1.7. 2013
Celý školský rok prešiel podľa mojich predstav, rubriku o One Direction
čítalo čím ďalej tým viac ľudí, vďaka tomu som preskočila jeden ročník. Po
letných prázdninách nastupujem do 3. , s chalanmi som sa rozlúčila. Do
cela mi prirástli k srdcu ale čo narobím, život ide ďalej. K Harrymu
sa nasťahovala Taylor a k Louisovi Eleonor. Veľmi som sa s nimi
nebavila. Vlastne som ani nemala prečo, veľa času som strávila s Liamom
a Niallom. Boli to ako moji dvaja starší bratia. Musela som sa pousmiať
nad mojou myšlienkou. Ana už skončila školu a môže sa predstavovať ako
šéfredaktorka módneho časopisu ELLEUK. Kto
by to na ňu povedal.
Užívala som si samotu a pokoj, sledujem obľúbený seriál a tlačím do
seba kúsky pizze. Po dlhej dobe som sama. Nie že by mi to veľmi chýbalo ale
dakedy sa človek potrebuje odreagovať a usporiadať si myšlienky. Za ten
čas čo som bývala u Harryho a Louisa som si zvykla na šokové
vstávanie a teraz neviem nejako je
tu ticho a nudne. Mala by som si vymyslieť plán na dnes.
„Ana čo robíš dnes večer?“
„Momentálne som kvôli tebe vyskočila zo sprchy a ty sa pýtaš takú otázku?
Bože Dors kde máš rozum?“ udivene som pozrela na telefón. Kriste toto nemyslíš vážne veď ťa nevidí krúti hlavou moja vnútorná
bohyňa a obočie má v jednej priamke. V duchu na ňu zagánim.
„Si hlúpa!“
„Ja viem preto ma tak miluješ“
„Of Course Anuška“
„Aká Anuška ! Dora hlúpa“ moju tvár zdobil škodoradostný úškrn. Vadilo jej keď
jej tak hovorím.
„Dobre Bože.. Slečna Anastasia poctíte ma dnes večer vašou maličkosťou
a vyrazíte si so mnou užívať nočný život?“
„Samozrejme že áno! Bože tak dávno sme nikde spolu neboli“ kútiky mojich úst sa
zvlnili do radostného úsmevu.
„Tak teda sa pre teba stavím okolo 11stej na taxíku. Dobre?“ jemne si na
kuchynskej linke poklepkávam dlhými gélovými
nechtami červenej farby.
„Dobre, Dobre už mi je zima. Dovolíš mi sa dosprchovať?“
„Nie zakazujem ti to“ zamrmlala som a pretočila očami.
„A ja ťa ako vždy poslúchnem“ cítim ako sa uškŕňa.
„Víš čo .. Čáu, Čáu maj sa jak chceš. Alebo skôr jak nechceš“ a zrušila
som hovor. Moju tvár zase zapĺňal škodoradostný úsmev.
Čerstvo osprchovaná a voňavá som otvorila skriňu a vytiahla
z nej premyslený outfit.
Hnedo-zlaté šortky a čierny top so zlatými vybíjancami som zahalila
priesvitnými saténovými šatami, obula som si obyčajné čierne čižmy
a doladila to zlatými náušnicami a elegantnou čiernou taškou so
zlatou reťazou. Oči mám jemne zvýraznené čiernou špirálou a orámované
ceruzkou na oči. Aby vynikli moje plné pery, na ktoré som mimochodom veľmi
pyšná, som si na ne naniesla tmavočervený rúž.
Taxík už stojí pred domom a ja pomaly zamkýnam dvere a kontrolujem či
mám všetko čo potrebujem.
„Pohni si Ana lebo ten čas preplácaš ty!“ vrčím do mobilu. Neznášam keď sa
dohodneme na určitom čase a niekto mešká!
„Sorry Bože no už som tu.“ strkala sa do taxíku a pritom ako inak nadrbala
hlavou o strop auta.
Nemohla som si nevšimnúť ako taxikár zadržiaval smiech a ja som nad ňou
iba pokrútila hlavou.
„Vieš ako neznášam nedochvíľnych ľudí?“
Iba sa uškrnula a bola ticho. Ako inak typická Ana. V aute sa
rozlialo ticho sprevádzané tichou hudbou z rádia.
„Ehm.. tu zastavte“ nesmelý úsmev na taxikára asi zapôsobil, pretože nás
vyložil a peniaze nezobral.
V discoklube to smrdelo alkoholom a cigaretami ale aj mužským pižmom
zmiešaným s drahými ale i lacnými voňavkami.
„Jeden Sex on the Beach a jednu Piňakoládu prosím“ počula som ako Ana
provokatívne oznamuje dobre vyzerajúcemu chlapíkovi našu objednávku. Barman mal
tmavé vyčesané vlasy a tmavé modré oči. Keď sa usmial odhalil rad krásnych
bielych perál. Ale Ana ho videla prvá. Takže
smola Dory vysmievalo sa mi vlastné svedomie. V treťom boxe sprava som
zbadala niekoho koho by som tu v obyčajnom klube vôbec nečakala.
„Čo tu ten robí?“ zamumlala som si potichu.
„Kto?“ tak asi nie až ak potichu. „Harry a je tu aj Liam! aha aj Niall !
Ana oni sú tu všetci. Že ich ideme aspoň pozdraviť“ nahodila som psie oči
a lahučko zažmurkala.
„Ach no dobre ale potom ideme hladať chlapov!“ kusla si do pery a jazykom
zakrúžila okolo slamky pričom žmurkla na pána dokonalého barmana...
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára