" odbila som ju. "Sa uvedom" kukla na mňa pohladom WTF?! .. "Klud kočka" zasmiala som sa. "Tak ak teda budem môcť tak rovno z Kréty by som došla k tebe" ... usmiala som sa. "Nie ku mne ale k nim" žmurkla som. "Dobre dobre .. neumri z toho" smiala sa. "Dobre takže ja ťa čakám papa a dobrú" ... "Aj tebe" poslala som vzušnu pusu do kamery. Zaklapla notebook a pomaly sa brala do kúpelne keď v tom mi do izby vtrhol Zayn. "Nevieš klopať chuj?" vyhrkla som po slovensky. Iba na mňa kukal. Tak som mu to pekne rýchlo preložila. "Tak sorry no ale došiel som ti oznámiť že som ti všetko vybavil" zaškeril sa. "Ako to?" neverila som. "Nooooooo .. najskôr nesúhlasili ale keď som im povedal že to nieje fanúšička a že je modelka z Harrolda hneď vyšla kladná odpoveď. Liamovy to bolo jedno a Louis bol rád že spozná nového človeka." usmial sa. "A čo Niall?" .. "No ten je ešte furt za to že to nieje vhodné .. Ale to netreba riešiť za áno máš od 4/5 skupiny." .. "Tak ti ďakujem no ... dojde pozajtra" usmiala som sa. "Dobre lenže je tu ešte jedna vec ... v piatok čiže pozajtra .. tu budeš iba ty a Niall .. Ja idem za rodinou, Liam ide s Dan do Paríža, Harold s Louisom idú na nejaký charitatívny futbalový zápas a Niall teda nema nič .. takže tu ostanbe s tebou" oznámil mi a vyšiel z izby. No pekne ja nemám vodíčák. Pošlem pre ňu Nialla .. dúfam že pôjde .. však teraz dostal vodičák.

 Nastal deň keď mala konečne dojsť moja čupka. S Niallom som sa neskutočne pohádala. Ale nakoniec prikívol a pojde po ňu. Lenže Lena má velmi bojovú povahu ona si nedokáže nechať hovoriť nič. Tak dúfam že sa nepochytí s Niallom. Niall už vyrazil .. takže zatial chystám hosťovskú ... Z pohladu Lenky : Posledné veci som nahádzala do kufra. Vlasy si natočila. Hodila na seba sukňu, tričko bez ramineok, kristusky, škulky a moju oblubenú Versace voňavku  ..... Nastúpila do taxíku a nechala sa unásať gréckymi ulicami na letisko. Na letisku som všetko porebne na odlet vybavila a už sedím s iPodom v ušial vo svojej prvej triede. Na letisku ma má čakať nejaký blonďák. Som zvedavá ako ho najdem, sice som si ho vygooglila ale furt iné vlasy, furt iný štýl, kto ho má potom rozoznať, ale tak ako Boh dá tak bude. S touto myšlienkou v hlave som zaspala... 11. časť Z pohladu Leny:Som zvedavá ako ho najdem, sice som si ho vygooglila ale furt iné vlasy, furt iný štýl, kto ho má potom rozoznať, ale tak ako Boh dá tak bude. S touto myšlienkou v hlave som zaspala...  Let prebehol v pohode až na menšie turbolencie. Kufor som si vyzdvihla a už 10 minút čakám pred hlavným vchodom keď v tom som zbadala obrovský húf dievčat a strašný krik. No ďakujem pekne čo za hviezdičku sa to sem nesie. Vtom ma niekto stiahol do toho davu a ťahal k čiernemu autu. Očula som iba "Nastúp" tak som poslúchla. V tom si na miesto vodiča sadol blonďak. Takže toto bol môj odvoz. "Ahoj, ja som Lena" .. "Čau, daj si pás" odvrkol. Kukla som naňho že či mu jebe .. že ako sa to chová, ale poslúchla som. Cesta trvala okolo trištvrte hodiny. Celý čas som pozerala von oknom. V Londýne som bola už asi 3 krát ale nikdy nie na prázdniny iba pracovne a to som si moc neužila. Auto zastavilo pred obrovským barákom .. vystúpila som z auta s otvorenou hubou a išla si vybrať kufre. V tom momente mi niekto skočil na hrbát a začal vrieskať do ucha. "Mia!! ty tela sproste!!" zvrieskla som so smiechom po slovensky. Blonďák sa na mňa iba divne pozrel a šiel dnu. "Tak pooď pomôžem ti .. keď ten ťuťák nevie čo sa sluší" zagánila na blonďáka. Z pohladu Mii: Konečne došla !! Tak som sa tešila .. Ukázala som jej izbu a nechala ju vybaliť sa. "Počuj nezajdeme do Starbuksu ?" spýtala som sa milo. "Tuto je mrtvo" zasmiala som sa. " No to je dobrá nápad" usmiala sa .. Z pohaldu Mii : "Počuj nezajdeme do Starbucksu ?" spýtala som sa milo. "Tuto je mrtvo" zasmiala som sa. " No to je dobrá nápad" usmiala sa . Obliekli sme sa  a vyrazili sme. "Kam idete?" spýtal sa Niall. "Čo si zvedavý?" odvrkla Lena.  Iba som sa uškrnula a šla von. Dorazili sme do Starbucksu "Čo si dáš?" .. spýtala som sa "čokoládové latte .. počkám ťa tam pri stole" zamierila k stolu v rohu kaviarne. "Jedno čokoládové a kokosové latte prosím" nadiktovala som objednávku vážne dobre vyzerajúcemu predavačovy. "Hneď to bude" usmial sa. Po piatich minútach som v ruke držala jedno čokoládové a jedno kokosové latte. Sadla som si k Lenke a preberali sme čo nové, môdne trendy a tak ďalej .. "Počkaj čo to máš na tom hrnčeku ?" skúmala mi pohár z papiera Lena. "To je nejaké číslo a pritom napísané Philip." "no nehovor" zasmiala som sa. To bude asi ten chalan z pokladne .. rozmýšlala som. Kukla som smeromm k nemu. Iba sa usmial, palec a malíček si priložil k uchu a znázornil telefón iba som sa naňho usmiala a žmurkla. Zobrala som kúsok servítky a napísala naň moje meno a číslo. Keď sme odchádzali iba som mu to položila na pult a odišla. Ešte sme si vyrazili na nákupi. Tolko peňazí jak teraz som neminula pekne dávno. Nakupovať s Lenč je môj bankrot. Keď sme dorazili domov už tam boli všetci chalani okrem Harryho a Louisa. "Ahojte" pozdravila Lena a vybrala sa do mojej izby. "Čaute" zamrmlala soms i popod nos a následovala ju. "Hej Mia!!" .. zakričal Zayn a rozbehol sa zamnou. "Ano?" usmiala som sa. Tento chlapec ma udivuje. Rozumiem si s ním ako s nejakou dobrou kamarátkou. "Mia idem do sprchy!!" zavrieskala zamnou Lena. "Dobre!!!!" skríkla som speť. "Pomôžem ti?" ponúkol sa milo Zayn a zobral mi tašky z ruky. "Ďakujem" úprimne som sa usmiala. Sadli sme si u mňa v izbe na postel a rozprávali sa o sprostostiach. V tom mi zazvonil telefon. Cudzie číslo "Áno? tu Mia" .. "Ahoj to som ja Philip zo Starbucksu .. nemáš dneska večer čas?" prekvapivo som kukla. "Oh áno samozrejme" usmiala soms a do telefónu. "Tak o 19:00 pri Starbuckse?" "Platí" súhlasila som. "Super teším sa." .. "Aj ja maj sa" .. zložila som s pripečeným úsmevom na tváry. Zayn sa na mňa divne kukol  "kto to bol?" .. "Čo si zvedavý?" odvrkla som. "No dobre tak ja račej idem" .. zdvihol sa Zayn a odišiel. Po chvílke sa vrátila Lena do sprchy a všetko som jej povedala. Tešila sa somnou až na to že čo tu bude ona robiť. "HArold!!!" zvrieskla som v tom momente .. lebo som počula že prišiel. Napochodoval do izby ako nejaký môj panáčik. Iba som sa v duchu zasmiala. "Čo je?" ... "Harry toto je Lena .. Lena toto je Harry" .. "Teší ma odpovedali nezaujato. "No mňa nezaujíma či si sadnete alebo nie ale dneska máte spoločné plány!" povedala som nahnevane. Harry iba vyvalil oči. "Ale ja som chcel ísť do baru" odvrával kučerák. "To mňa tak vôbec nezaujíma .. čo si myslíš že ona nechodí do baru?" .. "Dobre dobre " povedal Harry .. "Tak o21:00 buď dole pri dverách." žmurkol na Lenu a ta iba prikívla. "No ďakujem pekne. To sa mám ožrať s malým deckom?" odula spodnú peru. "Buc rada že aspoňs  niekym" zaškerila som sa. "Blbaňa" hodila po mne vankúš. Iba som jej vyplazila jazyk a vbehla do kúpelne. Dala tak som si sprchu, vlasy vysušila, spravila jemné vlny a šla do skrine nájsť niečo na seba. Obliekla som si (na obrázku) a bolo presne 18:45 som sa rozlúčila s Lenkou a vyrazila. 

