nedeľa 14. apríla 2013

Nobody Knows What I Know 2.



Bývam v luxusnom bytovom mrakodrape v Oxforde. Študujem žurnalistiku na Oxford University. Môžem si to dovoliť, keďže som dcéra francúzskeho ministra Philipa Williama Charlesa Montée De La Fontaine a modelky Jacqueline Windsor  Da Frodée, ktorá je zároveň aj vzdialená sesternica princa Williama a princa Harryho. Áno v mojom tele prúdi kráľovská krv. Myslíte si že to je super, ale opak je pravdou. Je ťažké žiť tak, keď viete že väčšina vašich priateľov sa s vami baví iba kvôli tomu že ste polovičná princezná. Ty nie si polovičná princezná! Ty nemáš nič s princeznou! Tvoja mama mala byť princezná!! ako vždy, zase ma zrušilo moje vnútorné JA, ktoré budem račej nazývať svedomie. Vbehla som cez obrovské dvere do obrovskej starej budovy a vydala sa dlhou chodbou k mojej skrinke z ktorej som si vzala potrebné veci a už aj som bežala k autu. Nemám veľa času, cesta do Londýna trvá vyše hodinu aj keď mne asi iba trištvrte. Veľmi sa čudujem, že mi ešte nezobrali vodičák alebo lepšie povedané, že mi ho dali.

Na recepcii ma poslali do hotelovej kaviarne. Pohľadom blúdim zo stola na stôl a hladam mladý párik. Ach vidím ich. Pomalým krokom prejdem ku stolu, pri ktorom sedí Taylor Swift a kučeravý chlapec to bude asi Harry Styles. "Dobrý deň pán Styles, slečna Swift" jemne som na nich kývla hlavou. "A vy ste?" zdvihol na mňa obočie. "Oh ja som Dorothée De La Fontaine. Mám s vami robiť ten rozhovor." v jeho očiach som videla prekvapenie. "Oh dobrý deň, sadnite si. Myslel som, že budete .. Ehm ..staršia." nervózne sa zasmial. Iba som sa uškrnula a sadla si na tretie koženné kreslo pri stole. "Tak som študentka 1. ročníka, takže nemám byť prečo staršia." stručne som mu vysvetlila. "Aha no tak začneme. Oh dáte si niečo?" spýtaj sa vážnym tónom a kývol na čašníka. "Jeden English Breakfast Leaves a ak môžem poprosiť tak dva sáčky" ryhlo som sa usmiala na opaleneho blonďaka a vytiahla si červený notes s perom. "Takže .. Ehm."vydala som jemný ston čím sa od seba odtiahli. Ble ! Vydalo zoseba moje svedomie, s ktorým po dlhom čase musím súhlasiť. "Ako dlho tajíte váš vzťah? Alebo hneď ako ste spolu začali randiť ste to hneď zverejnili?" udivene na mňa pozrel. "Myslel som, že chcete hovoriť o turné." z očí mu bolo citiť strach. "To by som si žiadala schôdzku so všetkými členmi skupiny pán Styles" zdvihla som obočie. "Aha chápem a ano tajili sme to asi mesiac, keď sa to už nedalo utajiť tak sme sa priznali k nášmu vzťahu." bezemočne odpovedal na moju otázku a letmo pobozkal Taylor na pery. "Prečo?" prepukla vo mne zvedavosť.

2 komentáre: