nedeľa 3. novembra 2013

Nobody Knows What I Know 17.časť

Áno pridávam ďalšiu časť ! Neuveriteľné ja viem .. neviem sa donútiť napísať Ďalšiu :( Toto ma prinútila Story Of My Life :3 <3 Najkrajší klip na svete .. Čo si myslíte Naozaj Dory nenávidí Harryho? Alebo k nemu niečo cíti? Alebo niečo cíti k Mattovi? Komentujte Ďakujem vám za predošlé komentáre ! 6 WOW! <3 Ani som neverila :) Inak všimli ste si že nejak *ebe na tu knihu o Mattovi? :D A ja neviem prečo :DD

„Don't you ever say I just walked away, I will always want you..“  jemné tóny vychádzali z môjho hrdla, počas horúceho kúpeľa. Stále rozmýšlam nad Harrym  Vieš veľmi mi pripomínaš jednu ženu, ktorá mi ničila život no aj tak som ju miloval myslel to vážne? Keď som sa vrátila za Mattom, všetko som mu musela povedať. No túto vec som si nechala pre seba, možno mu to poviem ale keď bude správny čas.  Chápem, že chce všetko vedieť je to jeho práca ale toto je moja minulosť a moje súkromie. Prestáva ma táto hra baviť  a to som ešte ani nezačala. Je mi Harryho ľúto ale zaslúži si to a aj ostatní za to čo mi spravili. Po pravde v určitých momentoch mi aj prišlo, že sme si s Harrym blízky no potom prišiel úder kedy to úplne pokašlal ako napríklad vtedy ..
Pamätám si ako som ležala na gauči a hrali sme vadí nevadí, bolo to asi v polke augusta..
„Niall vadí, nevadí?“  Niall namiesto odpovedi iba naznačil hlavou nie ..
„Hmm no tak, sprav kotrmelec vzad“ Liam ceril zuby akú ťažkú úlohu mu zvolil .. Naše tváre sa nedali prehliadnuť, boli sme prekvapený ako ho mohla napadnúť takáto sprostosť.
„Oh Liam ty si zo mňa robíš srandu?“ ale Liam dobre vedel prečo Niallovy túto úlohu dal. Niall totiž práve zjedol 2 hamburgery a veľkú kolu.
Liamova odpoveď bol len úškrn od ucha k uchu.. Niall sa teda s povzdychom presunul ďalej od nás, ale na naše prekvapenie spravil ukážkový kotúľ vzad! Nemohol si odpustiť víťazoslávnu poklonu. A my sme mu ponúkli zaslúžený aplauz. Smiech sa rozlieval po celej miestnosti.  Až ho prerušil Niall ..

„Hmmm Harry. Vadí nevadí?“
„Nevadí“ usmieval sa Harry..
„Pobozkaj Dors na zadok!“ teraz sa smiali všetci okrem mňa! Myslím, že som splývala s tým červeným gaučom! Harry sa iba šibalsky usmial. „To mám bozkávať tak veľký zadok?“
Velmi dobre vedel, že na zadok som háklivá. Jediná vec, ktorá mi  na mne vadila. Ušiel sa mu jeden vražedný pohlad.
„Srandujem“ jemne sa usmial, prisadol si ku mne... keď boli naše pery tesne pri sebe, citíla som jeho horúci dych, jemné kučierky mu šibalsky odstávali a mňa jemne šteklili na tváry. Vtedy keď sa mohla stať velmi príjemná vec ma prudko zodvihol a prehodil si ma cez rameno! Môj vreskot aj so smiechom chalanov sa niesol celým domom. V tom momente ma Harry pohryzol do zadku! Až vtedy som zrevala ako ešte nikdy. Do očí mi vhŕkli slzy a celá tvár mi očervenela v momente ako ma položil na zem, sa mu hlava otočila asi o 180 stupňov, ruka mi vyletela a tento krát mal Harry červené líce. Nohy sa mi rozbehli a zamkla som sa v izbe. Problém nebol v otm, že ma pohrýzol. Áno sranda to chápem, áno aj to bolelo, ale problém bol v tom, že  toto mi robieval Dominik a on to dobre vedel! Vedel to a aj tak to spravil! Vedel, že mi ho to pripomenie. Vedel..
Vždy to pokašlal a toto bolo asi najmenej bolestivé, preto s týmto neskončím a dokážem, že Harry má na krku predaj drog! Aj keby to nebola pravda! ..
Voda už bola vlažná, bolo načase ísť spať.. V mobile som si našla neprijatý hovor od matky, ty kokos neverím, že si na mňa spomenula. A SMSku od Harryho: -Ahoj kráska čo by si povedala na raňajky v mojej spoločnosti? Harry -
Ha! Plán vychádza. Vnútorná pani sa skoro nevidene usmiala popod fúz.
-Samozrejme, už som si myslela, že si na mňa zabudol. Dory-
Odpoveď dorazila ihneď: -Vôbec! Čo si ty o mne myslíš?! Zajtra o 9:30 pred Starbucksom-
9:30?! To sa ešte len obraciam na druhý bok, no čo už..

Hra začína Styles ..


3 komentáre:

  1. Lubčika pridala časť! Nemáš náhodou horúčku?! :O Je to úplne úžasné :33 Jujky ona k nemu - k Harrymu - musí niečo cítiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Oooohhh :33 další část,nedivím se,že ti k tomu pomohlo SOML :') je to dokonalé,no ale zpět k příběhu....
    Úžasné,super,Dokonaléé :'O ;** Ona ho určitě miluje já to víím :33 musí! :D :'33 PS: Děsně se mi líbí ten konec :D ,,Hra začína Styles" :'3. Verča

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Je to dokonalé :O Milujem ťa! :D Aj ten príbeh :3

    OdpovedaťOdstrániť