sobota 31. augusta 2013

Nobody Knows What I Know 16.časť

tak po 100 rokoch pridávam ďalšiu časť .. dúfam že sa vám bude páčiť :) 4+ komenty a dám ďalšiu :-* :) A Ďakujem vám ktorý čakáte a preíčtate si to .. vaše komentáre ma velmi tešia a tlačia do písannia ďalšej časti )

Momente ako som vystúpila z auta ma oslepil blesk fotoaparátov.
„Si Darcy nezabudni!“ precedil pomedzi zuby Matt pritom ako mi preložil ruku cez jeho rameno.
Jemne som prikývla a usmievala sa do každého fotoaparátu, ktorý som stihla zaregistrovať. Vo vnútri nás usadili pár metrov od stolu kde sedeli One Direction. Asi desať krokov od nášho stolu som zaregistrovala Little Mix, ďalej tam bola Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus, Taylor Swift. Ďalej tam nemohli chýbať Justin a Selena. Samozrejme že tu boli aj známi herci ako napríklad Johny Depp, Channing Tatum s manželkou, Liam Hemsworth a tak ďalej.
„Dobrý deň pán Bomer, slečna.. Predávanie začne o 15 minút. Nech sa páči“ položila na stôl 2 poháre so šampanským, Matt jemne prikývol a čašníčka odišla.
Ceny dostali mám pocit, že tí ktorí si to naozaj zaslúžili. Po predávaní sme sa presunuli na after party. Tam som nastúpila ja.
Harry sedel pri bare a popíjal whisky. Môj zadok dopadol na stoličku vedla neho, barman predo mňa položil jedneho Jacka Daniellsa s ľadom. Moja ruka automaticky vystrelila a vzala pohár, ktorý som si jemne priložila k perám. Všimla som si že ma Harry pozoruje.
„Nepoznáme sa?“ skúmavým pohľadom prechádzal po mojej tvári.
„Ehm, je to možné som spisovateľka“  usmiala som sa. Jáj jak by som ti napchala ten pohár do krku Styles. Pousmiala som sa nad svojou myšlienkou.
„Je tu niečo vtipné?“ zmetene na mňa hľadel.
„Ale nie“ ...
„ A čo robí spisovateľka na afterpárty, na ktorú smú len vybraní ľudia?“
„Asi som potom vybraný človek“ koketne som sa usmiala. „Píšem knihu o Mattovi Bomerovi, tak chodím všade kde on.“
„Ten má ale šťastie“  milo sa usmial.
„Čo by si povedala keby sme sa šli prejsť, von odtiaľto“ vyvalil na mňa tie zelené kukadlá.
„Samozrejme prečo nie“ príjemne som sa usmiala a odprevádzaná jeho telom som vyšla von. Kráčali sme smerom k parku, všade bola tma no nebolo ticho. Zo všetkých strán bola počuť hudba z neďalekých barov.
„Ja vlastne ani neviem ako sa voláš“ zasmial sa, keď sme si sadali na lavičku.
„Tak to je milé“ smiechom som prerušila vetu „som Darcy“ iba prikývol a znova sa usmial.

Po krátko m trápnom tichu znova začal: „Vieš veľmi mi pripomínaš jednu ženu, ktorá mi ničila život no aj tak som ju miloval“ sklonil hlavu a hral sa s prstami. „Ona bola novinárka“ úsmevom prerušil svoju myšlienku „ niečo podobné ako si ty“

Moja tvár zamrzla. Nerozpráva on ..
„Volala sa Dorothée“ .. o MNE !

„Oh to je tá čo o tebe písala tie články?“ snažila som sa tváriť prekvapene. Smutne prikývol ...

„Ale nechajme minulosť minulosťou aj keď to bolí musím zabudnúť ..“
Toto nebol ten Harry, s ktorým som žila celý rok. Prečo? Prečo mi to nepodal skôr?
„Povedz mi niečo o tebe“ skenoval moju tvár.
„No volám sa Darcy, mám 20, mám rada špagety, nenávidím McDonald“ pri vyslovení toho známeho fastfoodu som sa striasla „aa čo ešte, aha mám panický strach z holubov a nenávidím namyslené celebrity.“ Vycerila som zuby keď sa na mňa prekvapene pozrel. No po chvílke sa začal smiať.. „Si divná vieš?“ sklonila som hlavu a mykla ramenami „Ale páčiš sa mi .. Pripomínaš mi Dory“ .. no čím to asi bude Styles, že by tým, že som to ja ?
Tak rada by som mu to povedala ale nemôžem, miesto toho som sa iba usmiala .. 

7 komentárov:

  1. Oooo môj bože! Ako môže byť ten Styles taký blbý?!!!!! Tou blbosťou mi pripomína teba :-* Juj je to úúúúúúúúžasnéééééé ! :3 A prekonávaš sa Lubica!!! :DD Len tak ďalej ! :33

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ty debil! :DDD prečo ti pripomína mna bože :D hnupe! :D Ďakujem :3

      Odstrániť
  2. Aaa konečně :D ani nevíš jak dlouho stepuju a kontroluju jestli si pridala novou čáást :33 Úžasné jako vždy Avv Další :')) Verča

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Další prosím :33 úžasné <3

    OdpovedaťOdstrániť
  4. ďalej,ďalej,úžasnééé :33

    OdpovedaťOdstrániť
  5. je to úžasné :-) chúďa Harry :-(
    rýchlo ďalšiu prosím

    OdpovedaťOdstrániť
  6. Dokonalosť :'33 Prečo nepíšu rovnako ako ty? :O rýchlo ďalšiu <3

    OdpovedaťOdstrániť