Z pohladu Leny :
 Ten brčkavý chalan Harry .. mi ešte asi 3 krát došiel povedať že o 21:00 pri dverách .. iba som sa na tom smiala. JE 19:00 Mia už išla tak som si šla spraviť Make-Up .. vlasy si vypla do vrkoču a zviazala stuhou, obliekla som si (na obrázku) a bolo oko 20:40 ... to mi teda trvalo tak som ešte zobrala kabelku a dala si do nej mobil a peňaženku. A aby som nezabudla občiansky ... Pri dverách ma už čakal Harry .. Nastúpili sme do auta a nechala som sa viezť cestou necestou .. Jáj jak sa milujem svoje umelecké frázy .. uškrnula som sa sama pre seba. "ČO sa usmievaš?" spýtal sa ma .. "Nemožem?" odvrkla som. "Tak prepáč .. že soms a vtedy tak správal" .. "Je mi to jedno" . .. "Celý večer budeme spolu takže dúfam že somnou aspoň jedno slovo prehovoríš" odul spodnú peru. "Hej hej .. to sa neboj koli tebe si zábavu neskazím" .. po tejto vete ostalo ticho. Vystúpili sme pred obrovským klubom. "Sánka dolu šéfe" .. harry sa iba zasmial. Vošli sme dnu a zamierili si to k baru. HArry objednával jednu vodku za druhou keď už sme boli ako tak v nálade nabehli sme na parket ... 
12 . časť 
Z pohladu Mii :

 S Philipom som si dobre rozumela zašli sme na večeru a teraz ideme do klubu. Dúfam že bude zábava . Dorazili sme k nádhernej obrovskej budove. Poriadne sme sa opili a vošli na parket .. už som nevládala a aj na Philipovy som videla že mele z posledného .. V tom ma chytil sa ruku a ťahal von. Zahol sa roh do temnej uličky. Oprel ma o stenu a začal bozkávať. Nevzpierala som sa bol to nádherný chalan .. no keď mi rukou zašiel pod tričko tak to už som sa odtrhla. "Čo je? .. nevzpieraj sa bude sa ti to páčiť." .. zase mi napchal ajzyk do krku. No tento krát som ho odsotila. pozrel na mňa "Sprostana sprostá" vlepil mi facku. A stalo sa to čoho som sa tak strašne bála .. áno znásilnil ma a nechal ma ležať špinavú, roztrhanú a poškrvnenú tu na zemi v temnej uličke. Po asi hodine som sa pozbierala a začala som utekať, brucho am enskutočne bolelo, nohy som mala od krvy ale nevnímala som tú bolesť a iba som utekala .. Keď som dorazila pred domov chalanou iba som vtrhla dnu a zložila sa na koberec pred dverami. Pribehol ku mne Louis "Pre b´Boha čo sa stalo?!" zahučal a chytil mi hlavu. Asi si všimol mojich roztrhaných šiat a krvy na noháh tak sa nič nepýtal. pochopil to. "Pre Boha Mia" všimla som si v jeho očiach slzy. A z tých mojích sa hneď spustil vodopád. "Zoberiem ťa do mojej izby, chalani sú neni doma." .. Louis ma vyniesol na rukách po schodoch. Položil ma na postel. Pomaly mi vyzliekol to čo z mojho oblečenia ostalo a odbehol do kupelne. Doniesol som uterák a misku horúcej vody. Pomaly mi začal utierať nohy od lítok až po brucho. Keď sa dostal na moje najcitlivejšie miesto iba som zasičala od bolesti ... "To čo za zviera mohlo toto spraviť" krútil hlavou Louis. Keď skončil natiahol na mňa jeho velké tričko a zakril ma. "Dobrú noc" pozrel na mňa lútostivím pohladom. "Kde ideš? .. Louis prosím nenehávaj ma tu samú" rozplakala som sa. "Neplač prosím zostanem tu s tebou keď chceš" nežne sa usmial. Lahol si ku mne a ja som sa pritlačila k jeho hrudi. Cítila som sa v bezpečí. 

Z pohladu Leny: Keď som došla domov a zistila čo sa stalo Mii tak som neverila vlastným očiam, zložila som sa do rohu izby, rozplakala sa a spomínala na to najhoršie v mojom živote... Aj mňa znásilnil .. jeden bastard z modelingovej agentúry .. a nemohla som ho udať pretože sa mi vyhrážal tým že ma poškrvní vo všetkých novynách a moja modelingová kariera skončí v jednej sekunde .. Vtedy si ku mne prisadol Niall .. "Čo je?" kukla som naňho. "Nehaj ma prosím" rozplakala som sa ešte viac. Nič nehovoril iba ma objal a pomaly odniesol do postele .. vyzliekla som sa a šla si lahnúť .. 13. časť Z pohladu Leny: "Nehaj ma prosím" rozplakala som sa ešte viac. Nič nehovoril iba ma objal a pomaly odniesol do postele .. vyzliekla som sa a šla si lahnúť ..

 Z pohladu Mii: Ráno som sa zobudila na velký rev. Nemohla som sa ani pohnúť ako ma všetko bolelo. "Ako to že ju znásilnil?? A kto? Kurva kto ?!" očula som vrieskať Zayna. "Philip jeden predavač zo Starbuksu." ticho mu odpovala Lena. Pomaly s kŕčami v bruchu som sa postavila. "Sss au" zasičala som a pomaly zchádzala dole schodmi. Vošla som do obývačky a pohlad 6 párov očí na mne. Zayn a Louis pribehli ku mne a podopreli mi ruky. Mám pocit že ma ten blázon aj poriadne zmlátil, pretože modriny a škrabance som mala proste všade. "Ďakujem" kívla som hlavou a sadla na gauč.  Prisadla si ku mne Lenka. "Mia povieš nám čo sa stalo?" .. Iba som si povzdychla a povedala im všetko čo sa udialo. "A ešte Louis ďakujem že si sa u mňa postaral" na silu som sa usmiala. "Nezájdeme k lekárovy?" .. "Nie pre Boha už mi je dobre  ... a Louis o druhej ťa čakám v mojej izbe musíme dohnať 2 hodiny" nahodila som poker face . Louis si iba povzdychol "Musíme?" urobil psie očká. "Keď chceš tak to zruš a ja pôjdem domov" ironicky som sa usmiala . "No dobre tak to vydržím" uškrnul sa a žmurkol. Iba som pretočila očami pomaly sa zdvihla a išla do izbi. Chalani ma najskor chytili za ruky že mi pomôžu ale ja som sa vytrhla. Je to speť tá milučká Miuška sa už nevráti .. po jeho smrti som si zaprisahala že sa budem správať bez všetkých emócii.. lenže táto situácia si emócie vyžadovala. Pomaly som sa doteperila do izby, prezliekla sa a vbehla do sprchy zmyť zo seba všetko čo som si zo včerajška pamatala.

