Silný úder do brucha. Ľavý hák, pravý hák. Zásah! Nikdy by si nemyslela, že sa dá na takýto šport. Nikto by nemyslel, že to milé, dobré a hlavne múdre dievča, z ktorého mohla byť úspešná detská doktorka, či právnička nebodaj aj voľajaká poslankyňa, na rozkošnú tváričku tentoraz už bez štipky radosti a lásky, na dcérenku na ktorú by mohli byť rodičia iba pyšní. Lenže už nemá byť na ňu kto pyšný. Všetci ju opustili, nechali ju tu samu napospas tomuto odpornému svetu. Všetci okrem neho. Jej najlepší priateľ, ktorý ju nikdy neopustil. Harry. Pozná ho od narodenia a najlepší priatelia sú až dodnes. Lenže Court k nemu cíti viac, no nepovie mu to. Nikdy! Vie, že by to všetko zničilo. Absolútne všetko. A to nechce, pretože tento chlapec pri nej stál aj v tom najhoršom, keď jej rodičia odišli do nového sveta. Jeden chybný krok a stalo sa to čo nikdy nikto nečakal. Odvtedy Courtney do auta už nesadla. Nesadla do ničoho čo malo 4 kolesá. Opustili ju. Ale ona to zvládne, nikdy neprestane veriť , že sú tam a strážia ju, dohliadajú na to aby sa jej nič nestalo. Lenže nestačila jej iba duchovná prítomnosť, potrebovala fyzickú, rozhodla sa, že všetok svoj žiaľ zakryje hnevom, ktorého sa zbaví iba jediným spôsobom. Bojom! Vďaka tomuto hnevu vyhráva najťažšie zápasy, poráža najlepšie boxeristky a dokonca aj boxerov. Jediné čo ju držalo na tomto svete bol Harry a Box. No lenže v jeden obyčajný deň sa všetko zmenilo, stratila aj to posledné na čom jej záležalo..
„A opäť je víťazom Courtney, kto by to čakal“ z veľkým úsmevom na tvári oznámil rozhodca pričom jej dvíhal ruku.
„Toto si ešte odpykáš“ zavrčala jej priamo do tváre Noemi. Krv jej tiekla z nosa a pokrivkávala počas toho ako snažila zísť z ringu dole. Jednoducho na ňu zagánila a nebrala jej vyhrážky na vedomie. A to bola chyba!
„Kde si?“ prikladala si pomaly telefón k uchu, pričom na displeji veľkými písmenami svietilo „Kučierka“
„Courtney?“ ozvalo sa z druhej strany linky, no nedalo sa povedať, že to bol Harry. Ten hlas jej bol veľmi povedomí. NOEMI!! Ale prečo má Harryho mobil? Pre Boha ! V hlavej jej znovu odzneli slová, ktoré počula dnes dopoludnia. Toto si ešte odpykáš.
„Kde je Harry? Čo si mu spravila? Zabijem ťa!“ hystericky kričala do mobilu a utekala dokola po celom námestí.
„Kľud srdiečko, už je po všetkom. Za kostolom hrdinka“ hrozivo sa zasmiala. Court netušila čo mu spravila, no mala tušenie. Bežala čo jej sily stačili. Nastúpila na autobus. Ona nastúpila do autobusu! Po 6 rokoch sedela v dopravnom prostriedku. Hlavou jej vírili všelijaké myšlienky. Chcela plakať. Posledná osoba, ktorú milovala ju možno už opustila.
„Nie!!“ vykríkla keď videla ako čierna teniska Adidas dopadá na Harryho tvár, a jeho tvár bola celá krvavá. Osoba celá v čiernom sa mykla a rýchlo utiekla. Pribehla k nemu. Kľakla si na kolená a zobrala Harryho do náruče. Slzy jej pomaly stekali po tvári. Smaragdové oči, ktoré videla dennodenne plné lásky a šťastia boli zrazu prázdne. Ten nákazlivý úsmev. Tie pery a to ako sa vyjadruje. Prišla o to posledné čo mala. Iba kvôli nejakému vyjebanému športu. Ochablo jej telo, ruky sa spustili na zem a Harryho hlava sa zaklonila do zadu. On zomrel kôli nej! Nevinný človek, ktorého nadovšetko milovala. „Harry neopúšťaj ma! Milujem ťa! Navždy ťa aj milovať budem! Bude mi chýbať to ako sme sa naháňali, to ako sme náš život spolu prežívali. Budú mi chýbať tvoje kučeravé vlasy. No dal si mi zbohom , budem predstierať, že je všetko v poriadku. Áno som v poriadku. “ zlomil sa jej hlas. „V poriadku!!“ zakričala zo všetkých svojich síl do tmy. „ Už nič nebude v poriadku.“ zašepkala a postavila sa. „Chcem byť s tebou“ naposledy ho objala a vybrala sa prázdnou čiernou tmou.
Prechádzala sa po koľajniciach a rozmýšľala či je to správna voľba. Je to tá najlepšia voľba. Bude s ľuďmi, ktorých miluje. Bude s maminkou a ocinkom. Bude s Harrym. „Milujem ťa!“ zakričala a v tunely sa objavilo svetlo, hlasná trúba rútiace sa vlaku v Courtney iba vyvolávala pocity, že robí dobre. Zrazu videla seba ležať v kaluži krvi. Zbiehal sa okolo jej tela dav ľudí. Vzďaľovala sa, bola už v dostatočnej výške na to aby pochopila čo sa stalo. Bol koniec.. ktorý sa už nedal vrátiť.
Je na vás ako sa rozhodnete skoncovať so svojim životom. Niekto zomrie na starobu po boku svojho milovaného, no niekto stratí toho milovaného skôr ako by čakal. Príbeh Courtney bol pre všetky čo stratili svoju lásku. Či už ich opustil kvôli inej alebo odišiel tam hore. No smrť nie je vždy riešenie.. preto si najskôr premysli čo spravíš až potom konaj. Život je len jeden a keď ho budeš chcieť odovzdať Bohu pamätaj, že on ti ho už nikdy nevráti..

Dokonalé :3 tu som aj plakala :( dokonaléé :( nieviem čo na to povedať je to skveléé :(: :D :3 <3
OdpovedaťOdstrániťĎakujem velmi moc :)
Odstrániť