 Z pohladu Louisa: "Toto bolo čo, ja už som si myslel že sa bude správať normálne.." zavrčal som. "Nerieš to .. raz vám možno povie dôvod prečo sa tak správa" odvrkla mi Lena a vybrala sa do svojej izby. "Tak to by ma teda zaujímalo" zahučal som ešte za ňou. "To mi je jasné" odvrkla. Prisadol som si k chalanom .. V tom momente sa Zayn postavil, zobral klúče od auta a utekal von. "KDe ideš?" vrieskal som za ním .. "Pomstiť sa!" zašomral.. ale ja som to počul. "Idem s tebou" .. nasadol som do auta a vedel presne kam ideme. Starsburk pri Big Bene. Vystúpili sme z auta a ZAyn hneď vtrhol dnu. "Kto je tu Philip?" zvrieskol. Pred neho sa postavil uhladený fešák "Ja som Philip!" povedal so vztýčenou hlavou. V tom momente chlapec sedel na zemi. Zayn mu jednu napálil .. no v tom sa Philip postavil a ZAyn tiež peknú schytal .. to som tam už nestál jak poleno ale vrazil som mu aj ja. Strhla sa velká bitka. Nakoniec sme sa schytili a odišli len tak .. To zas bude titulka Malik a Tomlinson ako v ringu. Iba som sa nad tým zasmial. Chlapec dostal čo mu trebalo.
14. časť  
 O 2 týždne :

Z pohladu Mii: Lena včera odišla a mne  meškajú krámy, robila som si test no bála som sa naňho pozreť tak som ho vyhodila. Mala by som zájsť k lekárovy. Obliekla som sa a vyrazila. Mám velmi milého gynekológa za ten čas čo som v Londýne som tam bola síce iba raz ale padli sme si do oka. "Tak čo potrebujete slečna Mia" .. "Už týžden aj volačo mi mešká menštruácia." sklonila som hlavu. "No tak vyskočte na kozu" usmiala sa. Prezrel ma odsunul sa k stolu a hovorí: "Gratulujem budeš mamička..." .. v tomto momente sa mi zastavilo srdce .. v mojom tele je niečo čo je časťou aj toho bastarda. "Chceš si ho nechať?" .. Pozrel na mňa velkými očami doktor. "Samozrejme" hneď som vyhŕkla.Síce je to potomok toho odporného sviniara ale ono za to nemôže. Vo mne je malé babetko, malý život, ďalší človiečik. Usmiala som sa. "Tak vypíšeme tehotenskú knižku" usmial sa. Keď som dorazila k chalanom tak som sa iba zvalila pred krb. áno majú tu malú miestonsť s krbom. Včera som sa o nej dozvedela. Pomaly mi začali stekať slzy po tváry. Po chvílke ma niekto chytil za rameno. Bol to Louis.. "Mia deje sa niečo?" v ruke som zvierala tehotenskú knižku. "To nemyslíš vážne? Ja toho sviniara zabijem" trafil pesťou do steny Louis. "Louis prosím nie" plakala som. "Prepáč" sklonil hlavu a prisadol si. "Louis mám na teba otázku" .. "áno?" .. "Prečo sa o mňa tak staráš aj ty aj Zayn .. keď ja som na vás taká odporná a prosím nepýtaj sa ma prečo. Časom sa to dozvieš" sklonila som hlavu. "Pretože viem že ty niesi taká že v tebe sa skríva dobré a milé dievčatko." usmial sa a objal ma. "Louis si nejaký zvláštny stalo sa niečo?" .. Louis iba sklonil hlavu a ruka sa mus spustila po mojom ramene. "Vieš mal som priatelku, pred mesiacom sa somnou rozišla, miloval som ju z celého srdca .. lenže vymenila ma. Chápeš Taylor Lautner!!... stiekla mu slza po líci. "Ach to ma mrzí .. chceš vedieť prečo som taká odmeraná?" pozrela som mu do očí.. "Ak mi veríš" usmial sa cez slzy. "Milovala som ho .. a proste stala sa strašná vec .... " 

3.    Kapitola
15. časť "Ak mi veríš" usmial sa cez slzy. "Milovala som ho .. a proste stala sa strašná vec .... " 
„Miááááá, Miááá“ zrazu som počula niekoho kričať moje meno. „Mia!!!“ striaslo ma a ležala som v posteli „Čo? Čo ? Louis? Čo sa deje?“ .. „Ja som ťa zobudil že choď sa nachystať že ideme do tej večernej show a ty si si tu surovo lala a zaspala ZASE! “ vyškŕňal sa. „Čo? Kde? Kedy? Louis kolkáteho je?“  .. iba na mňa kukol. „Ty nevieš kedy je prvý prázdninový deň?“ vyvalila som oči. Iba som vyskočila z postele začala vrieskať skákať objímať Louisa .. v tom s velkým hrmotom vošli do izby všetci chalani. „Čo sa to tu deje?“ po chvíli prehovoril Zayn keď som sa na nich rozbehla a objímala ich. „Si v poriadku?“ priškrteným hlasom sa ma pýtal Liam keď som ho objímala. „Som ! len som najšťastnejší človek na svete. Mala som živý sen.“ vyvalili na mňa oči. „A to je čo?“ spýtal sa baran. „No čo asi? Proste že to bol sen a ja som si myslela že je to naozaj.“ .. „Aha a prečo sa tak tešíš že to bol iba sen?“ vyškŕňal sa.  „To ťa nemusí zaujímať“ odvrkla som. Zlá Miuška je zase na svete. „Dobre necháte ma pripraviť sa na tú show?“ iba sa zasmiali. „ČO je?“ .. „Nič že už sa nemusíš chystať prespala si ju.“ odpovedal mi s úsmevom na perách Niall. „A kolko je hodín?“ .. „Pol 4tej ráno“ „A to na kerú riť ste ma budili?“ vybafla som. „Lebo som chcel“ odvrkol Louis s úškrnom na perách a odišiel s ostatnými v pätách. Lahla som a zaspala ...
 Ráno ma zobudil zvuk vyzváňaúceho mobilu . ON?! No konečne sa ozval. „Áno ?“ zodvihla som . Mia ahoj“ .. „Ahoj Marcus konečne si zavolal.“ .. „Nebolo času teraz som v Durbane v Južnej Afrike. Nikto nesmie vedieť že som tu.“ .. „Nemusíš my to hovoriť nie som predsa sprostá.“ .. „Tak ako to ide?“ .. „Som odmeraná dvoch mám pomaly v sieti takže už iba jeden.“ .. „Dobre ide ti to fajn, peniaze ti budem posielať každé 2 týždne“ fajnovo pomyslela som si. „Nezabudni neexistujem a hlavne zisti ich pohľady na sex. Zapleť sa s tými čo si myslíš že budú schopní to podstúpiť“ odkašlal si. „Už musím končiť. Veľa šťastia“ .. „Maj sa“ dodala som už do hluchého telefónu. „Takže hra začína.“ Uškrnula som sa sama pre seba .... Vošla do kúpeľne a dala si sprchu. Pretože ten sen bol asi môj najhorší. A tak spotená ako teraz som nebola ešte nikdy. Obliekla som sa a zišla dole do kuchyne kde sa Harry premával nahý. „Pre Boha obleč sa“ povedala som mu pokojným hlasom, pretože som bola zvyknutá na nahých chlapov .. je to moja práca a mám pocit že Harry postačí ako ten tretí. Áno ešte veľa toho o mne neviete . Vlastne nič o mne neviete. Šla som si pre jogurt a sadla si  k Louisovy a Zaynovy...
16. časť
Šla som si pre jogurt a sadla si  k Louisovy a Zaynovy...
______________________________________________________________
Malá Amy išla spinkať ešte pred tým ako som sa dostala k pasáži kde ma Louis zobudil .. myslí si že potom sa narodila ona .. že proste nemá ocka. Nebol to sen bola to iba vymyslená pasáž, pravdou bolo že som prespala celú tu show bez sna .. je mi to ľúto že som jej musela takto klamať. Ale keby vie čo je jej matka za netvora.. nenávidela by ju. Lenže Eleonor naliehala „Dopovedz mi to .. Nesmieš to v sebe dusiť. Keď ma máš rada tak mi to povieš. Vieš že mne môžeš dôverovať.“ .. „Keď ja už nezvládnem spomínať. Tie klamstvá čo som im natárala. Už len to meno, vek, rodina, škola proste všetko .. nechápem ako som niečo také dokázala robiť koli peniazom. Ale máš pravdu potrebujem to niekomu už povedať.
_______________________________________________________________

Keď som dojedla jogurt tak som sa naklonila aby som ho položila na stolík .. popritom som zacítila oči Harryho na mojom poprsí. Tento chalan sa dá tak lahko prekuknúť vidieť na ňom že sex má velmi rád. Vybrala som si dobre.  „Idem k bazénu .. Louis o pol hodinu dojdi aj s knihami von budeme sa učiť tam.“ .. „Okej“ nezaujato odrvkol a ani neodtrhol zrak od telky. Iba som si povzdychla a šla sa do izby prezliecť do plaviek. Keď som bola nachystaná vzala som krém na opaľovanie, osušku a časopis. Podišla som do obývačky a tam zrazu 5 párov očí na mne. No čo som už zvyknutá. „Potrebujem natrieť chrbát“ všetci naraz sa postavili a ja som sa musela zasmiať. V tom ku mne podišiel Zayn a pomaly mi rozotieral mlieko na opaľovanie po chrbte. Keď skončil iba som sa naňho zaškerila, zobrala mu z rúk krém a šla von. Veci som si zložila na lehátko a skočila šípku, plávala som si a užívala pocit ako sa voda dotýka všetkých možných častí môjho tela. Keď som vychádzala z bazénu akurát došiel Louis. „Prečo sú všetci zavretý vnútri?“ iba mykol plecami a sadol si na deku ktorú prechvílou rozprestrel. „Ach tak ideme na to nie?“ usmiala som sa. Prikývol a úsmev mi opätoval. Tie 2 hodinky prešli rýchlo .. tak ešte raz som si skočila do bazénu a lahla si na lehátko. Potrebujem chytiť farbu som až moc bledá na môj vkus. Lahla som si na brucho a podprsenku dala dole. Pomaly som zaspávala. Po chvíli ma zobudila studená voda na mojom tele kopala som nohami až som sa vynorila .. keď som  zbadala vyškŕňajúce sa 3 hlavy myslela som že prasknem od zlosti. „Ja vám odjebem tie vaše sprosté gebule.“ vrieskala som. Iba som vyšla von bez podprsenky a čumeli mi na kozy ako keby ich nikdy nevideli .. nehanbila som sa ako som vravela, som  zviknutá. Zobrala som si osušku, časopis, krém a šla dnu. Keď som prechádzala cez obývačku Liam na mňa čumel s otvorenou hubou „Prečo nemáš podprsenku?“ vykoktal sa. „Vy tu môžete chodiť nahý tak aj ja“ odvrkla som a pokračovala. V kuchyni na mňa zase vyvaloval oči Niall a pritom si chrumal čipsy. „Nečum“ odpísala som ho, naliala si pohár džúsu a šla do izby. „Že sa tu musím srať s ľuďmi o 5 rokov mladšími .. Ach“ povzdychla som si a zvalila sa do postele. V tom ma myklo .. mobil pri uchu začal hrať na plnú parádu. Skoro ma šlak trafil. Bol to on. Zase. „Počúvam Marcus“ zodvihla som. „No čo ako to ide? Viem volal som ti včera ale teraz mám viac času. Tak ma napadlo že ti zavolám.“ iba som sa usmiala no v tom mi došlo že on to nevidel. „Velmi rada ťa počujem, chýbaš mi“ .. „Aj ty mne Arielle“ ... „Konečne počujem moje meno, dosť že musím hovoriť slovenským prízvukom a ešte do toho sa tváriť ako iba mierne pokročilá dáma vo francúzkom jazyku. Marcus niekdy mám nutkanie im vykričať do tváre áno mám 24 rokov, som francúzka a volám sa Arielle“ začala som smutne vzlikať do telefónu. Hovorila som po slovensky, Marcus je napol slovák a napol Francúz. „Erikovi a Karolíne si všetko povedal?“ .. „Áno všetko je vybavené, Karolína nechcela veriť a rozplakala sa.“ Erik a Karolína sú moji „rodičia“ .. teda adoptovali si ma keď som mala akože 14 .. lenže vtedy som mala už 18 .. falošné doklady dokážu vela a ešte k tomu keď som malá a drobná a môj vývoj šiel pomalšie ako u iných dievčat .. dá sa to lahko zahrať „Asi by som tam mala zájsť“ zadumala som. „Nie nechoď tam, veci som ti všetky pobalil .. teda väčšinu čo si nemala vybalenú. SMS kou ti pošlem adresu kde si veci môžeš vyzdvihnúť a preniesť si ich do svojho bytu, ktorý už vieš kde sa nachádza.“ cítila že sa jemne usmieva. „Dobre.“ .. „Dobre Arielle .. budem končiť.“ .. „Marcus?“ .. „Áno?“ .. „Kedy ťa konečne uvidím“ .. „Neviem zlatko. Hlavne si rob svoju prácu si v nej skvelá. Maj sa dobre“ zložil. Ach tak a naspäť to milé 17 ročné dievča. Idem na to ... Zbehla som dole do obývačky a chalani tam boli vyvalený. Liam a Zayn hrali videohry, Louis s Harrym sa o niečo doťahovali a Niall sa iba na nich smial. Sadla som si vedľa Louisa ktorý mi uštedril peknú päsť do brucha. Iba som zastonala. „ Ach prepáč.. ja- ja som nechcel. Nevšimol som si ťa. Harry pozri čo si spôsobil.“ Harry iba nechápavo prizeral. Ja som iba pokrútila hlavou. „Za toto pôjdeme večer do klubu, je sobota a ja sa chcem baviť!“ iba na mňa vyvalili oči. „Ja som za“ usmial sa na mňa Zayn. „Mám pocit že všetci sme za..“ zasmial sa Louis. „Je sedem hodín ja sa idem pomaly chystať o pol 9 sa pôjdeme niekde najesť ak vám to teda neprekáža, lebo mám pocit že nikomu sa teraz nechce variť, a potom pôjdeme do nejakého klubu. Výber nechávam na vás.“ uškrnula som sa a pobrala sa do izby. „Ach no .. dnes všetko vypustím z hlavy. Sex som nemala už ani nepamätám. Musím niekoho uloviť“ rozmýšľala som nahlas počas hrabania v skrini .. nakoniec som sa rozhodla pre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a skočila som do sprchy. Vyfúkala som si vlasy, vyžehlila  a zopla do stuhy .. Na pery som si dala tmavočervený rúž, jemné tiene, linku, špirálu a môj obľúbený parfum. Nemôžem zabudnúť na náramky, náušnice a prstene. No čo som Francúzka na detailoch si potrpím. Pomaly som zišla dole, chalani ma už čakali pri dverách. Každý jeden sa na mňa uškŕňal .. nechápem prečo. Nevadí posadali sme do auta a šli do luxusnej reštaurácie .. večera prebehla v pohode. Rozoberali sa kluby kam sa pôjde, Niall bol celý čas ticho a iba sa napchával. Musela som sa nad ním pousmiať. Chalani zaplatili a mohlo sa vyraziť žiť Up All Night!! ..
17. časť
Chalani zaplatili a mohlo sa vyraziť žiť Up All Night!! .. Keď sme dorazili ku klubu .. nezmohla som sa ani na slovo. Vážna paráda .. hneď som letela pri vchod, kúpila vstupné na ktorom som nechala polku peňazí čo som si vzala. Dúfam že chalani pozívajú, preto som sem s nimi išla. Uškrnula som sa sama pre seba. Zarezervovaný box „ONE DIRECTION“ som si hneď všimla. Sadla som si a čakala kým sa hviezdičky došuchtajú. „Tak čo pijeme?“ položil najdôležitejšiu otázku večera Harold.  „Tequila“ skríkla som. „Vodka“ vychrlil zo seba Louis. „Ja chcem Absinth“ .. dodal Zayn. „Ale najlepšia je Whisky“ zajačal Niall. Liam iba ticho sedel.  „Klud tak ideme do radu ..“ postavil sa odišiel. Keď sa vratil aj s barmankou za chrbtom a obydvaja v ruke tácku .. Harry tam mal 5 tequil a 5 absinthov ... Barmanka tam mala 5 krát vodka a 5 krát Whisky  a jednu malú kolu .. kukám že to komu.  No v tom sa postavil Liam a vzal si tu kolu iba som naňho zagánila a nahodila pohlad WTF? .. No to už som  v ruke držala tequilu .. A hneď ju aj hodila do seba .. za tím nasledovalo ostatné „Ty vole chalani budeme grcať jak hasiči!“ rehotala som sa a dávala do seba už druhé kolo tequily. „Tak zlatíčka opúšťam vás .. idem na LOV“ zavrčala som a posilnená alkoholom sa vydala smerom na parket. Stihla som zaregistrovať Zaynov a Louisov pohlad. No čo sú mladučký .. ja potrebujem v posteli draka. Zasmiala som sa sama pre seba a už som hladala večerné potešenie. A hneď som ho aj našla ...
__________________________________________________________________

„Teda Arielle z teba bola dračica“ zasmiala sa El. „Ach no to je ešte nič“ usmiala som sa. „Tak to som zvedavá pokračuj.“ zavelila El. Musela som sa zasmiať. „Tak ako som hovorila .. chlapa som našla. Vybehli sme na parket ...

____________________________________________________________________

Vybehli sme na parket a roztočili to, naše horúce telá sa na seba tlačili, pocítila som že vlhnem, moej citlivé miesto priam horelo, ja som horela túžbou po ňom. Ani som ho poriadne nevidela a ani jeho meno som nevedela a už som ho ťahala na wécka. Strhla som z neho čierne tričko, rozopla opasok a rifle mu hneď spadli ku kotníkom .. oprel ma  stenu, rýchlosťou svetla mi zdvihol sukňu, ruka mu skĺzla dole, začal mi masírovať a láskať stvrdnutý klitoris „Si tak šťavnatá, chcem ťa .. chceš byť moja?“ .. počula som zatajený, jemný .. chraplák. „Chcem!“ zašepkala som. Ani chvílu neváhal,  počula som šušťanie obalu .. Presne chlapec vie čo treba .. natiahol si kondóm a vrazil ho do mňa až po koreň .. Hlasno som zastonala.  Prirážal, stále rýchlešie a rýchlejšie .. Nechty som mu zarila do chrbtu, blíži sa to .. „Oh áno!“ stonala som. V tom momente sa to stalo. Moje túžby boli ukojené .. Mám pocit že aj tie jeho. Pomaly zo mňa vyšiel .. obliekol sa, pobozkal ma a zmyzol v dave. Tento tajomný chlapík bude v mojích spomienkach ešte dlho. Rozdýchala som to a pomaly sa obliekla.  Šla som pomaly k chalanom, všimla som si že aj Harry vychádzal z pánskych wécok. Asi si aj on bol užiť. Tak mladý a tak skazený .. zasmiala som sa sama sebe. „Kde ste boli?“  .. „Boli ste spolu“ ... „Čo ste robili?“ začali na nás chrliť otázky chalani v podnapitom stave. „Nie neboli sme spolu .. a čo robil Harry ma nezaujíma .. a vás zase nezaujíma čo som robila ja.“ odvrkla som a sadla si vedla Liama. Po pol hodine sme sa zdvihli a pomohli Liamovy naložiť Zayna, Louisa a Nialla do auta. Tý sa zriadili. Iba som sa na nich smiala. „Vezmš-e-e-š si mua Miušenučičkaasds“ zafrflal mi do ucha Louis. „Fuj ty chuj .. áno prosím ešte viac ma opluj.“ drgla som ho. Harry sa iba smial. Všimla som si že nemá tričko iba mikinu .. „Harry to bolo divoké čo, rada by som spoznala tú šťastnú ?“  ukazovala som iba na holé telo a na ňom mikinu. „Ver mi nechceš ju spoznať“ vyškieral sa. Nechápala som ale račej som na to kašlala. Keď sme dorazili domov .. hentých 3 ožranov sme hodili na koberec do obývačky a ja som sa šla osprchovať. Sprcha mi spravila dobre, všetky svaly sa mi uvolnili, lahla som do postele a zaspala jak malý medveď ... 
Ráno ma zobudil obrovský vreskot. „Ty chumaj sprostý..“ počula som ženský hlas. Rýchlo som zbehla dole. „To je ona?“ vrieskala na Louisa drobná bruneta a pri tom ukazovala na mňa. „Ale ona ma iba doučuje!“ mierne zvýšil hlas Louis. „A preto musí bývať s tebou?!“ hovorila už miernejšie ale stále kričala. „Pretože býva ďaleko a neoplatilo by sa jej dochádzať sem každý deň“ Louisovy už praskli nervy a kričal hlava, nehlava. Pomaly som sa presunula k Zaynovy. „Kto je to?“ zašepkala som. „To je Louisova priatelka a myslí si že ju s tebou Louis podvádza“ potichu mi odpovedal Zayn. Iba som sa uškrnula. Podišla som k nej a pekne jej to vysvetlila. Ako to povedať... No ručne, stručne. Jednu som jej strelila nech sa upokojí. Louis jej všetko vysvetlil. Na mňa bola ešte stále nahnevaná že som jej vlepila.  No potom sme si to všetko vydiskutovali. 
___________________________________________________________________
„Však to je jasné, že vydiskutovali. Inak by som tu nesedela.“ vyškierala sa Eleonor. „No dobre ticho, nech ti to už dopoviem.“ smiala som sa. El iba prikývla a počúvala.
„Tak ako som povedala vydiskutovali sme si to. Ty si sa stala mojou priatelkou.“ usmiala som sa na El. Ona mi úsmev iba opätovala a ďalej počúvala.
_____________________________________________________________________

„1. august čas na dovolenku, pobalte sa!“ vrieskal na celý dom Harry. „Čože?! Žiadna dovolenka nebola v pláne Louis.“ nadvihla som obočie a zadívala sa naňho vražedným pohladom. Iba sa uškrnul. „No hibaj sa pobaliť!“ stále sa vyškieral. „Ale ja nemám peniaze na dovolenku a musíme dokončiť tú francúžtinu!“  zvíšila som hlas. „Prestaň platíme my. Zajtra odlietame a tú franinu dobehneme potom“ usmiala sa a postrčil ma do izby. „Hej Louis!!“ ešte som naňho zvrieskla z izby. „Kde ma to chcete uniesť“ zasmiala som sa. „Karibik drahá“ odkričal mi naspäť. Wow! To bude vzrúšo. Aspoň na niečo je dobré poznať tieto slávne hviezdičky. Tento deň ubehol rýchlo a ráno som už nastupovala do lietadla.. Tam som sa usalašila na sedačke v prvej triede a zalahla. Toto bude ešte dlhá cesta ...
„Mia pre Boha!“ .. pocítila som že ma niekto drgá.. „Čo? Kde?“ nechápavo som kukala okolo seba. „Ty si jak nejaký medveď  furt v kuse sa hmýriš, nemáš pokoja?“ naťahoval sa Harold, ktorý mal miesto vedľa mňa. „Hee?“ zagánila som naňho.  „Aké hee? sadni si na svoje miesto a nerozvaľuj sa tu po mne.“ mrnčal. „No tak sa neposer“ sadla som si na kreslo a zadívala sa von oknom. „Kedy tam už budeme?“ potichu som sa spýtala. „15 minút“  nezaujato mi odpovedal. „Miaa!! Vieš že ťa ľúbim?“ vyškieral sa na mňa Niall. „Nie nedám ti moju bagetu!“ vyplazila som mu jazyk. „Tak nič“ odišiel so sklonenou hlavou. Ten chlapec je veľmi divný, stále iba jí. „Pripútajte sa, pristávame“ oznámila nám milo vyzerajúca letuška. Harry na ňu žmurkol. Iba som nad tým pretočila očami. No vadilo mi, že to spravil ale neviem prečo. Proste mali ste už taký pocit, že najradšej by ste tú osobu zabili ale keby sa jej niečo naozaj stane tak by ste to neprežili? Tak presne toto prežívam pri ňom. Čo to je? Musím sa z toho dostať !!Nie nemôžem s ním nič mať!! .. Pfú.. Cez letisko sme rýchlo prekĺzli, a už som sedela v aute. Vystúpila som pred tým najluxusnejším hotelom .. podla mňa na celom svete. „Vrískam si!“ zakričala som po slovensky. Iba na mňa kukli. „Použi google translate !!“ Smiala som sa a už som mierila na recepciu. Po chvílke .. keď sa Harry dorozprával s „roztomilou a sexy“  (ako ju nazval on ) -_- recepčnou nám už podával kartičky od izieb. „Sorry ludia ale mali už iba 3 izby, takže sme po dvoch. Popárujte sa.“  .. „Toto nemyslíš vážne“ vyhŕkla som. „Sorry cica, ja s tým nič nenarobím“ žmurkol na mňa. „Ak nechceš prísť o zuby tak toto už nerob“ zavrčala som. Všetci sa začali smiať ja som iba vytrhla z baranovej ruky kartu a šla si hladať izbu. Keď už som mala vybalený kufor niekto zaklopal na dvere. „Áno?“ povedala som nezaujato. „Mia? Môžem?“ vošiel do izby Niall s kufrom v ruke. „No.. budeš tu somnou na izbe?“ usmiala som sa naňho. „Ak môžem?“ nahodil pohlad neviniatka. „Mám na výber trulo?“ smiala som sa. Vtedy sa už zasmial aj on. „Popravde nie.“ vyplazil mi jazyk a hodil sa na postel.
Všetci sú na Harryho a Louisovej izbe .. prišla už aj Eleonor, Perrie a Daniell .. Toto bude ešte ťažšie keď tu majú frajerky. Nevadí ja to zvládnem, vidím že medzi Zaynom a Perrie to pekne chrčí. To by sa mohlo podariť.. musím ich rozdeliť inak Zayn nepodstúpi čo mu prikážem. „Mia?“ práve mi vtrhol do izby. „Čo?“ kukla som naňho sponad knihy, ktorú som práve čítala. „Nejdeš na pláž?“ jemne sa usmial. „Ale hej“ uškrnula som sa. „Mám ťa počkať alebo dojdeš?“  .. „Počkaj ma“ toto sa dá využiť, konečne zistím či je to ten správny. „Sadni si na postel, ja sa prezlečiem.“ pomaly som odkráčala do kúpelne kde som sa aj prezliekla. Vzala som do ruky krém na opalovanie a podala ho Zaynovy. „Ak ťa smiem poprosiť“ iba sa uškrnul. „Vieš Mia, neviem či si si to všimla ale medzi mnou a Perrie je to zvláštne. Neviem čo mám robiť. Mám sa s ňou rozísť?“ hovoril a pritom mi rozotieral mlieko na chrbát. „Podla mňa to už medzi vami lepšie nebude, ja by som sa na tvojom mieste s ňou rozišla.“ super ide to podla plánu. „Aj to spravím, ďakujem za radu. A hotovo“ jemne som sa otočila ale stále som mu klačala pri kolenách. „Takže si nezadaný?“ nahodila som flirt pohlad. (:D:D:D) „Presne“ usmial sa. „Tak potom môžem spraviť toto..“ zatlačila som mu na hrúdník pričom si lahol. Postavila som sa nad neho na štyry a jemne ho pobozkala. Rýchlo ma pretočil, čiže ležal na mne a vopchal mi do úst jazyk. Ruka mu pomaly skĺzla do spodného dielu mojích plaviek. Strčil do mňa 2 prsty a začal nimi pomaly kmitať, privádzalo ma to do šialenstva. Už som cítila že sa dostavý môj vrchol začala som panvou prirážať proti pohybu jeho prstov. V tom momente sa to stalo. Telo mi zamrzlo.. nedýchala som iba si užívala ten krásny pocit.  „Aaach“ jemne som vydýchla, postavila som sa a utekala pri dvere. „Tak ideš?“ zavrčala som a uškrnula sa. Pribehol ku mne a capol ma po zadku. V tom momente som ho drsne oprela o stenu. „Na toto si nezvikaj chrobáčik“ jemne som mu jazykom prešla po hornej pere a vyšla z izby. Počkala som ho pri výťahu, zviezli sme sa dole a pobrali na pláž... Na pláži to prebiehalo do cela nudne .. vlastne pre mňa veľmi nudne, celý čas som iba ležala a čítala knihu. Do mora som sa išla iba namočiť a aj to iba vtedy keď už som skoro bola upečená. Chalani s babami sa tam bláznili a Zayn s Perrie si dali pauzu. Perrie to zobrala v pohode, že už aj ona to videla, že to nebolo také ako predtým. Tak si jednoducho od seba chcú oddýchnuť. Ja už sedím na izbe a prezerám sa v kufri, že čo by som si obliekla na večeru. Nechcelo sa mi v tom hrabať tak som si obliekla jemne letne šaty a medzitým som hodila Niallovy vankúš do hlavy nech nečumí ako sa prezliekam. „Nialler  nehanbíš sa?“ špatne som naňho pozrela. „Nie!“ vyplazil mi jazyk.  „No poď už lebo ti všetko zjedia“ vyplazila som mu jazyk naspäť a bežala som dole do reštaurácie, vzala tanier a začala si nakladať večeru. Po chvíľke sa prirútil Niall a začal brať všetko naokolo, ja som sa iba smiala a miešala si moju obľúbenú rajčinovú polievku. Dali sme si „romantickú“ večeru pri ktorej som sa smiala tak, že mi polievka tiekla z nosa. -_- ..  „Ideme do klubu“ pribehol k nám Zayn s pomarančom v ruke. „Ale čo ani deň voľný a už ide hľadať babenky že?“ .. Iba na mňa špatne kukol. „Trhni si!“ drgol mi do ramena. „Sa správaj čo som ti ja nejaký kamarát?“ odvrkla som a odišla do izby. „A nikam nejdem kocúrik?“ ešte som stihla zvriesknuť aby to počuli všetci ľudia v reštaurácii.


„Tak mi ideme“ oznámil mi Niall. „Keby niečo Harry je v izbe“ .. „Čo že ten nejde? Čo sa mu stalo?“  dodala som ironickým tónom. Niall sa iba zasmial a odišiel. Obliekla som si pyžamko čiže spodné prádlo a na to krátky župan a šla si na balkón zapáliť. Áno nikto nevedel, že som fajčiar. Však som mala akože 17 rokov. Ako som chcela tak som aj spravila. Vzala som si cigarety a môj oblúbený Jack Daniels zapalovač. Sedela som na prútenej stoličke a kochala sa výhľadom na mesiac odrážajúci sa na hladine mora. V tom mnou mihlo. Pocítila som ruku na ramene. „Čo je Harry?“ ani som sa neunúvala pozrieť. „Ako si vedela..?“ nedovolila som mu dokončiť vetu. „Proste som vedela... Čo chceš?“ ..“Postav sa!“ trhol ma za ruku a mňa hneď vystrelo. Oprel ma o stenu a pomaly sa približoval. „Prepáč miláčik ale si na mňa mladučký“ zaškerila som sa. „Jáj ty potrebuješ takého akého si mala v klube čo??“ pomaly sa odsunul a dal dole hlavu. „No niečo také..“ stále som sa škerila. „Tak prečo sa potom brániš keď sa ti to páčilo“ žmurkol na mňa. „Č-čo? O čom to hovoríš?“ pozerala som naňho ako na zjavenie. „No predsa to čo sa stal v klube. Snažil som sa .. a ty si ma ani nespoznala“ nahodila som poker face. „Neverím ti!“ odvrkla som. „Chceš dôkaz?“ .. „Aký dôkaz?“ preľaknuto som vyvalila oči. V tom momente si stiahol tričko a otočil sa mi chrbtom. Bolo tam jasne vidieť škrabance. „Pripomína ti to niečo?“ zasmial sa. „Sama si mi povedala že budeš moja.. tak prečo sa brániš?“ zase sa ku mne priblížil. Teraz som mala možnosť zacítiť tú vôňu. Všetko sa mi premietlo v hlave. V aute!! Harry nemal tričko! To .. to neni možné. „To nie je pravda“ .. „Ale je. Inak na sedemnástku si pekne náročná.“ .. „Ale ja nem..“ zasekla som sa. „Čo nemáš?“ kukol na mňa. „Nič..“ sklonila som hlavu. Dobre tak aspoň prvého mám preskúšaného. Až moc .. brr. „Choď preč!“ jemne som zvýšila hlas. „Ale prečo? Veď sa ti to páčilo.“ vyškieral sa. Drsne som ho oprela o stenu. Jazykom som mu prešla po perách a letmo pobozkala. „Pretože ti spravím niečo čo s teba vyrazí dušu“ zavrčala som. „Nech sa páči“ zasmial sa... „Ako si želáš“ odpovedala som zvodným tónom ..


4.    kapitola – rozuzlenie



„Pretože ti spravím niečo čo s teba vyrazí dušu“ zavrčala som. „Nech sa páči“ zasmial sa... „Ako si želáš“ odpovedala som zvodným tónom .. Nie nie nie!!! Nemôžem to spraviť!! nesmiem sa nechať prezradiť! .. Iba som ho odsotila „Raz sa to stane ..“ zavrčala som a odišla si zapáliť ďalšiu na balkón.
„Počkať? Čo? Prečo?“ iba som naňho kukla spod mihalníc. Bol prekvapený, srdce mi búchalo, je taký mladý a nevinný, za nič nemôže, nedokážem im to spraviť, už to nedokážem robiť. Prečo som sa na toto nechala na hovoriť. Na troch !! ..  Je to veľmi ťažké a moje svedomie to už nezvláda. Nevládzem už. Toto už voľajako dokončím a prestávam, peňazí mám dosť do konca života. Len či mi to čo robím, život nezničí. Zatiahla som do plúc posledný velký ťah a zahasila cigaretu. „Harry choď preč!“ zvrieskla som a pomaly mi začala tiecť slza. „Mia? Deje sa niečo priblížil sa ku mne.“ .. „Nie som MIA!!!“ .. a kurva toto nie!! .. „Čo ?“ pozrel na mňa z prekvapeným výrazom.. „Nič!  Vypadni kurva!! Padaj!!“ z očí sa mi valil prúd sĺz, prečo som to povedala!! Všetko sa pokašle! Iba sa zdvihol a odišiel.

Ráno som sa zobudila okolo 10tej Niall ešte spal, obliekla som sa, umyla a šla na raňajky. Po ceste som stretla Harryho. „Harry? Prosím ťa to čo som včera povedala som ani neviem prečo povedala, šiblo mi v hlave“ vystrúhala som divnú grimasu. Harry sa iba zasmial. „V pohode chápem, a už si v poriadku?“ prikývla som hlavou a jemne sa usmiala. Po raňajkách som sa vybrala k bazénu. Nie čo tu robí?! Je to on. Zbadal ma, vyceril na mňa úžasné biele zuby a štíhla vypracovaná postava sa pohla smerom ku mne. Objal ma a dal mi bozk na líce. „Arielle“ jemne vzdychol. „Marko čo tu robíš?“ hovorila som po slovensky .. Marko je vlastne Marcus.  „Prišiel som za tebou, potrebujem vedieť ako ti to ide, a potreboval som ťa videť.“ letmo ma pobozkal na pery. „Zoznám ma s nimi Mia“ zaškeril sa. „Skutočne ste sa na mňa uškrnuli pán Marcus“ .. „Samozrejme slečna Thajson.“ obaja sme sa zasmiali. „Chýbala si mi“ znovu ma objal. „Aj ty mne“ usmiala som sa naňho. Znovu ma pobozkal ale tento krát z toho bolo cítiť vášeň. „Nezahráme si?“ uškrnul sa. „Marko veď vieš že s pozíciu subky som už dávno skončila a ty ňou nebudeš ako ťa poznám pán dominant“ uškrniem sa. „Pravda“ prikývol. „Tak si teda počkám na chlapčekov, no poď mi ich ukázať“ chytila som ho za ruku a ťahala k lehátku kde boli všetci okrem Nialla, Perrie a El. „Chalani toto je môj dávny priateľ Marcus“ usmiala som sa a podišla im za chrbát aby ma nevideli „toto je Liam, toto Louis“ jemne som chytila Louisa za plece a prikývla na marcusa hlavou aby vedel že je to jeden z troch „Toto je Zayn“ zase som prikývla hlavou „A toto Harry“ znovu som prikývla hlavou. „Tamto je Daniell, Liamova priateľka“ .. „Velmi ma teší“ usmial sa a s každým si podal ruku. Zayn, Louis a hlavne Harry sa naňho divne pozerali na rozdiel od Liama ktorý sa úprimne usmieval.  „Ari ... Ehm ehm .. Mia môžem s tebou hovoriť?“ jemne sa mi rozbúchalo srdce, čo som spravila zle? nechcem aby bol nešťastný a nahnevaný, musím mu prinášať radosť a teší ma keď mu ju prinášam. „Arielle oni sú z teba úplne hotoví, videla si ako na mňa zazerali? Oni sú vážne namotaní“ žmurkol na mňa a venoval mi žiarivý úsmev. Rozplývam sa nad jeho žiarivo bielymi zubami, žiarivo modrými očami a nádherným telom. Plavky mal zavesené na bedrách a viseli z neho, dokonale to zvýrazňovalo jeho úchvatnú postavu, Marko na svoj vek 28 rokov vyzeral velmi mlado ale zato neskutočne sexy. To všetko čo som s ním zažila sa ani nedá opísať, ale aj to všetko čo som koly nemu spravila sa nedá opísať. Jemne sa ku mne naklonil a pobozkal ma. Opäť tie motýliky v bruchu, závrat v hlave a zatmenie mozgu. Jemne mi skusol peru a nežne ma pobozkal na čelo. „Už budem musieť ísť Arielle lebo ťa tu prehnem cez bar a pretiahnem ťa tu a teraz“ hovoril vážne. Je to on môj Marko, presne takéhoto ho poznám. Skusla som si spodnú peru a žmurkla naňho. „Toto už nerob“ zavrčal a rukou mi prešiel od zadku po chrbte, chytil ma za vlasy a naklonim mi hlavu do zadu. Letmo ma poboskal na krk „Zbohom“ pomaly sa otočil a odišiel. Znovu je preč. Prečo mi to robí? Zase sa prejavuje to čo sa nemôže prejaviť! Nemôžem sa zamilovať!! Musím sa rozptýliť. „Zayn? Poď sem?“ zavolala som a zvodne som sa naňho usmiala. Pochopil to a vydal sa smerom ku mne ..


Musím sa rozptýliť. „Zayn? Poď sem?“ zavolala som a zvodne som sa naňho usmiala. Pochopil to a vydal sa smerom ku mne ..
Čo to robím?! Som hlúpa? „Nie Zayn nechoď sem“ iba na mňa divne kukol, mikol plecami a odišiel za ostatnými. Dovolenka prebehla do cela rýchlo, už som si v posteli preskúšala aj Louisa.
_______________________________________________________________
„Prepáč El nechcela som aby si to vedela. Je mi to naozaj ľúto.“  „Kašli na to Arielle, prosím ťa pokračuj“ smutne na mňa pozrela.
________________________________________________________________
Keď sme opäť dorazili do Londýna rozhodla som sa, že chalanov zoberiem na Slovensko. Miesto kde všetko skonči. Opäť sedíme v lietadle a zapíname si pásy kvôli pristávaniu. Nakoniec sme šťastne pristáli a už sme aj ťahali kufre smerom k 8 miestnemu taxíku. „Tak ja vás zoberiem asi do najlepšieho Hotela v Bratislave.“ iba prikývli a nasledovali ma. V hoteli som všetko za jednala mali sme obrovský strešný  apartmán  všetci spolu. Veď predsa tu nebudeme dlho. „Tak oblečte sa, zbehneme do reštaurácie na večeru a potom vám chcem niečo ukázať.

Najedla som sa ako keby naposledy v mojom živote. Do kabelky nahádzala potrebné veci ktoré mi Marko nechal doniesť do hotela. Schytila Zayna a Harryho pod pazuchu a ostatní nás nasledovali. Prirazili sme k starému opustenému skladu. „Čo to je? Mia kde sme?“ nevinne na mňa pozrel Niall tými veľkými modrými kukadlami až ma pichlo pri srdci.  Nie z ľútosti ale z nedočkavosti. Vošli sme do miestnosti s 5timi stoličkami. „Sadnite si!“ zvrieskla som... „Alebo nie nepočúvajte ma!! Bežte ujdite!!“  začala som vrieskať a oni sa rozbehli k obrovským dverám a bežali čo im sily stačili..
__________________________________________________________________

„Odvtedy som ich nevidela, asi ani ty. A zmenila som sa. Už som skončila so všetkým zlým. Chceš vidieť ten sklad kde sa to stalo El?“ jemne som na ňu kukla spod mihalníc. „Samozrejme, chcem vidieť to miesto kde si si všetko zlé uvedomila Arielle“ usmiala sa na mňa. Úsmev som jej nežne opätovala. „Tak poďme!“

Nasadli sme do taxíka a vyrazili sme. Keď sme dorazili, zaplatila som taxikárovi, ktorý bol vlastne Marko ale to El netušila a vyrazila dnu. „Poď“ po postrčila som ju.

„Padaj kurva!“ zvrieskla som na ňu a priložila jej zbraň ku chrbtu. „Pre Boha Arielle čo to robíš?“  rozplakala sa. A v tom uvidela chalanov zviazaných, špinavých a potichu vzlykajúcich na stoličke. „Ty! Ty! Ty si ma s tým koncom oklamala! Ako si mohla! Myslela som že sme priateľky!“ iba som sa uškrnula a položila ju na 5 stoličku. Áno bolo ich tam iba 5. „No vieš teraz nahradíš Zaynovo miesto! Chudák chlapec to už má za sebou“ hrozivo som sa zasmiala keď som jej ruky viazala zozadu o stoličku. „Nerob to! Pusť nás! My to na teba nepovieme..“ plakal mi tam Louis. „Ale chrobáčik, to si myslíš že som taká hlúpa? Pozri! Teraz budeš trpieť“ kútiky som zdvihla do krásneho úsmevu a Eleonor som schytila pod krk a postavila ju pred neho. Pomaly som ju vyzliekla. Zobrala nôž a začala robiť jemné pohyby po jej bruchu. Zvrieskla keď som jemne zatlačila a z miesta pod pupkom začalo tiecť trochu krvi. „Prestaň !! Prosím!! Eleonor milujem ťa!! Mia! Nebuď hlúpa! Prečo to robíš?!“  plakal, priam do slova reval Louis.  „Drž hubu!“ vlepila som mu. „A ináč chlapci chcete sa dozvedieť pravdu?“ s uslzenými očami prikývli. Eleonor som opeť položila na stoličku a spustila : „Moje meno nieje Mia a niesom Slovenka ktorá má 17 rokov a doučuje Louisa francúžštinu.“ uškrnula som sa na Louisa. „Volám sa Arielle som francúzska a mám 24 rokov.“ tentoraz som si užívala ich prekvapené pohlady. „Takže koniec pičovinám ! Kto bude ako prvý nasledovať Zayna?“ zasmiala som sa hrozivým smiechom, schytila Harolda za brčkavé vlasy a prudko ho postavila na nohy. „Keď sa chlapčekovi z roku 1994 život skončí, pásikovi sa ostrá čepeľ v hrudi zatočí.“ hodila som letmí rým smerom k Louisovy, zbraň som priložila v Hazzovmu spánku „Budeš mi chýbať baranček“ letmo som ho pobozkala a starou budovou bolo počuť už iba výstrel. Chudučké, vysoké telo sa pomaly zložilo na zem, oči dokorán otvorené som jemným pohybom rukou zatvorila. „Keď sa chlapčekovi z roku 1994 život skončí“ pomaly som sa priblížila s nožom v ruke k Louisovy. „Pásikovy sa ostrá čepeľ v hrudi zatočí“ dokončila som rým a vrazila Louisovy nôž do hrude, mierne s ním zatočila a užívala si vreskot, ktorý sa ozýval z Louisových úst, sprevádzaný hlasnými vzlykmi Eleonor, Liama a Nialla. „Takže 2 máme za sebou. „ďalej, hmm ktorý pojde ďalej“ škrabkala som sa za imaginárnu priadku a sama som sa na tom zasmiala. „Vstávaj! Chceš byť so svojou láskou?“ uškrnula som sa na ňu. „Ano! Zabi ma!! Zastrel ma!! Už nemám prečo žiť!“ zvrieskla na mňa. Vlepila som jej že znovu padla na stoličku. „To ako sa somnou rozprávaš?“ položila som jej otázku  mierne zvýšeným hlasom. „Poď!“ zchytila som ju za lakeť a ťahala k Niallovy. „Predsa ho nenecháš zomrieť ako panica“ uškrnula som sa. Pomaly som stiahla Niallovy gate a prešla mu po celej jeho dĺžke. „No Niall nemáš sa za čo hanbiť, Eleonor sadaj!“ Eleonor s plačom poslúchla no lenže po chvíľke si to začali obidvaja užívať. V momente keď naraz vyvrcholili  a Eleonor zaklonila hlavu som jej ostrou čepeľou noža prešla po napnutej krčnej žile a v tom momente už ležala na zemi pod Niallom v kaluži krvi. Niall s Liamom začali vrieskať! „Držte huby! Budte chlapy! Aj tak zomriete ale čo vám poviem už ma nebaví hrať sa. Rozlúčte sa. Niall s Liamom na seba hodili pohľad lásky. „Čo ste teplí?“ zavrčala som. Pomalyčky som podišla k Liamovy s rukami za chrbtom. „Pravá alebo ľavá?“ uškrnula som sa. „Pravá“ zvrieskol na mňa no keď to povedal hlas sa mu ku koncu zlomil a začal vzlikať. No po výstrele z mojej zbrane už ležal nehybne na zemi. Niall iba sedel a kukal pred seba, čakal už na to. „Sprav to prosím“ pozrel na mňa so zaslzenými očami. „Ach anjelik, ty mi budeš chýbať najviac, tá tvoja krásna rozkošná tvárička, s tebou si ešte pohrám“ pobozkala som ho na líčko a prešla nožom po pravom stehne tesne pri jeho kamarátovy. „Prečo?? Prečo mi to robíš?“ zavzlikal. „Pretože chcem“  pozrala som do jeho očí a znovu som prešla nožom po jeho jemnej pokožke, no tentoraz to bolo líce. „Nebudem ťa už trápiť“ odvrkla som a odrezala prešla ostrou čepeľou noža po krku. Zrútil sa na zem a ostal nehybne ležať. „Hotovo!“ zakričala som a do miestnosti vošiel Marko a Zayn. „Miláčik konečne“ podišiel ku mne Zayn a jemne ma pobozkal na šiji. „Chcela som sa pohrať“ zasmiala som sa a nežne ho pobozkala. Marko ma iba objal. „Sestrička budeš mi chýbať“ .. „Aj ty mne braček, nechcem sa sťahovať, ale musím. Škoda že už končíš. A pochvál malú Amy, tak krásne zahrať že som jej mamička. Na tvojom mieste by som bola veľmi hrdá na svoju dcérku“ zaškerila som sa. Vyšla pred budovu, nasladla na morotku za Zayna a medzitým podpálila moje falošné doklady slečny Arielle a Slečny Mii .. Hmm ako vám to povedať. Moje meno je Samantha McGover a som obyčajná 24 ročná Američanka...